Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 104951
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο Σολωμου 70.Η υποδοχη παντα ευγενικη και φιλοξενη.Στο συγκεκριμενο μαγαζι πηγαινω συνηθως για τη Βανεσα αλλα μου ειπαν πως μολις θα εμπαινε σε πελατη.Υπηρχε ακομη η Αλινα που επισης ηταν σε προγραμμα και ελευθερες ηταν μια νεαρα Αντζελικα και μια Ελενη καινουργια στο μαγαζι.Η Ελενη ειναι ενα milf με ξανθο σπαστο μαλλι,κανονικο σωμα και στηθος .Ειχα ορεξη για milf και αποφασισα να την δοκιμασω.Αφου εκανα το μπανιο μου, ηλθε στο δωματιο και ξεκινησε η συνεδρεια.Στην αρχη ειχαμε μασαζ που αν και δεν δινω πολυ σημασια οφειλω να ομολογησω πως οι κινησεις της ηταν επαγγελματικες και προσεδιδαν μια μεγαλη εμπειρια.Με τις επιδεξειες κινησεις της καταφερε να με χαλαρωσει και αφου γυρισα ξεκινησε ο δευτερος γυρος.Αρχισε με μια ωραια χειρομαλαξη ενω συγχρονως με φιλαγε παντου.Μολις το εργαλειο εγινε καγκελο ξεκινησε μια αισθησιακη πιπα με παραλληλη ενασχοληση των @@@@@@@.Ο ρυθμος εναλλασοταν ποτε αργα ποτε γρηγορα. Ειχα αφεθει μεχρρι που αισθανθηκα οτι πλησιαζει το τελος.Τοτε τη σηκωσα την εβαλα σε σταση πισωκολητου στο μασαζοκρεβατο και ειχωρησα μεσα της .Γρηγορα κατεθεσα τον οβολο μου.Μετα ειχαμε λιγο social.Μου ειπε οτι ηταν πρωτη μερα στο Σολωμου και πριν δουλευε στο Συγγρου 108 (ως Ειρηνη) και παλαιοτερα στο 3ης Σεπτεμβριου 59.Εκανα μπανιο,χαιρετιθηκαμε και εφυγα.Η Ελενη ειναι ενα milf με εμπειρια.Δεν θα εντυπωσιασθεις οταν την δεις αλλα σε κερδιζει με την ευγενεια της και την προσπαθεια που κανει για να περασεις καλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
17.562
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, manion, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού