Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεράκι Σαββάτου και περνάω μια από Αχιλλέως48 και Μαραθώνος εκεί βλέπω δύο κοπέλες μια Τζέσυ και την ξανθούλα Κλεοπάτρα ένα ωραιότατο πλάσμα με όμορφη φατσούλα και σπινθηροβόλο βλέμμα μάλιστα την στιγμή που την κοίταζα μου έφερε στο μυαλό έναν μετεφηβιβικο μου έρωτα όταν ήμουν σπουδαστής αρκετα χρόνια πριν στο ηρωικό Ίδρυμα ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΆ την Ρένα της εμοιαζε καταπληκτικά έτσι χωρίς να το σκεφτώ καθόλου και αφού η Κλεοπάτρα με την πολύ ευχάριστη ευδιάθετη παρουσία της στο σαλόνι με κέρδισε εδώσα το20€ο πήγα δωμάτιο μετά από λίγο έρχεται η Κλεοπάτρα χαμογελαστή ορεξατη ζωηρή με φουλ ενέργεια και αρχίζουμε αμέσως αγκαλιές φιλιά χουφτωμαματα η κοπέλα μίλαγε στην γλώσσα της δεν καταλάβαινα όμως πάντως ήταν ευχάριστη στη συνέχεια άρχισα να την γλείφω σε διάφορα σημεία του σώματός της βυζιά καί κοιλιά ενώ της χαιρετά το μουνακι είχε βάλει λίγο τζελ στη συνέχεια μου πιάνει τον πουτσο και πάει να μου πάρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά της έδειξα το προφυλακτικό και τότε εκείνη το άνοιξε και εδώ φάνηκε η απειρία της καθώς με δυσκολία μου το έβαλε.Στη συνέχεια πρωτη στάση ανέβηκε αυτή από πάνω μου και με πολύ ωραίο Ρυθμό ανεβοκατέβαινε την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση εδώ δεν άνοιγε σωστά τα πόδια με αποτέλεσμα να με δυσκολέψει λίγο στην διείσδυση της τα άνοιξα κάπως και τότε οκ καθώς ανέβαζα στροφές τυλυξε τα πόδια της γύρω από την μεση μου εκεί η αίσθηση ήταν σούπερ έπεσαν μερικά φιλια επιφανειακά μετά από λίγο τελείωσα αφού είχα ιδρωσει.Τοτε αφού της είπα ευχαριστώ κοίταξα το μουνακι της το φίλησα τότε αυτή γέλασε και μου είπε σπαστα ευχαριστώ εδώ έγινε το εξής πάω να σηκωθώ και με τραβάει πάλι προς το κρεβάτι και αρχίζουμε πάλι χαμουρεμα έπεσε ένα ωραίο γλωσσοφιλο και κοπέλα αποχώρησε μετά από λίγο.Συνοψιζοντας να πω ότι ήταν μια που ωραία κατάθεση με μια όμορφη νεαρή ορεξατη κοπέλα γεμάτη όρεξη και ενέργεια ειδικά αν προκύψει και καλή χημεία είναι σούπερ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Gpoint, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού