Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπαίνοντας στο χώρο μου η Katya έφερε την δροσιά της και την θετική της ενέργεια! Μεγάλο χαμόγελο

Για μια ώρα που στην πορεία έγινε μιάμιση ήμουν με ένα πανέμορφο γλυκο κορίτσι που χαμογελάει απλόχερα!

Για τα δικά μου γούστα εχει πολύ όμορφο πρόσωπο και πολύ ωραίο μοντελε κορμάκι για να ευχαριστηθώ το σεξ Έρωτας
Χωρίς τουπέ και στυλακι, χωρις ξινίλα και αδιαφορία μου πρόσφερε ότι ακριβως προέβλεπε η συνάντηση μας.

Οι φωτογραφίες της αποτυπώνουν την πραγματικότητα.
Το ρίσκο ομως το παίρνεις, εφοσων δεν είχε κριτική η κοπέλα, για την διαθεση της και την απόδοση της στο κρεββάτι.

Κατά διαβολική σύμπτωση το φιλαρακι μου ο mysterious μου στέλνει μνμ ότι μόλις έφυγε η Katya και ότι πέρασε σουπερ και εάν μπορώ να την συναντήσω κάποια στιγμή!
Εχω ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ και του στέλνω πίσω σε φωτό την φωτογραφία με την συνομιλία μου με το Glamour για το ραντεβού μας!
Αυτά δεν γίνονται!!! Έφυγε από τον φιλο μου για να έρθει σε μένα! Ραντεβού που κλείστηκαν το απόγευμα για να γίνουν το βραδάκι!
Έτσι μου έφυγε πλήρως η αγωνία για το ρίσκο που είχα πάρει και ηξερα επισης ότι είχε συνευρεθεί με έναν gentleman και η διάθεση της θα ήταν πολύ καλή!
Φίλε συγνώμη που λόγω του δικου μου ραντεβού δεν μπόρεσες να την κρατήσεις ένα μισαωρακι ακόμη. Ντροπή

Το κορίτσι λοιπόν με απογείωσε πραγματικά! Απίστευτη συμμετοχή στο κρεββάτι και συνέχεια αγκαλιές και φιλια!
Εάν φιλούσε και με γλώσσα θα ήταν το κάτι άλλο!

Για τους λάτρεις του στοματικού να πω ότι ήταν απλά οκ.
Εγώ δεν τρελαίνομαι ποτέ για σουπερ στοματικό μιας και το χρειάζομαι για πλήρη διέγερση και μόνο.

Οι ρωγιτσες της είναι για πολύ γλύψιμο και το γατάκι της, κλειστού τύπου, μυρωδάτο ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Αποχαιρετιστήριο μπανάκι μαζί με το κορίτσι όπου τρίβοντας ο ένας τον άλλο με τα σαπούνια και πλακωνοντας πάλι τα φιλια και τα χαμουρεματα μου πέρασε από το μυαλό και άλλη παράταση του χρόνου μας για έναν τρίτο γύρο όμως είμαι παππούλης Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Φευ

Αποφάσισα ότι δεν θα συναντω για δεύτερη φορά κοπέλα εάν δεν είμαι παρά πολύ ευχαριστημένος!

Την Katya νιώθω ότι θέλω να την ξαναδώ ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DrHouseBJ, Nick1000, chris1955 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2018
Η μονομαχία ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ!!!! Σήκωσε το γάντι και διάλεξε τόπο!!! Σε πιθανή ισοπαλία συστήνουμε εταιρία προμοτόρων!!!!Ναι!Γερο-μύστηςΚαπέλο
13 Νοεμβρίου, 2018
Φίλε μου καλε εγώ αντί να σηκώσω το γάντι σήκωσα το τηλ. και την ξαναείδα ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Αν δεν την έχεις πάρει ήδη προηγούμαι 2-1 Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Φυσικά και αξίζει να μονομαχήσουμε Θυμός Στο Ελ Πάσο με πιστόλια ΕμμμμΕμμμμ
Εταιρία προμοτορων Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
22 Νοεμβρίου, 2018
Ρε παιδια συγνωμη εχω χρονια να γραψω πως γινεται μια γκομενα να ειναι GFE ερωτευσιμη κλπ και να λειπει το φιλι στο στομα με γλωσσα????ΚουλΚουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3