Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 104955
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
σημερα το μέσημερι σε βόλτα που εκανα στα μαγαζια του κέντρου πέρασα και απο το μαγάζι της Λιζας.
Η Λιζα ηταν στην υποδοχη. Αψογη οπως πάντα με κέρασε ποτό και μου παροπυσιασε τα κοριτσια.
Μαιρη, Αλινα, Ελένη και Ανζέλικα σημερα
Τις τρείς πρώτες τις εχω δοκιμάσει στο παρελθον οποτε ο στόχος ηταν η Ανζέλικα.
Ενα δροσερο νεαρο και όμορφο κοριτσι που σε προηγουμενες βολτες μου το έβλεπα παντα χαμογελαστο και με καλη διαθεση στο σαλονι
Προκειται για μι αομορφη νεαρη Ρωσιδα με μακρυ μαυρο σγουρο και πλουσιο μαλλι, ωραιο σωμα με σωστες καμπυλες, γενικα μια πολυ σεξυ παρουσια.
Πηρα το μεγαλο προγραμμα για να χαλαρωσω.
Αξιζει να αναφερω την καθαριοτητα σε ολο το μαγαζι και στο δωματιο που περασα.
Στο μασαζ η Ανζελικα το προσπαθει και απο οτι καταλαβα της κανει εντατικα μαθηματα η Λιζα . Τα βασικα τα κατεχει , απλα θελει λιγο βελτιωση ακομα.
Δεν με αφησε σε καμια περιπτωση παραπονεμενο, Μιση ωρα ετριβε φιλοτιμα με τα ωραια της χερακια.
Εκει που με αποζημειωσε ηταν το δευτερο μερος.
Φουλ εμπειρια σαν να εισαι με την κοπελα σου η οποια ειναι και καψουρα με εσενα, Φιλια με παθος και με γλωσσα, φοβερο γλειψιμο απο μερους της, ανταποδωση απο εμενα στο σφιχτο και ομορφο κορμι της. Το ζει σε τετοιο βαθμο που ηταν παρα πολυ υγρη κατω. Στο σεξ συμμετοχη και ενταση στο κοκκινο επισης.
Οποιος θελει ενα ομορφο φιλοτιμο νεαρο κοριτσι που χαιρεται τον ερωτα να την παρει με κλειστα ματια
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ανζέλικα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, xilnik, Οξαποδω και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού