Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Call-Girls 1677
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ας ξεκινήσω με ορισμένες παρατηρήσεις.

Πρώτον, δεν θυμόμουν ότι η κοπέλα έχει έρθει ξανά στην Ελλάδα, αν διάβαζα τις κριτικές της σίγουρα δεν θα δοκίμαζα.

Δεύτερον, δεν ήθελα να πάω σε άλλη ακριβότερη μουνάρα που είναι εδώ αυτές τις μέρες καθώς μετά από το πέρας της ώρας όλες αυτές οι κοπέλες δεν έχουν να μου προσφέρουν πραγματικά τίποτα παραπάνω. Δεν το λέω για να μειώσω το χαρακτήρα ή αυτό που μας προσφέρουν, απλά εννοώ πως όταν στο πρώτο ραντεβού έχεις πάρει ότι μπορέσεις να πάρεις από την κοπέλα σε συμπεριφορά και υπηρεσίες, το επαναληπτικό δεν έχει κανένα νόημα. Πάμε παρακάτω και δεν κολλάμε σε καμία. Τουλάχιστον εγώ έτσι σκέφτομαι.

Τρίτον, το μόνιμο γραφείο πάλι επέλεξε να παίξει με τη νοημοσύνη μου και μου έστειλε πειραγμένες φωτογραφίες, ο φωτοσοπάς βελτιώθηκε, αλλά πάλι του ξέφυγαν κάτι ευθειούλες στα έπιπλα, αλλά ήταν και λίγο υπερβολικός στο να κάνει τη μέση της κοπελιάς δαχτυλίδι και ο αφαλός της κατέληξε στο νεφρό της....Μαλακία
Ακόμα και έτσι είχα σκοπό να τη δω αλλά με έσωσε αγαπούλης που είχε δίωρο ραντεβού και έτσι τη σκαπούλαρα....Σπασίκλας

Οπότε κατέληξα στη Μίλκα. Ωραίο όνομα διάλεξε το κοριτσάκι, φέρνει ευχάριστες αναμνήσεις με το ΜίλκοΣπασίκλας, αλλά και δυσάρεστες αναμνήσεις με το Μίλκο+τυρόπιτα για πρωινό...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Ευχάριστη και ορεξάτη νεαρά, σε ένα μικρό και σάπιο ακριβοπληρωμένο δωμάτιο. Ο Ελληνάρας ξενοδόχος τη βρήκε μικρή και είπε να την εκμεταλευτεί μάλλον αλλά στ'αρχίδια μας. Μιλάει καλά αγγλικά, αλλά λίγο γρήγορα και περίεργα οπότε αρκετές φορές δεν καταλάβαινα τί σκατά έλεγε και έπρεπε να το επαναλάβει. Όλοι ξέρουμε από που είναι η Μίλκα, ας μην το επαναλάβουμε. Έχει έρθει Θεσσαλονίκη μετά από πρόταση άλλης κοπέλας που δουλεύει στο γνωστό γραφείο που της είπε τί καλοί μαλάκες είμαστε οι Θεσσαλονικείς.Κεφάλι σε τοίχο!
Αθήνα μου είπε δεν έχει πάει...Μαλακία μωρή καριόλες τα χείλη σας έχουν κρεμάσει από το ψέμα, γι'αυτό πάτε και τα φουσκώνετε μετά....Γαμήσου
Την πέτυχα αρκετά κεφάτη, καθώς τσάκιζε ουϊσκάρα όταν μπήκα στο δωμάτιο. Καπνίστρια, ούτε που με ρώτησε πριν το ανάψει, αλλά δεν μυρίζει καθόλου, δεν ξέρω τί σκατά κάπνιζε αλλά δεν με πείραξε καθόλου.

Κορμί νεανικό, αγύμναστο αλλά λόγω ηλικίας κρατιέται πολύ καλά, βυζί δυστυχώς σπυρί αλλά με ωραία ρώγα και πολύ καλό και καλοσχηματισμένο κωλαράκι, αλλά όχι τόσο εντυπωσιακό όσο φαίνεται στις φωτογραφίες. Έβγαλα και εγώ μερικές αλλά έχω τη μουτσούνα μου χωμένη στον πάτο της οπότε δεν τις ανεβάζω...Ντροπή

Μουνί εμφανησιακά χάλια, όπως το περιγράφει ο Kavlopoulos αλλά δεν με χάλασε τόσο. Αυτό που με χάλασε είναι το προσωπάκι της. Δεν είναι άσχημη αλλά έχει πολύ χάλια οδοντοστοιχία και όταν χαμογελάει η όποια καύλα σου δημιουργεί η σκέψη ότι πηδάς ένα πιπίνι εξαφανίζεται...Λύπη

Στον αγώνα παρόλο που είναι πολύ ορεξάτη είναι μια μετριότης. Άπειρη σε όλα παρόλο που προσπαθεί αρκετά, είναι λίγο άγαρμπη στις κινησεις και σε ότι κάνει. Στην πίπα το πάλαιψε αρκετά καλά, με deep και καλό ρυθμό αλλά δεν είναι κάτι που θα θυμάμαι για πολύ καιρό. Στο sex το μόνο που με χάλασε ήταν το γαμημένο λιπαντικό, δε νομίζω ότι το έχει και πολύ ανάγκη καθώς δεν είναι και το πιο στενό μουνί...Πάντως στληνεται πολύ καλά και στα 4 είναι απόλαυση.
Τελείωμα 2 φορές στο στόμα, όπου αν δεν της κρατήσετε το κεφάλι εκεί θα τραβηχτεί νωρίτερα και θα ψεκάζετε το κρεβάτι...Money Mouth Να κλείσω λέγοντας πως η μικρή φιλάει πολύ καλά και παθιασμένα, είναι το μόνο σημείο που της βάζω άριστα, χόρτασα φιλιά...Γλώσσα

Αυτά τα ολίγα, δεν περνάς άσχημα μαζί της αλλά το ποσό που ζητάει είναι υπερβολικό οπότε παίξτε και λίγο παζάριΣπασίκλας δεν σκίζεται στη δουλειά η μικρή...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, old boy και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού