Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Στοχεύοντας για την Ντάρια του Κολωνού 30 σταθερή αξία και αφού δυστηχώς έλειπε πήρα τα υπόλοιπα πορνομάγαζα σβάρνα μπάς καιβρώ λάτι της προκοπής,κατηφορήζοντας στον εν λόγω χαμετυπίο με υποδέκτηκε η τσατσά ευγενική που μου παρουσιθασε την Άννα μικροκαμωμένο ρωσιδάκι κάνα 27αρι με μικρό βυζάκι και ωραίο κορμί.Την παρουσίασε ως μη βιαστική που κάνει καλό κρεβάτι και όλες τις στάσεις καθώς και 69.Μπήκα στο δωμάτιο το οποίο ήταν μια χαρά για μετάξι και περίμενα να έρθει.Μπήκε και με ρώτησε απο που είμαι και ξεκίνησε μια μαλακίθα αδιάφορη και σε πεσμένο πούτσο πέρασε το προφυλακτικό,στην πιπα ήταν καλή αλλα με άφησε στο 75% της στύσης και μου είπε να ξεκινήσουμε!Να σηκωθει λιγο καλύτερα της λέω και με άφησε να τον παιζω μόνος λες και δεν μπορούσα να τον παίξω σπίτι μου!Την έβαλα να ξαπλώσει και την πήδηξα κανα διλεπτο οπότε και σηκώθηκε στο τέρμα το εργαλείο,θα ανέβεις απο πάνω της λέω;Α εγώ δεν ανεβαίνω απο πάνω μου λέει!Ναι ομως η κυρια εξω είπε ολες τις στάσεις της κάνω!Αυτή λέει οτι θέλει μου κάνει εγω είμαι άλλο!Άρχισα να φορτώνω και για να μην βγώ και τα γαμήσω όλα της λέω 'εγώ πλήρωσα αυτό που μου παρουσιασαν οποτε χαμπάριασε πως δεν την παιρνει!Ανέβηκε πάνω αλλα η πούτσα ειθχε ηδη πεσει οποξτε σε ενα λεπτο της λεω κάτσε στα τεσσερα οπου και ευτυχώς έχυσα λόγω της ωραίας θέας.Τ α μάζεψε κι έφυγε σαν βρεγμένη γάτα κι ευώ ετοιμάστηκα και έφυγα κρανιομενος!Φόλα μέγιστη και αντιεπαγγελματιας!Άμα φοβάται τις μεγάλες πούτσες να αλλάξει επάγγελμα στην τελική!Ούτε ένα ευρώ σε αυτήν συναγωνιστες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Xxlboy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
152
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atsalenios95, Νίο, Ημεδαπος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2018
Αν δεν μπορούν.. ας αλλάξουν καλύτερα αντικείμενο απασχόλησης,
μην ταλαιπωρούν τους επισκέπτες με την απειρία τους Γερο-μύστης
08 Νοεμβρίου, 2018
Σωστότατος ο παίκτης διότι κυρία μου οι συμφωνίες πρέπεινα τηρούνται!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2