Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 773033
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βασικά Καλησπέρα σας.......

Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.... το όνομα κοπέλας δεν το θυμάμαι άλλωστε η κριτική αφορά τον εν λόγω μασαζοανακουφιστήριο.....
Έχω επισκεφθεί το κατάστημα 5-6 φορές ,κάθε φορά άλλαζα το φαΐ γιατί όχι όλο καναβούρι καναβούρι. Οπότε γιαυτό και δεν λέω όνομα κοπέλας.
θα σταθώ όμως στις υπηρεσίες του καταστήματος και στην καθαριότητα...
Βασικοί πυλώνες που μου έκαναν εντύπωση ήταν:
α) Καθαριότητα στον χώρο και γενικότερα στην υγιεινή και στις πετσέτες και στις παντόφλες και στο ντούζ ( σε κάνει να αισθάνεσαι ασφαλείς)
β) Η κοπέλες είναι όλες σχεδόν, πρόσχαρες και φιλότιμες ( εξαιρώ μια ξανθούλα ανατολικού μπλόκ).
γ) Μια φορά που είχα πολλά κέφια ζήτησα 3 τεμάχια ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Κατσικογάμης και ασφαλώς το κατάστημα διευθέτησε το θέμα άμεσα.
δ) Το nuru σπέρνει.....

Αυτά από εμένα σας ενημερώνω ότι είναι το μόνο κατάστημα του χώρου που αισθάνομαι απόλυτη ασφάλεια...
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
451
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2018
Κριτική χωρίς ονόματα ... τότε τι γράφεις για διαφήμιση; Αυτά..
13 Νοεμβρίου, 2018
Η πιο άχρηστη κριτική που έχω διαβάσει.
13 Νοεμβρίου, 2018
Χμμμ;Χμμμ; Ρε τυπε εσυ πηγεs 5-6 φορεs και νομιζειs τωρα οτι εισαι και πελατηs ...με κριτικη που δεν ειναι κριτικη ....και ουτε συ ξερειs τι ειναι ....τοτε ρε τυπε εμειs που εχουμε χτισει τον οροφο ολο σιγουρα ...(υπαρχει και χρυση πλακα στον δευτερο ) αλλα μαλλον εσυ δεν ξερειs τον δευτερο χαχαχα....τι πρεπει να γραφουμε ...ακυροs εισαι ξαναγραψε σωστα Ναι!Ναι!
23 Νοεμβρίου, 2018
Ρε μάγκες τι να σας πω... δεν έχω λόγια...
Η κριτική είναι για αυτούς που δεν έχουν χτίσει τον όροφο....
Και θέλουν να δουν τι εστί το μασαζομαγαζο.
Όσο για την διαφήμιση την επόμενη φορά που θα πάω ελπίζω να κεράσουν κάνα ποτό παραπάνω..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4