Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αποφάσισα να χτυπήσω ένα πιπίνι, τι το ήθελα...καλύτερα να βάραγα κάτι άλλο...
Τουκ-τουκ η πόρτα, σκάει η παιδούλα, από την Σιβηρία μου είπε ότι είναι, σπορ ντυμένη με τζινάκι, όμορφη με μακριά μαύρα μαλλιά μέχρι την μέση...εξτένσιονς, δικά της? Δεν ξέρω!
Συνεσταλμένη, ντροπαλή θα έλεγα, ψηλή με όμορφο κορμί αλλά καμία σχέση με τον γατόπαρδο των φωτό!
Την κερνάω καφέ...μέχρι να έρθει το καφέ ζητάει να πάει γιά μπάνιο...βγάζει τα πέδιλα και πάει με τα ρούχα στο μπάνιο...γυρνάει τυλιγμένη με την πετσέτα και πίνει μερικές τζούρες καφέ... μου λέει να σου κάνω μασάζ...λέω ξέρεις να κάνεις? Απαντάει εεε...λέω κάνε γιά να αρχίσουμε κάπως...μου κάνει κάτι σαν χάιδεμα, κάτι σαν ιατρική εξέταση στην πλάτη...της λέω άστο, κάτσε να σου κάνω εγώ κατι καλύτερα...
Γιά φιλιά στο στόμα ούτε λόγος... προσπαθώ λίγο να την ανάψω...ερεθίζεται κάπως...μου λέει να σε φιλήσω στο ντίκ...απάνταω φίλα... και τι κάνει?
Βγάζει το Μιραζίν κάπως έτσι αν διάβασα καλά, με στόμιο εκτοξευτήρα σαν κι αυτούς των αντισκοριακών και ξεκάζει (σσ είχα κάνει 2 φορές μπάνιο) τον μερακλή...με πιάνει νευρικό γέλιο αλλά δεν την σταματάω.
Πίπα "γλείφω παγωτό καιμάκι"...καλά της λέω στήσου και έρχομαι...βγάζει ένα ρώσικο μπρίλ-κρίμ και πασαλίβει το πράμα της...
Την γαμάω, χύνω. Στοπ!

Ρε τι πάθαμε με την κάθε τουρίστρια!


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Annapurna, olddog και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2018
Να σαι καλά συναγωνιστή και την γλυκοκοίταζα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1