Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη φορα σε αυτον τον οικο αλλα την τσατσα η οποια ειναι ευγενικη και ειλικρινης σε αυτα που λεει την ειχα ξαναδει σε αλλο κοινωφελες ιδρυμα.Η κοπελα βγηκε για σαλοναρισμα χαμογελαστη μου εκανε μια θετικη εντυπωση βγηκα ομως λιγο να δω τι παιζει αλλα ξαναγυρισα αμεσως εχοντας βγαλει το μπλε κομιστρο. Περνω στα ενδοτερα σε καθαρο δωματιο με ντουζ κ περιμενω το κοριτσι απο την ουκρανια οπως μου ειπαν. Ερχεται με το βαλιτσακι της με τα απαραιτητα και ξεκινα με φιλακια στο στηθος αλλα και μερικα πετακτα στο στομαΈρωταςΈρωταςΈρωτας. Στη συνεχεια ξεκινα περιποιηση στην ευαισθητη περιοχη με γλυψιμο ορχεων για τους λατρες του ειδους σαν εμεναΈρωταςΈρωταςΈρωτας. Βλεποντας τον κυριο μου εξεφρασε οτι δεν θελει να ανεβει το σεβαστηκα και την πηρα μονο στα 4 για αρκετα λεπτα μεχρι να χυσω μεσα της... Τελειωνοντας με ρωτησε που την βρισκω τοση ενεργεια και οτι αν την γαμαγα ενα λεπτο ακομα θα πεθαινε ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ πιασαμε λιγη κουβεντα μολις τελειωσαμε για διαφορες μαλακιες ολα αυτα στα αγγλικα γτ η κοπελα δεν ομιλει την νεοελληνικη γλωσσα
Κλεινοντας να πω οτι αξιζει σιγουρα για 1 φορα τα λεφτα σου δεν τα κλαις βεβαια δεν ξερω ποσες αντοχες εχει αν φαει πολλες πουτσες την ιδια μερα.ελπιζω να βοηθησα με την κριτικη μου... υγιενετε.......!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
318
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , spor48, wired77 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού