Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας τις διθυραμβικές κριτικές για την Cinzia έπεισα τον εαυτό μου ότι έπρεπε να την δοκιμάσω κι εγώ...
Εύκολη επικοινωνία με 2-3 sms και ραντεβουδάκι στο γνωστό πεντάστερο στο λιμάνι όπου έκανε incall.
Με υποδέχτηκε με ένα στενό μίνι φόρεμα και ψιλοτάκουνες γόβες. Σαν πρώτη εντύπωση είδα ένα καλίγραμμο κορμί
κλασικό για μιά Ουγγαρέαζα. Της ζήτησα να φορεσει ζαρτιέρες και μπήκα για μπανάκι.
Έχει γατίσια μάτια, μικρό στήθος κι ένα κωλαράκι θάνατος που σε φωνάζει "ξέσκισε με".
Η κοπέλα ακούει προσεκτικά τα θέλω σου και κοιτάει να σε ευχαριστήσει στο μέγιστο βαθμό.
Της αρέσει να γλύφει κάτι που δεν με χάλασε καθολου. Δεν είναι επιθετική και κοιτάει πρώτα εσύ να περάσεις καλά..
Μετά απο ένα δεκάλεπτο γλείψιμο τη γύρισα σε 69 για να γευτώ κι εγώ τις πεντακάθαρες τρυπούλες της.
Έδειξε να την ικανοποιει το σπατουλάρισμα που τις έκανα και την έβαλα στα 4 για να απολαύσω τη θέα....
Με αυξανόμενη ταχύτητα κι αφού άρχισε να γίνεται μούσκεμα το μουνακι την γύρισα ανάσκελα και τις σήκωσα τα πόδια
στους ώμους. Όμως το μυαλό μου ήταν στην κωλοτρυπίδα της.... Την ξαναγύρισα για την δοκιμάσω...
Σαν αίσθηση ήταν πολύ καλή στη διείσδυση. Το ωραίο είναι ότι καβλωνε και έπαιζε με το μουνάκι της όσο την κάρφωνα.
Επίσης ανταποκρίνεται θετικά στα σκαμπίλια στα κωλομάγουλα...
Ήθελα με μανία να τελειώσω μέσα στην κωλάρα της (με προφυλακτικό εννοείται...) και το έκανα με μανία...
Δυστυχώς δεν υπήρχε χρόνος για δεύτερο ημίχρονο αλλά δεν με χάλασε καθόλου...
Θα ήθελα να την ξαναδοκιμάσω όταν με το καλό ξαναέρθει και αν...Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
6.539
Πόντοι:
21.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, litafade, chamy και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2019
Παίζει τηλέφωνο από το πρακτορείο ή της κοπέλας;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1