Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 39796
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παλια κριτικη κι αυτη για την Βασιλικη. Εμφανισιακα δεν ειναι και σουπερ αλλα ειναι παρα πολυ καλο παιδι. Την συμπαθησα κατευθειαν. Μιση καταγωγη απο Κυπρο αν θυμαμαι καλα, μιλαει φυσικα ελληνικα. Ειναι λιγο πιο γεματουλα χωρις να δειχνει ασχημα, εχει υπεροχη κωλαρα σφιχτη στην αφη αλλα το δυνατο της σημειο το στηθος της! Φυσικο 3αρι με τελεια πεταχτη ρωγα που δεν την χορταινεις να την ρουφας. Τα απολαυσα δεοντος και την πηρα σε ολες τις στασεις, με τελεια επικοινωνια και προστυχολογα που σε κανουν τουρμπο. Υπηρξε και 2ος γυρος οπου τελειωσα πιο δυσκολα βεβαια. Αναμεσα στα διαλλειματα κουβεντουλα και μου προτεινε και 3ο γυρο αλλα δεν θα αντεχα. Εγω κοιτουσα το ρολοι για να ειμαι σωστος και με μαλλωσε που το κοταξα λεγοντας "σου ειπα εγω τιποτα για την ωρα;" Μονο κι μονο απο αυτο δειχνει το ποσο επαγγελματιας ειναι και δεν παει με το σταγονομετρο. Κριμα που δεν κανει πρωκτικο, μου ειπε οτι ποναει και δεν αντεχει. Σιγουρα μια 2η φορα θα την ξανασυναντουσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.966
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, travestolagnos, ilarionas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
200 ευρω??????
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα

σορρυ ν απαρω μια ανασα….

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχχαχχαχαχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχχχαχαχχαχχαχχαχχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχα
12 Νοεμβρίου, 2018
Τοσο χρεωνει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2