Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106056
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή σαββατιάτικη επίσκεψη στο ίδρυμα . Αν και χρόνια στο χώρο , πρώτη φορά στο εν λόγω μαγαζί. Στόχος μου ενα απο τα δυο πιπίνια του μαγαζιού , αλλά λόγω ημέρας περιορισμένο το ροστερ . Όπως ανέφερα πρώτη φορά δεν ήθελα να φύγω με άδεια χέρια και γεμάτο πορτοφόλι οπότε επιλογή μασαζοκοπέλας . Ντιανα η εκλεκτή .Αρχοντογυναίκα απ αυτές που συναντάς σε κοινωνικές εκδηλώσεις και θέλεις να τις στριμώξεις στις τουαλέτες . Ηλικία γύρω στα 45 , όμορφο πρόσωπο , ψήλη με σώμα απίστευτο που θα το ζήλευαν πάρα πολλές μικρότερες της . Στα του αγώνα τώρα μετά το μπανακι , ικανοποιητικό μασαζ και έναρξη δεύτερου γύρου . Απέφευγε τα γλωσοφιλα άλλα μετα απο περιποίηση δίκη μου στην ευαίσθητη περιοχή της , λύθηκε και τα έδινε απλόχερα . Πίπα πολύ καλή άλλα με προφυλακτικό . Αλλαγή προφυλακτικού (??) και έναρξη σεξ . Εκεί μίλησε η πείρα της , σωστά στησίματα και κινήσεις και εγκεφαλικό φτιάξιμο με τα λόγια της ( όχι προστυχόλογα ). Το τέλος ήρθε στο πρόσωπο της μετά απο γλύψιμο άνευ προφυλακτικού !!!κάτι το οποίο δεν περίμενα λόγω της αποστειρωμένης έναρξης του δεύτερου μέρους της συνεδρίας. Θα ξαναπεράσω απο το μαγαζί μήπως πετύχω τα πιπίνια και αν δεν , ξέρω πια θα είναι η επιλογή μου...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
8.984
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού