Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχετε δεί το Χορεύοντας στο σκοτάδι του Λάρς φον Τρίερ με την τυφλή Μπιόρκ?
Την Μαρία της Σιωπής με την κωφάλαλη Βουγιουκλάκη?
Αν ναι τότε θα μπορέσετε να καταλάβετε την εμπειρία μου με την Νέλια.
Φτάνω στον οίκο και η ευγένικη Ρωσικής καταγωγής προφανώς υπηρεσία μου παρουσιάζει δυο κοπέλες.
Πρώτη βγάινει η Καρίνα,χαμογελαστή και ευδιάθετη.Καστανή κοπέλα μετρίου αναστήματος και μετρίου βάρους η οποία όμως δεν μου έκανε το κλίκ εμφανισιακά...Είμαι και κομματάκι δύσκολος και δεν έχει να κάνει με το αν είναι αντικειμενικά όμορφη η κοπέλα.
Δεύτερη βγαίνει η Νέλια,μια μικροσκοπική,συνεσταλμένη κοπελίτσα με ένα μόνιμο βλέμμα απορίας στο πρόσωπό της...Του τύπου ''I don't have a clue about anything''Χμμμ;...Εμφανισιακά είναι συμπαθητική και γλυκούλα, με καστανό σκούρο σπαστό/μπουκλέ μαλλί, συμπαθητικό slender σωματάκι και όμορφο, 2άρι καλοσχηματισμένο στήθος.
Εμφανισιακά ήταν Οκ για τα γούστα μου και την επιλέγω.
Περνάω στο μικρό δωμάτιο,φάτσα κάρτα στο σαλόνι και περιμένω.
Έρχεται η κοπέλα και κατ'ευθείαν βγάζει τα εσώρουχά της και ανεβαίνει στο κρεββάτι.
Why so fast?...την ρωτάω..Με κοιτάει έκπληκτη και μου κάνει ένα μουγκρητό απορίας ''Μμμ???''
Αυτό το μουγκρητό απορίας το επανέλαβε γύρω στις 100 φορές μέσα στα 12 -15 λεπτά που έκατσε στο δωμάτιο.
Η κοπέλα δεν καταλάβαινε γρι Αγγλικά...Επικοινωνία μηδέν...Χρήση νοηματικής και αυτή χωρίς να πιάνει τόπο.
Ήταν χαμένη στο διάστημα...Αλλού για αλλού....Προκαταρκτικά γιοκ....Μόνο ένα φιλί στο λαιμό και ελάχιστα χάδια.
Are you shy?...την ρωτάω...Μου κάνει ''Μμμμ???''
Καλά της λέω και της λέω και κατευθύνω το χέρι της στον πούτσο μου...''Προφυλακτικό?''...με ρωτάει στα Ελληνικά...Later της απαντάω...Μου τον καθαρίζει με μωρομάντηλο και ξεκινάει μια συμπαθητική πίπα όπου μόνο το κεφάλι έβαλε μέσα στο στόμα της και μπούκωσε, δεν χωρούσε άλλο.
Μου φοράει το προφυλακτικό, πρώτα με το στόμα και μετά με το χέρι και μπαίνω πολύ μαλακά μέσα της σε ιεραποστολικό.
Άρχισε να βγάζει βογγητά όπου δεν καταλάβαινα αν το απολάμβανε ή αν πονούσε...Εν τω μεταξύ εγώ δεν είχα μπεί ούτε ο μισός μέσα της...Αποφάσισα να το πάω μαλακά.
Καθ'όλη την διάρκεια της διείσδυσης η κοπέλα ήταν χαμένη στο υπερπέραν...Κοιτούσε το ταβάνι,αλλά όχι εστιασμένα σε ένα σημείο...Το κοιτούσε παντού σαν τα άτομα που έχουν hallucinations...Μου θύμησε το παιδάκι απ'την ταινία έκτη αίσθηση ''I see dead people''...χαχα!
Where is your mind Nelly?...What are you dreaming?...την ρωτάω χαμογελώντας...Η κοπέλα με κοιτάει πάλι με το μόνιμο βλέμμα απορίας και μου κανει πάλι το γνωστό μουγκρητο ''Μμμ???''....Εγώ λύθηκα στα γέλια γιατί το περίμενα ότι θα αντιδράσει έτσι...Χαμογελάει και αυτή χωρις να μπορεί να καταλάβει γιατί γελάω..Δεν μπορούσε να καταλάβει πόσο γκροτέσκα και τραγελαφική ήταν η όλη κατάσταση για μένα.
