Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη σερί κριτική όπως προείπα,Αφού θα πήγαινα στο χοτέλι της Συγγρού για incall και μάλιστα δωρεάν σκέφτηκα στα καπάκια να πάρω άλλη μια κοπέλα για δεύτερο γύρο.Μετά την ξανθιά κανονική σε ύψος Angelina λέω ας πάρω Αλεξάνδρα δίμετρη μελαχρινή για να χω ποικιλία και απ'τα 2 όπως λέμε αλμυρό και γλυκό Μεγάλο χαμόγελο αφού έχω τελειώσει με Αντζελίνα κατεβαίνω στη ρεσεψιόν και περιμένω δωμάτιο Αλεξάνδρας.Μου έρχεται το μήνυμα ήταν στον ίδιο όροφο λίγα δωμάτια πιο πέρα.Απέναντι βγήκε τυχαία η Jeila από Glamour με μια ροζ σετ φόρμα ψηλή πολύ αδύνατη περίπου όπως στις φωτό.Χτυπάω την πόρτα στην ώρα μου ανοίγει η Αλεξάνδρα και παθαίνω σοκΕμμμμ πανύψηλη κοπέλα σώμα λαμπάδα με στήθος σιλικονάτο τούμπανο αλλά όχι τεράστιο.Φορουσε μαύρο σετ εσωρούχων και παρόλο που έχω δεί αρκετές εντυπωσιακές κοπέλες στην ζωή μου με αυτήν τρελάθηκα παίζει στο δεκάλεπτο να είπα 5-6 φορές ουαου καθώς την κοίταζα Σπασίκλας το πρόσωπο της με ωραίο μακιγιάζ έδειχνε πιο ωραίο απ'τις φωτό.Αγγλικα αρκετά καλά της ζητάω να κάνω ένα ντουζάκι και όσο γδύνομαι κοιτάει μου λέει έχει μείνει μια καθαρή πετσέτα Money Mouth βγαίνω απτό άθλιο μπάνιο του χοτελ και την βλέπω να ασχολειτε με το κινητό τηςΘυμός με το που ανεβαίνω στο κρεβάτι ήταν όρθια γονατισμένη προτάσει το σώμα της σαν να μου λέει αφού πλήρωσες χάιδεψε με αρχίζω να της πιάνω τον κώλο ενώ έγλυφα της ρόγες της πέφτουν και 2-3 φιλιάΓλώσσα ύστερα ξαπλώνω με αρχίζει σε μία πίπα μονότονη τον έβαζε λίγο μέσα και μετά τον φίλαγε εξωτερικά πέρα δώθε και ξανά το ίδιο(θυμήθηκα συναγωνιστή που είπε ότι δεν το χει με την πίπα)Της λέω να ανέβει από πάνω και εκεί με ρωτά το ξεκάρφωτο:what horoscope you are;Εμμμμ ξαφνιάζομαι αλλά της απαντώ bull και ανεβαίνει από πάνω!Ποιό πολύ με ικανοποιούσε το θέαμα μιας τέτοιας γυναικαρας πάνω μου με την θέα στο καθρέπτη παρά η ανύπαρκτη συμμετοχη ύστερα πισωκολλητό μπήκε εύκολα και εκεί το ίδιο η θέα και οι μικροφωνές της με έφτιαχναν γιατί από συμμετοχή κομοδίνοΚεφάλι σε τοίχο! δεν μπορούσα όμως να τελειώσω είχα πάρει και Αντζελίνα πρίν Ματάκι οποτε ξαπλώνω και δεν έκανε ούτε την ριχη της πίπα παρά ξάπλωσε δίπλα μου άρχισε να μου τον παίζει και το καλό ήταν ότι μου δινε γλωσσόφιλαΝαι! πήγε να τραβηχτεί μετά απο λίγο αλλά εγώ επέμεινα και της είπα ότι κοντεύω οποτε αφού γλωσσοφιλαγα την δίμετρη μουναρα έχυσα πάνω μουΜαλακία πήγα ξανά στο μπάνιο βγαίνοντας μιλήσαμε λίγο όσο ντυνόμουν μου πε θα κάτσει κάνα 2 βδομάδες έχει δουλεψει παλιότερα σαν μοντέλο της δίνω τα λεφτά φαινόταν ότι περίμενε να φύγω είχε ένα υφάκι τι μου λες τώρα ρε φίλε,μόλις πάω προς την έξοδο σηκώνεται μου ανοίγει την πόρτα και μου λέει bye bye σαν να λέει άδειασε μου την γωνιά!Φεύγοντας στέλνω μήνυμα στο γραφείο:πανέμορφη κοπέλα αλλά σε απόδοση μέτρια διεκπαιρεωτική και μου απαντούν ευχαριστούμε για την ενημέρωση σας!Προσπαθώντας να σκεφτώ μετά τι πήγε στραβά λέω ίσως επειδή την τρελανα στο ουαου και στο κομπλιμέντο την ψώνισε και σου λέει χάρη σου κάνω που με πηδάς ίσως δεν της αρεσα ίσως το μισαωρακι να της φάνηκε ψιλικοκο δεν ξέρω πάντως κάνοντας την σύγκριση με την Αντζελίνα που είχα πάρει αμέσως πρίν χαώδης διαφορές,Η μία με περίμενε με μουσική μες την όρεξη και ας ήμουν free έκανε ότι μπορούσε να με ευχαριστήσει έκατσα και παραπάνω σε αντίθεση με την άλλη που έπαιζε με το κινητό της στο τέλος δεν έβλεπε την ώρα να φύγω και συμμετοχή και συμπεριφορά διεκπαιρεωτική.Τώρα με περιμένει το δωράκι μου από Athens Diva όποιος παίχτης έχει να προτείνει κοπέλα αυτού του γραφείου ας γράψει σχόλιο από κάτω η ας στείλει p.m ευχαριστώ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, petergsp, geroksouras και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού