Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 225 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στη δεσποινις Ιονελα που γυρισε μετα απο αρκετο καιρο απουσιας απο τη χωρα μας.
Η Ιονελα ειναι μιας πορνοσταρικης εμφανισης κοπελα με σεξι προσωπο καθαρο και ξαστερο.
Ειναι μετριου αναστηματος με ξανθα μαλλια.
Το βυζι της ειναι 3αρι σιλικονατο στητο με καλη υφη οχι σκληρο, με μεγαλες ρωγες.
Τα καπουλια της ειναι τουρλωτα και στητα ενω το δερμα της σφιχτο-τσιτωτο.
Το χρωμα του δερματος ειναι σαν απο σολαριουμ, εχει αρκετα τατουαζ πανω στο κορμι της με πιο
σεξι να βρισκω τα φιογκακια πισω στα μπουτια της.
Το προγραμμα της ειναι ελευθερο στοματικο- 69- ολες οι στασεις. Πρωκτικο δεν ανακοινωθηκε.
Εισοδος της κοπελας στο δωματιο οπου μετα απο λιγο σοσιαλ με ρωτησε αν θελω πιπα με σκουφο η ανευ.
Δεν εκανε καποια προκαταρκτικα οποτε κατσαμε σε σταση 69 κατευθειαν οπου μου πηρε την πουτσα ακαποτη στο στομα
ενω μου πασαρε τη μουνα της στη μουρη μου για γλειψιμο.
Πολυ καθαρη κοπελα με μοσχομυριστο μουνι.
Εχωνα βαθια τη γλωσσα μου μεσα στην τρυπα της και ανοιγα και με τα χερια μου τα κωλομαγουλα της για να χωνω
ολη τη μουρη μου μεσα στα κωλομερια της χωρις αντιρρησεις απο την ιδια.
Η πιπα της ηταν αρκετα καλη, ειναι εμπειρη πουτανα και φαινεται, τον εβαζε αρκετα μεσα στο στομα της
οχι τερμα ομως και ρουφαγε δυνατα, απο αρχιδια δεν περασε ωστοσο μου τα χαϊδευε κατα τη διαρκεια της πιπας.
Της εγλειψα καλα το μουνι της και επειτα την εστησα στα τεσσερα με την Ιονελα να στηνετε αψογα και να τον τρωει
δυνατα χωρις κλεψιματα και μα μου...
Ο καθρεφτης πολυ χρησιμος στο δωματιο με εφτιαχνε πολυ να την βλεπω στημενη και εγω απο πισω της να της τον καρφωνω.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου χωθηκα αναμεσα στα ποδια της και ξαπλωσα πανω στα βυζια της.
Χαϊδεψα για λιγο το κορμι της το οποιο εχει πολυ καλη υφη, τα ποδια της φουλ αποτριχωμενα και λεια.
Εγλειψα τις βυζαρες και τις ρωγες της και την γαμησα δυνατα με την Ιονελα να γουσταρει δυνατο γαμησι,
το κρεβατι ετριζε για αρκετα λεπτα μεχρι που την εχυσα βαθια στη μουνα και εμεινα για λιγο εκει να στραγγιξω.


Συμπερασματικα η Ιονελα ειναι μια πολυ εμφανισημη κοπελα με καλες υπηρεσιες.
Δεινχει οτι θελει να ικανοποιησει τον πελατη χωρις να δυσανασχετει η να κλεβει.
Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης ενω η υπηρεσια δεν ενοχλησε.
Θα την προτεινα πιο πολυ σε μυστες που γουσταρουν pse γαμησι γιατι η Ιονελα προς τα εκει κινειται.

Σιγουρα αξιζει να την δοκιμασετε, ο χωρος πεντακαθαρος και ζεστος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, jimadams71 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
τυπε εσυ εχεις γλειψει ολες τις εκδιδομενες της αθηνας Money Mouth Χμμμ; εισαι πολυ σκληροπυρηνικος Μαλακία
10 Νοεμβρίου, 2018
Μπράβο αγόρι για την ενημέρωση.Τελικά η Ιονέλα είναι απο τις πουτάνες που δεν άντεξε χωρίς το μπουρδέλο της.Ευχάριστη η επιστροφή της στη Φυλής
18 Αυγούστου, 2020
Εχει τα πιο εξωπραγματικα βυζιανπου εχω δει ποτε...Σςν κωνοι για εργα του Δημου ειναι!?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3