Για να μην τα πολυλογώ τελειώνω μέσα της χωρίς να αλλάξω στάση(τι να της ζητήσω και τι να καταλάβει),ενώ αυτή έβγαζε ηδονικές κραυγούλες....Μου τον σκούπισε με μωρομάντηλο,ντύθηκε και αποχώρησε.
Τί να πώ...η κοπέλα ήταν τόσο χαμένη που μου πέρασε απ'το μυαλό μήπως είναι mentally retarded λολ!
Δεν μπορώ να πω ότι το έκλαψα το 20ευρω,αλλά υπ'αυτες τις συνθήκες δεν μπορείς να απολαύσεις τίποτα...Ούτε σεξ, ούτε ανθρώπινη επαφή, ούτε τίποτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Nέλια
Tristan84
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
246
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, mitsmitsa και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
plot twist : Η τυπισα ήταν Ελληνίδα και νομιζε οτι εισουν Άγγλος και για αυτο δεν μιλουσε επειδη δεν ηξερε γρι αγγλικα Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
09 Νοεμβρίου, 2018
Την είχα πετύχει σε τσάρκες καλη ήταν αλλά οχι πρώτος στόχος,
μια μέρα την πέτυχα στο δρομο,πήγαινε για βάρδια
,εχει αυτό το βλέμμα μόνιμα..
Έτρεξα στο μπουρδελο αλλά ήταν αξυριστη κατω αρκετά
Φαίνονταν έντονα απο το αςπρο εςωρουψο κ ξενέρωσα κ λακισα..
09 Νοεμβρίου, 2018
Ποναει.
PV
Peter Van Norden
10 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίταξε...Δεν θέλω να την αδικήσω την κοπέλα...Ηταν τίμια...Δεν έκλεβε.
Ούτε κακοδιάθετη ήταν,ούτε ξινή,ούτε βαριεστημένη...Απλά ήταν ΑΛΛΟΥ...Στον κόσμο της...Και νομίζω ότι έτσι θα είναι και
εκτός δουλειάς,στην καθημερινότητά της...Ηταν ειλικρινής η συμπεριφορά της,δεν είχε κάτι ψεύτικο...Και εκτιμώ την ειλικρίνεια ακόμα και αν δεν με συμφέρει εμένα...Να σου δώσω ένα παράδειγμα,πριν δυο εβδομάδες είχα πάει με την Λάνα από Βέργας 3...Η κοπέλα ήταν φουλ ενέργεια....Τα έκανε όλα παθιασμένα...Με ξάπλωσε ανάσκελα και μου έδωσε το πιο παθιασμένο γλωσσόφιλο ever...Μου ρουφούσε την γλώσσα μέχρι την ρίζα...Αλλά εγώ έλεγα απο μέσα μου ''Κάτσε μωρή,πότε πρόλαβες να καβλώσεις έτσι?...Με τα μάτια?'''....Μου έβγαζε κάτι το επιτηδευμένο το οποίο δεν μου άρεσε αν και με συνέφερε γιατί το απολάμβανα....Δεν ξέρω αν βγάζει νόημα αυτό...Τεσπα.
Νομίζω πως ακόμα και την γλώσσα της Νέλιας να μιλούσα δεν θα άλλαζε τίποτα...Δεν παίζει ρόλο το language barrier...Πάλι θα είχαμε πρόβλημα...Πάντως όταν θα έχω κανένα 20ρικο για πέταμα,ψήνομαι να ξαναπάω από περιέργεια και να το παλέψω με google translate να δω αν μπορώ να συνεννοηθώ ή αν όντως έχει θέμα αντίληψης η κοπέλα...
10 Νοεμβρίου, 2018
Άμα σου έδινε και εσένα τσιγαράκι πριν περάσεις μέσα, θα έβλεπες και εσύ άστρα στο ταβάνι Γλώσσα
21 Ιουλίου, 2019
Παιζι να εχει νοητικη υστερηση.
PV
Peter Van Norden
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6