Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη. Καπου εκει κοντα ειχα παει αλλα δεν θυμαμαι ακριβη ημερομηνια.. οπως γραφω και στον τιτλο η κοπελα (Χριστίνα) ειναι η μεγαλυτερη φολα που εχω πηδηξει (λεμε τωρα...)
αρχικα ειχα ορεξη να παω για τσαρκα και αν βρω κατι καλο να περασω. παω μ ενα φιλο λοιπον και οπως κανουμε βολτα δεν ειδα και πολλα αξιολογα πραγματα. η χριστινα λοιπον εμφανησιακα ηταν ομορφη κοντουλα με σωμα του γουστου μου με ωραιο στηθος και στο σαλονι φαινοταν πολυ ορεξατη... και εκανα το λαθος να περασω. στα του αγωνα δεν ξερει βασικα πραγματα..παει να περασει προφυλακτικο σε πεσμενο μοριο (1 φαουλ) χωρις ενα χαδι κατι, και παει και βαζει τον σκουφο για να γλυψει χωρις να εχει κατεβασει το πετσακι για να βγει εξω το κεφαλι.. τι γλυφεις μωρη;; το δερμα με το λατεξ;; (2 φαουλ)
και τις λεω τι κανεις;; δεν θα βγαλεις εξω το κεφαλι;; πως θα μου σηκωθει; και η απαντηση ηταν :
και που θες να ξερω οτι ετσι θες;; (λες και υπαρχει αλλος τροπος ας πουμε...)
γενικα, προκαταρκτικα ανυπαρκτα γνωσεις μηδεν επρεπε να κατσω να την παιξω για να μου σηκωθει και οταν στηθηκε στα 4 και ξεκινησα να γαμαω και να σκληραινω σηκωνεται και φευγει γιατι λεει τελειωσαν τα 10 λεπτα... εκει μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι και θελω να περασω με κλοτσια μεσα απο την πορτα... παιρνω ανασα την αφηνω να παρει τον πουλο και φευγω. πρωτη φορα στην ζωη μου πεφτω σε τετοια φολα! απο τοτε δεν εχω ξαναγαμησει σε μπουρδελο. πριν καμια εβδομαδα που ειχα παει παλι απο τα εκει μερη περασα απο το σπιτι αυτο για να θυμηθω το νουμερο και την κοπελα για να γραψω την κριτικη. και τσαμπα να μου ελεγαν να γαμησω εκει μεσα δεν παταω ποτε ξανα! οπως και σε οποιοδηποτε σπιτι την δω ξανα τρωει για μενα αυτοματα μαυρο! πιο πεταμενα χρηματα δεν εχω ξαναδωσει... μαυρο και παλι μαυρο! οποιος παει θα χασει τα λεφτα του! και μην πιστευετε αν καποια κριτικη αναφερει κατι καλο για την κοπελα. ειναι σιγουρα ψεμα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Golfakias93
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
73
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimitristz92, Stefanos the grait, downunder και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2018
Οι καριολες πρεπει να καταγκελονται. Μπραβο καλα εκανες
08 Νοεμβρίου, 2018
Στο μπλε εισητήρο και τελείωσε το 10 λεπτο ; Χμμμ;
Ωρα είναι να πάνε να πλύνουν καμμιά σκάλα (που δεν ειναι ντροπή)
για να δουν πως βγαίνει πραγματικά το μεροκάματο! Γερο-μύστης
08 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επισης δικο μου λαθος αλλα δεν ανεφερα στην κριτικη οτι οση ωρα προσπαθουσα να καυλωσω ειχε ειρωνια σε οτι ελεγε οπως ακριβως εχει αναφερθει και σ αλλες κριτικες της... ειμαι 25 χρονων... δεν χρειαζομαι και πολυ για να καυλωσω..πρωτη φορα τετοιο πραγμα! πραγματικη φολα...!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3