Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεγάλη χθεσινή κατάθεση Φυλής και πέριξ.Πρωτη κατάθεση στην νεαρή Βουλγάρα Ειρήνη στην υπογα Φωκαίας 7.Δεν την είχα ξαναδεί.Εμφανιση αδύνατη,ασπρουλιαρα, μικρό βυζί, φάτσα μέτρια, διάθεση χαρούμενη προς χαζοχαρουμενη θα έλεγα.Προγραμμα φουλ,ακα, κώλο,69 τα πάντα.Λογω ότι δεν την είχα ξαναδεί και του φουλ προγράμματος έδωσα το μπλε και πέρασα στο πολύ μέτριο δωμάτιο επιπέδου Μεταξιού.Ηρθε σχετικά γρήγορα.Ξαπλωσα στο κρεβάτι και ήρθε δίπλα μου.Χωρις προκαταρκτικά απλά με καθάρισε με μωρομαντηλο και πήρε την τσαπου στο στόμα χωρίς να ρωτήσει αν θέλω με η χωρίς.Η πίπα της ήταν της πλάκας μόνο το κεφάλι μέσα και το χέρι της να κρατά τον κορμό.Κρατησε αρκετά αλλά τελείως ατεχνη, μονότονη χωρίς ενασχόληση με μπαλάκια.Δεν νομίζω ότι το κάνε επίτηδες απλά ήταν πολύ άπειρη στο θέμα σεξ.Αυτο το διαπιστωσα και παρακάτω όταν πήγε να βάλει την ποτα την έβαλε αρχικά ανάποδα και κατόπιν το κατάλαβε και την έβαλε κανονικά.Στο ιεραποστολικό που ξεκινήσαμε από μουνί η στάση της ήταν τελείως χάλια, είχε στηθεί σαν αγγούρι δεν το είχε καθόλου πάλι.Εν το μεταξυ καθε τοσο ολο και την επιαναν τα γελια,γιατι ακουγε την τσα2 να λεει μαλακιες απ εξω στους πελατες.Την καρφωσα λίγο έτσι και μετά στα τέσσερα από κώλο.Παλι η στάση προβληματική δεν το είχε ούτε εδώ.Σε αυτή τη στάση ολοκληρώθηκε το έργο.Σηκωθηκα να πλυθω,μου έδωσε και μωρομαντηλο να σκουπιστω με ρώτησε δύο φορές αν ήταν όλα καλά και αφού χαιρετηθηκαμε αποχώρησε από το δωμάτιο.Δεν θα την πάρω δεύτερη φορά σίγουρα και δεν μπορώ να την προτείνω για δοκιμή,εγω την πήρα απλά για την συλλογή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, oti na nai, nec και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού