Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 773127
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα σταμπάρει από προηγούμενη επίσκεψη το νέο κορίτσι με τα ασιατικά χαρακτηριστικά την Μόνικα είπα λοιπόν να την δοκιμάσω. Πήρα το πρόγραμμα της μιας ώρας με 2 εκτονώσεις έκανα το μπάνιο μου και την περίμενα. Μπήκε στο δωμάτιο και της ζήτησα να γδυθεί κάνοντας και ένα μικρό στριπτίζ έχοντας ακούσει ότι έχει εμπειρία από αυτό τον χώρο και δεν μου χάλασε το χατίρι. Αποκαλύφτηκε ένα κορμί με αρκετά τατουάζ με το πιο χαρακτηριστικό ένα φιλί στο δεξί στήθος, τα στήθη της έχουν όχι ιδιαίτερα μεγάλες ρώγες αλλά αρκετά στητές. Ξεκίνησε με μια πίπα χωρίς προφυλακτικό υγρή και βαθιά όπου μετά από λίγο τελείωσα. Αρχίσαμε το μασάζ στο όποιο είναι πολύ καλή. Στο τέλος του μασάζ μου έκανε όπως μου είπε ταντρικό μασάζ στο πέος μου είπε ότι αυξάνει την αιμάτωση στην περιοχή. Πέρασμα προφυλακτικού και την πήρα πισωκολήτα όπου και τελείωσα. Συμπέρασμα προτείνεται καθώς το σίγουρο είναι ότι τα λεφτά που της δίνεις τα δουλεύει μέχρι cent. Όσο αναφορά την συνεννόηση μιλάει και καταλαβαίνει ελληνικά μιας και από ότι μου είπε είναι 10 χρόνια στην Ελλάδα αλλά εγώ προτίμησα να της μιλήσω στα Αγγλικά τα οποία καταλαβαίνει καλύτερα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μόνικα η Ασιάτισσα
Elbabinho
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
240
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, steeve, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
Ρε το μωρο απο τα παλια ...τυπε εκανε ολα αυτα που γραφειs πιο πανω ?? και γλωσσοφιλα ?...γιατι οταν το γαμουσα αυτο πριν πολλα χρονια το γαμουσα αγρια και δυνατα .....δεν ηθελα gfe ....οποτε ενα gfe μαζι τηs το εκανα Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1