Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αρχικα να πω οτι ο μονος λογος που πηγα με την κοπελα ειναι η τεραστια ελλειψη σε πραγματικες pse υπηρεσιες στην πολη.Ημερομηνια ενδεικτικη.Εχουμε και λεμε το γραφειο μετριοτατο συγκριτικα με το αλλο στην συνεννοηση.Εστειλα 2-3 μνμ καποιες φορες για να μπορεσω ν συνεννοηθω γτ απαντουσαν μονολεκτικα.Η κοπελα ειναι ιδια σχεδον με τις φωτο.Ετσι κ αλλιως δεν δειχνουν και καμια μουναρα.Εμφανιση επιεικως μετρια.Δεν θα γυρνουσες να την δεις στο δρομο.Περα απο τις ματαρες προσωπο μετριο με ακμηMoney Mouth
Βυζι 2αρι ψιλοπεσμενο ωραιος κωλος φυσικα υπερβολικα δουλεμενος.Επισης ενα απο τ πιο ασχημα μουνια που εχω δει.Αλλα το μεγαλυτερο θεμα ηταν η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ!Η κοπελα προφανως δεν ειχε κανει μπανιο απο τα προηγουμενα ραντεβου τηςΚεφάλι σε τοίχο! Μολις πηγα να την φιλησω μ ηρθε μια μικρη δοση ψωλοχυματος...Σιγουρευτηκα οταν πηγα να την γλυψω.ΤΡΕΛΗ ΜΠΟΧΑ.Φυσικα απεφυγα τα φιλια και οταν τελειωσα στο στομα και τις 2 φορες τα εφτυσε και γυρισε κατευθειανΚεφάλι σε τοίχο!.Παρε κανα λιστεριν τουλαχιστον κουκλα μου.Ωρες μετα και ενω επλυνα δοντια στομα κτλ ειχα αυτη την μυρωδια ακομα στην μυτη μου.Σαν να με εχυσαν μεσα στα ρουθουνια αισθανομουνΘυμός Για τον αγωνα και την διαθεση δεν χρειαζεται να πω κατι.Κανει απλα τα παντα.Απο mouthfuck μεχρι fisting.Γενικα οι υπηρεσιες ειναι ακρως pse κ φυσικα για αριστα.Σε γενικες γραμμες αν δεν υπηρχε τ θεμα καθαριοτητας θα ηταν στανταρακι πιστευω για ολους οσους θελουν τετοιες αγριες καταστασεις.Ελπιζω να ηταν η εξαιρεση και οχι ο κανονας.Επισης και το γραφειο να βοηθαει τις κοπελες με τα ραντεβου.Να εχει χρονο να ετοιμαστει.Εγω εφυγα βραδυ και ειχε αλλα 3 ραντεβου στο καπακι...Αυτα συναδελφοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.896
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Ιζνογκουντ, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού