Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
"Είμαι η Αλιόνα, κάνω ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό, κάνω ιιισπανικο (την ώρα που το έλεγε τις έβγαζε φορά παρτίδα Ναι!), χαδακια, φιλάκια, ακόμα γαργαλαω σε όποιον του αρέσει (Εμμμμ Money MouthMoney MouthMoney Mouth), σας λέω ότι θα περάσετε πολύ καλά και θα ξεχάσετε το όνομά σας, για αυτό πάρτε το πορτοφόλι σας για να έχετε την ταυτότητά σας Καπέλο
Δεν σας λέω ψέματα, δεν είμαι 20 χρονών, θα περάσετε πολύ καλά για αυτό πάρτε το πορτοφόλι σας γιατί θα ξεχάσετε το όνομά σας ΚαπέλοΓερο-μύστης"

Χωρίς πλάκα αυτό ήταν το ποιηματάκι της Αλιόνας στο σαλόνι σε εμένα και εναν άλλον τύπο. Επίσης το έλεγε σε 0.5 speed (όσοι ξέρετε από YouTube θα καταλαβαίνετε τι εννοώ) και τονιζε κάποια γράμματα Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Η Αλιονα είναι μια ξανθιά 5άρα τουλάχιστον, με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, 3+ σιλικονατες βυζάρες, μέτριο πρόσωπο και κωλο.

Μερικοί θα νομίζουν ότι λέω μαλακίες για το σώμα της, αλλά έχει φτιάξει πάρα πολύ και μου είπε πως το έκανε, αλλά αυτό θα το αναφέρω πιο μετά Καπέλο

Πληρώνω και η τσα2 μου λέει ότι έχει ένα δωμάτιο.
Το δωμάτιο πολύ καθαρό και με tv να παίζει τσόντα Ναι!.
Ακόμα, είχαν και παντόφλες Ναι!, αλλά που ήταν νούμερο 36... μόνο 9 νούμερα μικρότερες μου Money Mouth

Τεσπα βλέπω τσόντα, περνάνε τα λεπτά και βγαίνει η κοπέλα από το ένα δωμάτιο. Σαλοναρει στον κόσμο που είχε έρθει εκείνη την στιγμή και πάει για μπάνιο. Τελειώνει μπάνιο, ξανασαλοναρει σε καινούργιο κόσμο και ξαναπάει κουζίνα.
Ένας συνάδελφος την παίρνει και μπαίνει δωμάτιο (στο νούμερο 2 όπως είπε η τσα2).
Εγώ ήμουν στο δωμάτιο που είναι δίπλα στο σαλόνι και όχι σε ένα από τα άλλα δύο που είναι απέναντι και άκουγα τα πάντα από παντού Κουλ.
Μετα απο λίγο η Αλιονα ρωτά την τσα2 σε πιο δωμάτιο να πάει και αυτή της λέει το 2ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός.
Φοράω τα βασικά και ανοίγω την πόρτα και με ήρεμη φωνή λέω "συγνώμη, μήπως με ξέχασες Χμμμ;"
-Εδώ είσαι; μου λέει η Αλιονα
-Ναι θα έρθεις σε μένα;
-Έχω να πάω σε άλλο πρώτα
-Ναι αλλά η άλλη μου είπε ότι είμαι εγώ
-Εεεεε ήταν και ένας άλλος, λέει η τσα2 από την κουζίνα Θυμός
Βγες έξω μωρή ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ να μου το πεις face to face ΘυμόςΘυμόςΘυμός Πες ότι έκανες λάθος και θα το καταλάβω αλλά να μου βγεις και από πάνω μωρή ΘυμόςΘυμόςΘυμός
-Συγνώμη δεν ήξερα τίποτα Λύπη, μην αγχώνεσαι θα τον τελειώσω γρήγορα τον άλλον Ματάκι
-Τι;;;; Money Mouth Όχι κάνε όσο θες δεν έχω θέμα Καπέλο Το μόνο που δεν θέλω είναι να μου λέει η άλλη μαλακίες Θυμός
Την τελευταία πρόταση την είπα πιο δυνατά για να την ακούσει η καριολα η τσα2. Σίγουρα την άκουσε αλλά ούτε αντιμιλησε, ούτε βγήκε έξω. Απλά το βούληση. Βέβαια σιγά μην ζητούσε συγνώμη.

Τεσπα, επειδή η τσοντα δεν μου άρεσε και έβαλα στο κινητό μου να δω μια με την nicolette shea και τον Johnny sins που της φτιάχνει το WiFi αλλά και το μουνί Ναι!!!! Δεν πρόλαβε να αρχίσει ή δράση (ουτε 5 λεπτά) και μπήκε η Αλιονα

-Τι κάνεις εδώ Χμμμ;;
-Είδες ήρθα Μεγάλο χαμόγελο
-Τόσο γρήγορα; Χμμμ;Money Mouth
-Ε με αγχωσες και δεν ήθελα να στεναχωρησω ένα όμορφο αγοράκι Έρωτας
-Εντάξει για τον άλλον το λέω πιο πολύ Εμμμμ
-Ναι αλλά εγώ ήθελα να έρθω σε εσένα.
-Εγώ σου είπα να κάτσεις όσο θέλεις με τον άλλον, όχι να βιαστεις Καπέλο
-Ναι αλλά δεν ήθελα να σε αφήσω να περιμένεις... Συγνώμη Λύπη

Για να σταματήσω τον διάλογο άρχισα να την χουφτωνω τις βυζάρες της, αλλά αυτή μου λέει να ξαπλωσω.

-Θα ξαπλωσω όταν καυλωσω Καπέλο
-Ξαπλωσε και άστο πάνω μου Ματάκι

Μου έφτιαξε το μαξιλάρι και με έβαλε έτσι ώστε να ακουμπώ με την πλάτη μου στον σκελετό του κρεβατιου.
Αυτή με αισθησιακο τρόπο κουνουσε τις βυζάρες της δίπλα στο πρόσωπο μου αλλά δεν με ακουμπαγε και με το πόδι της επεζε με την πουτσα μου Ναι!
Εγώ την αρπαξα, έβαλα την φάτσα μου στις βυζάρες της και χουφτωνα παντού.
Η πουτσα μου είχε γίνει κάγκελο Ναι!

-Αμάν...
-Τι έγινε Χμμμ;
-Είναι μεγάλη...
-Δεν σου αρέσει;
-Μου αρέσει, αλλά μετά...
-τι μετά; Χμμμ;
-θα με καυλωσεις και θα φύγεις Λύπη και εγώ θα μείνω καβλωμενη Λύπη
-Και τι να κάνω εγώ Χμμμ;
-Τίποτα απλά θα μου τριβει την κλειτοριδα και θα καυλωσω
-Άρα σου αρέσει, σωστά; Κεφάλι σε τοίχο!
-Εσύ τι νομίζεις ότι μου αρέσουν οι μπάμιες; Θυμός
-Ε αν σου αρέσει θα χύσεις και εσύ Καπέλο
-Άσε, δεν χυνω εγώ... Γερο-μύστης

Συνεχίσαμε λίγο ακόμα τα προκατ και μετά την εφτυνε και μου έκανε ένα τρομερό ισπανικό και μου έριχνε εκφυλα βλέμματα Ναι!

-Πω ρε φίλε!!!
-Τι είναι αυτό το "πω ρε φίλε", το λένε και άλλοι αλλά δεν το καταλαβαίνω.
-Εεε σημαίνει "ουαου"
-Αλήθεια; Μεγάλο χαμόγελο
-Ναι
-Πω ρε φίλε!!!
-Money MouthMoney MouthMoney Mouth...

Βάλε καποτα για πιπα.
-Θες καποτα;
-Ναι δεν θες;
-Μπαααα, δεν μου αρέσει, δεν μπορω να γλειψω καλά και απλά χρησιμοποιώ το χέρι.
-καλά μην βάλεις. Money Mouth
-Μην φοβάσαι μωρό μου, είμαι καθαρή.
-Οκ...
-Από το στόμα δεν κολλάς τίποτα, μονο από το μουνί κολας άμα γλειψεις καμία βρωμιαρα Θυμός
Έχω κάνει νοσοκόμα εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ναι!Ναι!Ναι! (What da FUCK!!!!)
-Οκ....

Πραγματικά, είχα ακούσει ότι η Αλιονα παλιά ήταν μουνάρα. Πόσο θα ήθελα να την είχα προσωπική νοσοκόμα να με γιατρευει με τις πίπες της Προσκύνημα!!!

Τώρα για την πιπα τι να πω. Να διδάσκεται σε σεμινάρια για τις επιδοξες πουτανες. Βαθιά, υγρή, με φτυσιματα, ασχολία με τα αρχιδια για πάρα πολύ ώρα,βαθυ λαρυγγι, moutyfuck, πότε αργός και πότε γρήγορος ρυθμός.
ΤΑ ΠΆΝΤΑ ΌΛΑ!!! Προσκύνημα

-Βάλε καποτα τώρα.
-Πώς θες;
-Ξαπλωσε
-Αχχχ τέλεια... η λέξη που ήθελα να ακούσω, είπε με ανακούφιση.
Παίρνει στάση και βάζει με την μία τα ποδια της στον ύψο των ωμων της!!!! Για την περσινή Αλιονα αυτό ήταν αδύνατο!!!
Πήγα να μπω αλλά είναι πολύ στενή Κεφάλι σε τοίχο!

-Βαλτον μέσα όλον πρώτα είμαι στενή Καπέλο

Τον έβαλα, αλλά δεν εμπενε όλος Κεφάλι σε τοίχο!
Αυτή να βγάζει ήδη επιφονηματα καυλας και να μου λέει να μείνω λίγο μέσα της.
Μετα απο λίγο ξεκίνησα σε χαμηλό ρυθμό ενώ ταυτόχρονα την φιλαγα στον λαιμό, ενώ αυτή βογγαγε και έλεγε πόσο της άρεσε. Κάποια στιγμή ανέβασα ρυθμό και άρχισε να βογγαει πιο δυνατά Καπέλο

-Ναι μωρό μου πιο δυνατά
-Σου αρέσει;
-πάρα πολύ ...

Πήγαινα δυνατά και στην συνέχεια πέσανε γλωσσόφιλα Έρωτας
Άρχιζε να κουνιετε και να να παίζει γρήγορα την κλειτοριδα της.

-Χυνω μωρό!!!
-Χυσε το καυλι μου Ναι!

Άρχισε να φωνάζει και να έχει σπασμους Ναι!. Με τραβάει με τα χέρια ώστε να μην βγω και μου δίνει ξανά γλωσσόφιλα.

-Μην κουνιεσαι, το θέλω μέσα μου
-Οκ

Μετα απο λίγο άρχισα να γαμαω και αυτή έκανε παράπονα που δεν έχυσα...

-Πωωω δεν έχυσες Λύπη
-Μην αγχώνεσαι θα γίνει και αυτό Καπέλο
-Ναι αλλά ήθελα να χυσουμε μαζί...
-(Και εγώ θα ήθελα να είμαι επαγγελματίας μπασκετμπολιστας) Εντάξει, θα χυσω μετά Καπέλο
-Έλα με πιπα.
-Μπα γύρνα στα 4.

Στα 4 έδινα γρήγορο ρυθμό και αυτή βογγαγε και τραβαγιε τα σεντόνια,όμως δεν μπορούσα να χυσω Κεφάλι σε τοίχο!
Ετσι της τον έδωσα για το grand finale Ναι!

Πάλι η πίπα ήταν τέλεια και έχυσα δυνατά ΠροσκύνημαΚαπέλο
Στην συνέχεια έφτυσε τα φλοκια στην χαρτοπετσετα. Money Mouth

-Τώρα εσύ θα φύγεις
-Ναι...
-Θα πας σπίτι σου.
-Ναι, που το πας Χμμμ;Money Mouth;
-Εγώ θα μείνω εδώ όμως Λύπη
-Αμα θες φύγε Καπέλο
-Δεν μπορώ...
-Γιατί;
-Γιατί έχει κόσμο και όταν φύγει αυτός θα φύγω και εγώ.
-Ετσι δεν πρέπει.
-Ναι ναι έτσι...

Μετα ακολούθησε λίγο social όπου με ρώτησε αν την έχω ξαναπαρει γιατί δεν της θυμιζα κάτι. Της είπα ότι την είχα πάρει πέρυσι και ήταν το ίδιο καλή με αυτήν να δείχνει ότι χαίρετε. Είπαμε για το αν τα μεγάλα βυζιά επιβαρυνουν την πλάτη και απάντησε μονολεκτικα "ΜΑΛΑΚΙΕΣ" και διάφορα άλλα για την πελατεία, αν φτάνουν τα λεφτά που βγάζει και τέτοια.

Πάνω που ετοιμαζοταν να φύγει έκανα την ερώτηση η οποία άνοιξε μια κουβέντα που διήρκεσε πάνω από 10 λεπτά!!!!

Να σου πω,με κάθε σεβασμό, πέρυσι που σε είχα πάρει είχες πιο πολλά κιλά σωστά; Έκανες τίποτα και τα έχασες; Χμμμ;

Αυτό ήταν Money Mouth, αυτή έκατσε δίπλα μου και μου είπε χαρτί και καλαμάρι τι της συνέβη τους τελευταίους 18 μήνες. Δεν μπορώ να τα αναφέρω ακριβώς γιατί είναι πολύ προσωπικά.

Μου είπε πως αυτή ότι λεφτά βγάζει τα δίνει στα στόματα που έχει να θρεψει στην πατρίδα της (δεν λέω πια) και ότι χαλάει λεφτά μόνο για φαγητό και για να πληρώνει τους λογαριασμούς. Εμμμμ
Ότι όταν πήρε τα κιλά ήταν σε χάλια ψυχολογική κατάσταση και έτρωγε πολλά γλυκά (1 οικογενειακό παγωτό κάθε μερα!!!) και μαλακίες φαγητά. Επίσης επερνε βαλεριανα Money Mouth
Έτσι μια μέρα που κοιταχτηκε στον καθρέφτη δεν αναγνώρισε τον εαυτό της μιας και είχε φτάσει 90 κιλά!!!

