Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 688188
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Born to raise hell, Born to raise hell
We know how to do it and we do it real well
Born to raise hell, Born to raise hell
Voodoo medicine cast my spell
Born to raise hell, Born to raise hell
Play that guitar just like ringing a bell
Take it or leave it...
Μόνο αυτό το τραγούδι των Motorhead μπορεί να περιγράψει το τι έγινε στη συνάντησή μου με την Αντριάννα. Από την στιγμή που άνοιξα την πόρτα, μέχρι την στιγμή που έφυγε, επί μιάμιση ώρα, το σεξ ήταν επικό. Για να μην το κάνω πάλι σεντόνι, θα είμαι λιτός και περιεκτικός.
1. ΗΛΙΚΙΑ : Σαραντάρα πατημένη, αλλά μακάρι οι εικοσάρες να είχαν το σώμα της και τις γκάβλες της.
2. ΕΜΦΑΝΙΣΗ α) Πρόσωπο. Κλασσικό σλαβικό πρόσωπο, στρογγυλό, σκυλέ, με μεγάλα μάτια, βγάζει μια φοβερή πουτανιά. Έχει αρχίσει να σπάει λίγο, βέβαια, αλλά ο χρόνος είναι για όλους μας αμείλικτος. Τα χείλια της, ελαφρώς, πρησμένα, δεν δημιουργούν άσχημη αίσθηση, οπτικά.
β) Σώμα. Γύρω στο 1.65, ο ορισμός του τούμπανου. Βυζί 3αρι φτιαγμένο, ρόγες να κρεμάσεις παλτο, σώμα χωρίς κυτταρίτιδα, ένα (σχετικά) μεγάλο τατουάζ στην πλάτη, που ξεκινάει από την "χωρίστρα" και ανεβαίνει, κώλος - ποίημα. Ντύσιμο προκλητικό (προς το ξέκωλο). Εφαρμοστό φόρεμα, χωρίς εσώρουχα από μέσα, και μπότες πάνω από το γόνατο.
3. ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ/ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ : Αν θέλεις να νιώσεις πορνοστάρ, πρέπει να συναντηθείς μαζί της. Άμεση, άνετη και επικοινωνιακή, στράβωσε (ίσως και από δικό μου σφάλμα) στην αρχή της συνάντησης, αλλά μετά την παροχή των αμοιβαίων εξηγήσεων... βαστάτε Τούρκοι τ' άλογα. Για την επικοινωνία δεν μπορώ να πω πολλά, γιατί ακόμα και στα διαλείμματα φρόντιζε από μόνη της να είναι συνεχώς "μπουκωμένη".
4. ΣΕΞ : τα πάντα όλα (και τα κοάλα τίποτα...). 'Οτι μπορούσε να γίνει το κάναμε. Ο κώλος της σφιχτός στην αρχή, αν και έχει γράψει χιλιάδες χιλιόμετρα, γίνεται στη συνέχεια το όνειρο του κάθε anal lover. Όχι μόνο το παίρνει όλο μέσα αδιαμαρτύρητα, αλλά σε προκαλέι να την πηδήξεις όσο πιο σκληρά μπορείς. Αποκορύφωμα του ραντεβού μας, όταν και ενώ είχα ήδη το κινητό στο χέρι και καλούσα ταξί για να την πάρει, γονατισε, άρχισε μια τρελή πίπα, που σε 2 λεπτά εξελίχθηκε σε ανελέητο άναλ (και εγώ ταυτόχρονα μιλούσα στο τηλέφωνο...). Όταν κατάλαβα ότι τελείωνα δε, πήγα να τελειώσω στο πρόσωπό της, τα σκάγια φύγαν προς τα αριστερά και κάποια με πήραν στο χέρι. Δεν πτοήθηκε καθόλου και επιμελώς καθάρισε το χέρι μου με την γλώσσα της. Κι όλα αυτά , ενώ το ταξί ήταν ήδη από κάτω και την περίμενε...
5. ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ/ΤΙΜΗΣ : Στα 100 ευρώ, με αυτά που κάνει, για 1 1/2 ώρα, όποιος πει ότι δεν είναι VFM, πρέπει να κατηγορηθεί και καταδικαστεί, δια συνοπτικών διαδικασιών, για κακούργημα.
ΕΠΙΛΟΓΟΣ
Ο φίλος μου ο Μπούκας το έχει διατυπώσει αποφθεγματικά με μεγάλη επιτυχία : Αθήνα - μαγεία - πουτανοπολιτισμός, και κάθε φορά που γυρίζω από την πρωτεύουσα, φροντίζω να τον μνημονεύω.
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
ΥΓ. Ο χρόνος συνάντησης είναι σχετικός.
ΥΓ2. Το squirting της είναι άνευ προηγουμένου. Το κρεβάτι έγινε τόσο χάλια που αναγκάστηκα να κοιμηθώ στον καναπέ...
ΥΓ3. Αν περιμένατε καμιά κριτική - υπερπαραγωγή, όπως οι προηγούμενες, ατυχήσατε. Αυτή την φορά δεν έχει διαβόλους και καζάνια. Με την Αντριάννα το κάναμε κόλαση μόνοι μας !!!
ΥΓ4. Όποιος θέλει μοντέλα, πιπίνια, αγκαλίτσες , φιλάκια, γούτσου-γούτσου, να μην την πάρει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, olddog και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
μπραβο φιλε σωστα τα ειπες η γυναικα δεν παιζεται
D
dimitrios7
09 Νοεμβρίου, 2018
Οποιοι θέλουν μοντέλα, πιπίνια, αγκαλίτσες , φιλάκια, γούτσου-γούτσου...τα κουβαδακια τους και σε άλλη παραλία!
09 Νοεμβρίου, 2018
Δωσε τηλ φιλε γιατι το ψαχνω καιρο και δεν το βρισκω
S
Simba21
10 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@Simba21 : Υπάρχει στο προφίλ της...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
27 Νοεμβρίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5