Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα διαβάσει τόσα πολλά για αυτήν την γυναίκα και ήθελα να την δοκιμάσω. Έτσι το βράδυ της Κυριακής αντί να δω τον γαυρο να νικάει πάλι με την ψυχή στο στόμα τον Άρη βγήκα τσάρκα με κύριο στοχο την Μαντόνα. Σε άλλο σαιτ υπάρχουν φωτογραφίες της που δείχνει τούμπανο!!!Ναι!
Από αυτά που είχα διαβάσει περίμενα να δω μία Αθηνά πειραιωτισσα στην έκδοση του studio. Περίμενα να μπει μέσα στο δωμάτιο και να με ξεζουμισει Ναι!
Πολλά ζητάω ε; Χμμμ;
Ανεβαίνω πάνω στο στούντιο χτυπάω το κουδούνι και μου ανοίγει η τσα2...

-Γεια σας Καπέλο
-Καλησπέρα Καπέλο
-Είναι η Μαντόνα την ξέρετε;
-Όχι
-Περάστε έξω
-Τι; Χμμμ;Money MouthMoney MouthΘυμόςΘυμόςΘυμόςMoney Mouth
-Η κοπέλα είναι σε πρόγραμμα μιας ώρας.
-Οκ ρε συ πες το από την αρχή.
-Καληνύχτα σας...

Τέτοια τσα2 χαραμιζετε στα στούντιο, αυτή στο μεταξουργειο θα ταίριαζε γάντι Καπέλο

Επειδή είχα κλειδώσει να την γαμησω, πήγα μια βόλτα στο Μεταξουργείο να δω τίποτα καλό, αλλά τίποτα.
Πέρασε η ώρα και ξαναπάω.
Μου ανοίγει η τσα2 με ξανακαλησπεριζει και κάθομαι στο σαλόνι με έναν άλλον συναγωνιστή. Η τσα2 έλεγε ότι έχει την Μαντόνα και να περιμένουμε να την δούμε.

Κάποια στιγμή ακούγονται βήματα και βγαίνει η Μαντόνα με ένα λευκό διάφανο ριχταρι που φαινοντουσαν οι βυζάρες τις, έκανε ένα γύρο από τον στηλο, πέταξε με ένα ύφος δασκάλας ένα "γιατί κάνεις δεν μιλάει; " και αποχώρησε.

Η πρώτη μου εντύπωση ΞΕΝΕΡΑ Κεφάλι σε τοίχο!.
Μιλάμε για μια γυναίκα κοντά στα 50 (αν όχι 50), με μέτριο πρόσωπο και κωλος με κυτταρίτιδα. Κεφάλι σε τοίχο!
Στο πρόσωπο ειδικά με ξενέρωσε πολύ τα ψεύτικα χείλια της, η τυπισσα είναι σχεδόν παντού τσιπαρισμενη αλλά τα χείλια με ξενερωνουν πολύ.
Σίγουρα οι φωτογραφίες στο σαιτ είναι δόλωμα γιατί άλλο βλέπεις σπίτι σου (μια μουνάρα) και άλλο στο σαλόνι (μια θεία με βυζάρες).
Δεν ξέρω πόσο μουνάρα ήταν παλιά και δεν με νοιάζει.
Το θέμα είναι ότι τώρα από θέμα εμφάνισης είναι για Διδύμου και Ιωαννίνων, όχι για στούντιο.

Βγήκα από το στούντιο και σκεφτόμουν αν έπρεπε να μπω ή όχι.
Από θέμα εμφάνισης ξεκάθαρα όχι.
Από θέμα σαλοναρισματος πάλι όχι, δεν με έπεισε.
Ομως κάτι οι ύμνοι που έχουν γραφτεί για αυτήν κάτι το μονοωρο πρόγραμμα που την πήρε κάποιος με έκαναν να μπω σκεπτόμενος ότι θα πάρω καλές υπηρεσίες.
Ξαναπάω στο στούντιο και η τσα2 μου λέει ότι και τα δύο δωμάτια είναι κλεισμένα Κεφάλι σε τοίχο!

Περίμενα στο σαλόνι και μετά από 5 λεπτά τελειώνει από τον έναν. Η τσα2 μπαίνει στο δωμάτιο και μετά από ένα λεπτό μου λέει να περάσω.

Το δωμάτιο έχει ντουζιέρα, το, αλλά και σκόνη στο πάτωμα Θυμός
ΓΑΜΩ το σπίτι σου μωρή κωλογρια ΘυμόςΘυμόςΘυμός, έχεις την άλλη που σου φέρνει πελάτες και αντί να είσαι ευγενική και να καθαρίζεις κανα δωμάτιο, δεν κάνεις τίποτα, έχεις υφακι και αφήνεις βρώμικα δωμάτια ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Θυμός

Έκανα ντουζ και έβλεπα την τσόντα Ναι!

Μετα απο λίγο μπήκε η Μαντόνα, με χαιρετησε και κοιταζε το πάτωμα...

-Α εσύ είσαι καλός
-Τι; Χμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth
-Άκου ρε φίλε τι έπαθα.
-Ναι για πες με ενδιαφέρει πολύ Μαλακία
-Με πήρε ένας πριν για μια ώρα και ο τύπος καθώς έκανε ντουζ εχυσε όλα τα νερά στο πάτωμα.
-Οκ.... Χμμμ;Χμμμ;
-Και ενώ μπαίνω στο δωμάτιο δεν τα βλέπω και τρώω τούμπα Κεφάλι σε τοίχο!
-Πω πω κρίμα... Μαλακία Πονεσες ;
-Ναι ρε φίλε Λύπη, δηλαδή ούτε μπάνιο δεν ξέρει να κανεί κάποιος; Θυμός

Ενώ συνέχιζε την κρεβατομουρμουρα εγώ μέσα μου εκλεγα τα 50 ευρώ που έδωσα για αυτή την θεία Κεφάλι σε τοίχο!.
Ομως τα χειρότερα συνεχιστηκαν...

-Και τώρα πονάει όλη η δεξιά μου πλευρά
-Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!... Οκ τι θες να κάνουμε τώρα,να φύγω άμα πονάς Χμμμ;;
-Όχι, κάτσε μωρό μου απλά στα λέω όλα αυτά για να προσέχεις γιατι είμαι κουρασμένη Καπέλο
-Οκ... (ΓΑΜΩ την τύχη μου Κεφάλι σε τοίχο!) -

Ξεκινάω το μπαλανουτι πιανοντας τις βυζάρες τις που είναι νούμερο 4 Ναι!, αλλά γρήγορα μου λέει να ξαπλωσω.

Εκεί ενώ μου πέταξε τις βυζάρες τις στα μούτρα μου άρχισε τις προσωπικές ερωτήσεις.

-Με τα δικά μου ξέχασα να ρωτήσω πως σε λένε
-Ricardo...
-Σε έχω ξαναπαρει... Ricardo;Χμμμ;
-Όχι.
-Πόσο χρονών είσαι;
-24
-Μμμμμ και γυμναζεσε;
-Όχι
-Τι δουλειά κάνεις;
-Δουλεύω σε αποθήκη εταιρείας
-Α για αυτό έχεις ωραίο σώμα Καπέλο;
-Όχι, για αυτό με πήραν σε τέτοια δουλειά, τι να παιρνανε, κανέναν οδοντογλειφιδα;
-Χαχαχαχα, ασε ξέρω και εγώ έχω δουλέψει σε εργοστάσιο...

Πραγματικά αυτός ο διάλογος δεν με καυλωσε καθόλου και η ξενερα ήταν πιο μεγάλη όταν παρατήρησα το σώμα της. Φαίνεται γηρασμενο και προδίδει πιο πολύ την ηλικία της.
Επίσης δεν έβγαζε το ριχταρει, μαλλον για να καλύψει κάποιες ατέλειες.

Ξαφνικά άλλαξε συμπεριφορά και έγινε πιο θερμή, άρχισε να τριβει στον πουτσο μου με το μουνί και στην συνέχεια τον εφτυσε.
Άρχισε να γλειφει τα αρχιδια και όλον τον κορμό , μονο πουτσοκεφαλο δεν έγραψε.

Η στυση ήρθε κατά 80% και πέρασε καποτα.
Έκατσε πλάι μου τουρλωνοντας τον κώλο της και άρχισε την πιπα.
Η πίπα της είναι πολύ καλή με φτυσιματα και καυλολογα. Εγώ είχα καυλωσει τέρμα και της έριχνε κωλοχαστουκα με αυτήν να γουστάρει και να κοπαναει το καυλι μου στο στόμα της με με μανία Ναι!. Της έπιασα το κεφάλι, το εχωσα όσο πιο βαθιά μπορούσε να πάει δίχως να φέρει αντίρρηση και να πνιγετε δίχως να δείχνει να μην γουστάρει. Όταν την άφησα ελεύθερη τον έβγαλε, του έριξε μια ροχαλα και συνέχισε το γλυψιμο από πάνω μέχρι τα αρχιδια.
Κάποια στιγμή γλειφει και το κωλο μουΘυμός Κουνιεμε απότομα και αυτή καταλάβαινε ότι δεν γουστάρω την φάση και συνεχίζει την πιπα.

-τώρα εσύ είσαι κουρασμένη; μακάρι όλες που λένε ότι είναι κουρασμένες να ήταν έτσι Καπέλο
-Στην δουλειά μου είμαι σκύλα μωρό μου, θέλω να κάνω τον άλλον να περάσει καλά όσο και αν ποναωΝαι!

Της έκανα και λίγο moutyfucking και περάσαμε στο γαμησι.

-έλα να σε γαμησω Καπέλο
-πως θες;
-Ξαπλωσε

Στο ιεραποστολικό φαινοντουσαν τα περιττά κιλά, αλλά δεν με πολύ πείραξε γιατί οι υπηρεσίες της είναι καλές.

Αρχικά, μπήκα ήρεμα μέσα της και αυτή να με προτρέπει να μπαίνω πιο δυνατά. Όταν την καρφωνα βαθιά φώναζε κάτι "ΝΑΙ", "ΓΑΜΑ ΜΕ "," ΕΤΣΙ ΒΑΘΙΆ ".
Της σηκωσα το ένα πόδι και την γαμαγα πιο δυνατά. Αυτή με τα χέρια της χαιδευε το σώμα μου και μου έλεγε καυλολογα.
Κάποια στιγμή πιάνει με τα χέρια της το πρόσωπό μου και το φέρνει δίπλα στο δικό της σαν να γουσταρε φιλιά.
Επειδή είχα φάει 4 στα 4 άκυρα για γλωσσόφιλα στα στούντιο δεν το τολμησα και την φιλησα από την δεξιά πλευρά από το μάγουλο μέχρι το στήθος της.
Αυτή με τραβάει ξανά δίπλα στο πρόσωπό της και με κοιταζε καταματα.
Εγώ φοβήθηκα το άκυρο και την φιλαγα από την αριστερά πλευρά τώρα.
Με ξαναφερνει δίπλα... Money Mouth

-Να σου πω...
-Έλα μωρό μου
-Δίνεις γλωσσόφιλα; Χμμμ;Ντροπή
-Σε αυτούς που γουστάρω εγώ
-Που σημαίνει; Χμμμ;Εμμμμ
-Έλα εδώ...

Τα φιλιά της είναι καυτά με πάθος και πολύ γλώσσα. Εγώ σε ημιαγρια κατάσταση εχωσα την γλώσσα μου στο στόμα της και την γαμαγα δυνατά με αυτήν να μουγκριζει και να μου τραβάει τα μαλλιά!!!

Της αφήνω το πόδι και με το ένα μου χέρι της πιάνω το μαλλί και με το άλλο τον αυχένα και την γαμαγα δυνατά ενώ αυτή είχε σηκώσει τέρμα τα ποδια της.

-Χυνω μωρό μου!!!
-Χυσε καύλα μου

Άρχισα να χυνω με δύναμη και αυτή εκείνη την στιγμή με φιλαγε και μου έκανε μασάζ στην πλατύ!!!

Στραγγιξα αλλά δεν βγήκα από μέσα της και συνεχιζα να την γαμαω μέχρι να μου πέσει, ενώ αυτή μου έκανε μασαζΚαπέλο

-Πωω πιο πολύ έχω ανάγκη αυτό από το σεξ Καπέλο
-Το βλέπω μωρό μου, είσαι όλο κομπους Λύπη
-Με την γαμωδουλεια Θυμός
-Μείνε λίγο να σου κάνω μασάζ Καπέλο

Άλλο που δεν ήθελα εγώ Σπασίκλας

Όταν τελείωσε το μίνι μασάζ της είπα ότι είναι πολύ καλή σε αυτό.

-Μωρό μου κάνω και μασάζ Καπέλο. Ξέρεις πόσοι μου τα σκάνε μόνο για μασάζ;
-Αλήθεια;
-Ναι, έρχονται με κλείνουν μία ώρα και μου λένε να τους κάνω ΜΌΝΟ μασάζ.
-Τεσπα, ποιες μέρες δουλεύεις;
-Δεν έχω συγκεκριμένη μέρα, είναι οπότε έχω αντοχές γιατί έχω πολύ κόσμο. Να φανταστείς ότι πριν 4 μέρες είχα 28 ραντεβού σε 9 ώρες!!! Και μεγάλα πρόγραμμα που φτάνουν τα 200 ευρώ.
-200 ευρώ;;;!!! Τι κάνεις με τόσα λεφτά; δίνεις νεφρο;
-χαχαχαχα, όχι μωρό μου, απλά είμαι κλεισμενη 1 ώρα και τα κάνω όλα πλην πρωκτικου.
-Αααααααα κατάλαβα
Είπαμε και άλλα, για τα καλά και τα κακά της δουλειάς και διάφορα προσωπικά της.
Μετα απο αυτό έφυγε,λεγοντας μου ότι αυτή κοιτάει πιο πολύ στον πελάτη την συμπεριφορά και σε αυτούς προσφέρει έξτρα υπηρεσίες. Σε μένα στα 50 ευρώ ήταν γλωσσόφιλα και μασάζ.

Συμπερασματικα η Μαντόνα είναι μια κοπέλα που από θέμα εμφάνισης ανήκει στο 20ρικο παλιά. Από θέμα υπηρεσιών όμως είναι για στούντιο και για αυτό έχει πελάτες.
Επίσης ξέρει τις δυνατότητες της και κανει λίγες εμφανίσεις διαφορετικα θα καεί.


Η τσα2 άχρηστη.

Δωμάτιο για μπουρδέλο καλό.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, αρχηγος και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2018
όχι και το 132 μπουρδελο το καλυτερο και το πιο καθαρο στουντιο στο γκαζι
13 Νοεμβρίου, 2018
Τυπε εισαι πορνοεξομολογητης.
PV
Peter Van Norden
15 Νοεμβρίου, 2018
πολλες φορες η μαντονα τα 200 ευρω τα παιρνει σε ξενοδοχειο και εγω που εχω παει μαζι της στο κεντρο βρεθηκαμε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3