Τα πράγματα έγιναν ακόμα χειρότερα όταν το καλοκαίρι που πήγε στην πατρίδα της συνέβη ένα τραγικό γεγονός και χειροτερεψε την κατάσταση. Όμως εκεί πέρα από αυτό το γεγονός άρχισε να κάνει ποδήλατο και γιόγκα και άρχισε να νιώθει καλύτερα.

Όταν έφτασε στην Ελλάδα έφαγε και αλλη "σφαλιάρα " γιατί ο οίκος δεν την ήθελε και είπε ότι είχε άλλη που ήταν πολύ καλή (μου είπε το όνομά της αλλά δεν θυμάμαι), έτσι για ένα διάστημα ήταν χωρίς δουλειά και κάθε μέρα εκλεγε και δεν έτρωγε. Μετά όμως είπε ότι όλα είναι στο μυαλό και συνέχισε να κάνει ποδήλατο και γιόγκα εδώ, ότι τρώει κυρίως λιναροσπορο και καθόλου κρέας. Επίσης, συνεχίζει να παίρνει φάρμακα. Είπε και άλλα που δεν θυμαμαι.

Εγώ απλά έλεγα ναι και έκανα κάποιες ερωτήσεις έτσι απλά.
Μέχρι και στάση στην γιόγκα μου έδειξε Money Mouth
Της έκανα κομπλιμεντα για τα ποδια της και μου είπε ότι είναι λόγω του ποδηλάτου.
Μετα απο λίγο μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και μου είπε να προσέχω.

Σε όλο αυτό το διάστημα ένας άλλος συναγωνιστής περίμενε στο δωμάτιο και η τσα2 βαρεσε μια φορά την πόρτα, αλλά τους έγραψε Money Mouth

Κάπου έχω διαβάσει το "μην πιστεύεις τσατσας λόγια και πουτανας μοιρολογια"και συμφωνώ με αυτό, όμως μου φαίνεται κάπως το να καθησει η άλλη 10-12 λεπτά για να μου πει ψέματα.
Τεσπα και ψέματα να λέει στα αρχιδια μου, απλά γράφω το τι μου είπε.

Ένα άλλο που είπε είναι ότι μια κοπέλα όσο όμορφη και να είναι αν δεν αγαπάει τον άντρα δεν θα καθίσει πολύ εδώ Γερο-μύστης

Με λίγα λόγια η Αλιονα είναι μιας καλής (πλέον) εμφάνισης, όμως θέλει ειδική μεταχείριση. Φαίνεται ότι μπάζει και θέλει πιο gfe ρυθμούς. Μόνο η πίπα της είναι πιο άγρια, στα άλλα θέλει αγάπη και προδερμ Γερο-μύστης

Η τσα2 είναι για τον πουτσο Θυμός

Για το δωμάτιο το ανέφερα πιο πάνω.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, Kerveras, openmind33 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2018
Βάζεις "6" στην εμφάνιση που για την ηλικία της είναι άνω του "7", μετά βάζεις "8" στην καθαριότητα/χώρο ενώ στην ουσία μιλάμε για μπουρδέλο μπουρδέλο...
Και τέλος βάζεις "10" στο παρκινγκ που στην περιοχή δε βρίσκεις να παρκάρεις ουτε με βύσμα τον πρόεδρο των ΗΠΑ...
12 Νοεμβρίου, 2018
Χαρά στην υπομονή σου φίλε που αφιέρωσες χρόνο και έκατσες να ακούσεις όλες αυτές τις μπούρδες και μάλλον παραμύθια που σου έλεγε,
12 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο πάρκινγκ έβαλα 10 γιατί πήγα με τα ποδια.

Για την εμφάνιση μπορεί να αξίζει και 7.

Δωμάτια σε μπουρδέλο έχω δει και καλύτερα.

Πάντως από όλο αυτό που έγραψα εσύ εκείνες στους αριθμούς;
Κοιτάς τ δέντρο και χάνεις το δάσος Γερο-μύστης
12 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχα ευχαριστώ φίλε kordova Καπέλο
13 Νοεμβρίου, 2018
Τα πόδια της είναι πολύ σφικτά και έχουν πολύ καλή αίσθηση Χαμόγελο

Αλλά με κάλυψες απόλυτα και στο θέμα της λογοδιάρροιαςΓλώσσα

(νόμιζα πως έτυχε μόνο σε μέναΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)

Άλλα θέματα (τελείως άσχετα με τα δικά σου Κεφάλι σε τοίχο!) + ο λόγος ("υγεία" πολύ κοντινού προσώπου) που έλειπε Ουκρανία
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5