Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παλι αμαρτησα με την Ευα να την επισκεπτομαι 2η φορα στο τουρ της. Κοριτσαρος κολαση. Μου κοψε λιγο τον αερα με το καλημερα γιατι θυμοταν την τελευταια φορα το ποσο τρελος ημουν και μου ζητησε να ειμαι πιο ηρεμος. Ουτως η αλλως λογω ωρας δεν μπορουσα να μαι οπως θα θελα, παλι ενα μπαλακι εριξα. Γλυκια και ορεξατη οπως παντα την τρελανα στα φιλια αυτη την φορα και το πηγα λαου λαου. Σφιχτα μπουτακια και ζουμερος κωλαρακος παλι τα εγλυψα δεοντος, σε ιεραποστολικο εξελιχθηκε ο περισσοτερος αγωνας γιατι μου βγηκε κατι πολυ αισθησιακο να την χαζευω απο πανω. Την αλλαξα λιγοτερες στασεις αυτη την φορα με το απο πανω καπως δεν το εχει ειδικα στην καρεκλα οποτε προτιμησα τις πιο κλασικες doggy, ορθιο, spoon. Μετα πηρε τζελ και εβαλε στη μικρη κωλοτρυπιδα της, ανετα γλυστρισα μεσα της και την πηρα δυνατα, την εβαλα και ορθια μπροστα σοτν καθρεφτη να την βλεπω οπου και τελειωσα. Πιστευω το δυνατοτερο χαρτι του γραφειου για την ωρα. Καλα να περνατε ολοι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.966
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Ramstein, ΦΑΚΙΡΗΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
Μια κριτική για την ίδια κοπέλα με 2 βδομάδες διαφορά που δεν προσθέτει κάτι παραπάνω και δεν λέει και κάτι διαφορετικό. Ποιός ο λόγος;Χμμμ;
09 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσυ τι υποπτευεσαι; Χμμμ;
09 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν υποπτεύομαι τίποτα. Απλά λέω πως αν δεν άλλαξε τίποτα σε συμπεριφορά και υπηρεσίες σε σχέση με την προηγούμενη φορά ποιό το νόημα της δεύτερης κριτικής;
09 Νοεμβρίου, 2018
ειναι η εκ νεου ενημερωση οτι δεν αλλαξε κατι. Και στην τελικη γιατι να μην επιβραβευουμε τις καλες περιπτωσεις;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4