Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γειά χαρά σε όλους.. Εύχομαι όλοι να είστε καλά.Αρχικά να ζητήσω συγνώμη από την Βικη αλλά κ από τους αναγνώστες για την λέξη προσομοιωτής που παραπέμπει σε μηχανή.. δεν θέλω να προσβάλω την Νίκη απεναντίας μάλιστα..
Μετα από βόλτα στην περιοχή κ χωρίς να βρω κάτι αξιόλογο ενώ είχα στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου την Βικη η Βίκτωρια χρησιμοποιεί κ τα δύο ονόματα,μπαινω στο εν λόγω κατάστημα ήταν η τσατσά στο σαλόνι ξανθιά με καρέ μαλλί δεν την είχα ξαναδεί..της λέω νέα, λέει είναι πιο κάτω στο studio στο 128 της κωνσταντινουπολεως κ ήρθε να καληψη βάρδια..
Μάλλον λέω μέσα μου η γνωστά τσατσά που είναι εκεί κ είναι αλήφη ως συνήθως από το πιοτό θα τα έφτυσε.. θα έπαθε κάναν ασκίτη καμία κιρρωση ιππατος από το αλκοόλ.
Μου λέει είναι η Βικη είναι δωμάτιο κ ενώ περίμενα μιλούσαμε λέω πως πάνε οι δουλειές στο στούντιο λέει όχι καλά απαντω επειδή είναι ακριβά εκεί,ναι λέει αλλά εκεί είναι 12 λεπτά ενώ εδώ είναι 7 με 8..
Ελατήριο αμέσως πεταγομε χάρηκα που τα είπαμε τις λέω καλή συνέχεια γειά σας..
Που πας λέει.. Λέω 7,8 λεπτά τι να το κάνω.. Απαντά θα κάτσεις παραπάνω.. Λέω 12 με 15.. Ναι λέει.. απαντώ σίγουρα έτσι είναι κατανοητό..
Εκείνη τη στιγμή βγαίνει η Βικη με χαιρετά με χειραψία ευγενική εξωτερικα είναι αδύνατη ξανθιά μαλλιά έως τους όμους όμορφο πρόσωπο αρκετά θυληκη.
Πληρώνο περνάω καλό δωμάτιό, Ερχαιτε σε λίγο πριν μπει χτύπησε πόρτα.. είναι κυρία..
άρχισε χαδακια αλλιώτικα από τις άλλες κοπέλες συναδέλφους της αγκαλιές τριβονταν σαν γατούλα σαν να ήταν κοπελιά μου πολλή ζεστή.
Άρχισε με ισπανική πιπα ακα κ 69 μετά στάσουλες χωρίς να κλέβει κ τελείωμα στο στόμα..
Εν κατακλείδι θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη,είναι καλό κορίτσι καλή καρδιά.. αναρωτιέμαι πως έμπλεξε με αυτή την δουλειά.. αλλά λέω όπως κ εγώ έμπλεξα με την δικιά μου τη κωλοδουλεια που κάνω.πάντωςη Βικη αξίζει.. Η τσατσά δεν ενόχλησε κράτησε το λόγο της..
Φευγωντας βγαίνω έξω από τον σχετικά διακριτικό οίκο.. που για εμένα εκείνη τη στιγμή δεν ήταν καθόλου διακριτικός κ περνούσε μια παρέα 3 με 4 κορίτσια το ένα αγκαλιά με γκόμενο κ σύγχρονος όλοι με κοίταξαν σαν να είμαι εξωγήινος γύρισα αμέσως το κεφαλι κ ψιθυρίζαν κοίτα που πήγε.. Μου κακοφάνηκε κ αναρωτιέμαι αυτό το ζευγαράκι το γκομενικο είναι ``νόμιμο `` κ εγώ είμαι ο παράνομος..
Τέλος πάντων, καλή καρδιά..
Χίλια ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου να είστε πάντα με καλά με υγεία εσείς κ οι δικοί σας άνθρωποι..κ ακόμα σας παρακαλώ να προσέχετε εκεί έξω..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, jimakos900 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
Μπροστα σε αντρες στη παρεα το παιζουν καλα κοριτσια ολες..μολις πανε σπιτι θα χει ομαδικη συνομιλια τα πουτανακια με θεμα 'τι τους κανουν οι πουτανες κ τους τρωνε ετσι ευκολα τα φραγκα που δεν κανουμε εμεις'...ολες πουτανες εκτος της μανας μας κ της αδερφης μας..Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1