Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63647
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μία ακόμη κριτική λοιπόν για την Katty...!

Πραγματικά δεν ξέρω και εγώ πως και έκλεισα με Katty, μιας και οι φωτό που είχε στο προφιλ δεν με ενθουσιάζανε και επίσης οι εμπειρίες μου με άλλες ανεξάρτητες που γνωρίζουν αποθέωση από πολλά μέλη μάλλον με απογοητευσανε παρά δικαιώσανε τις προσδοκίες. Κούμπωσε και το άκυρο για τις ώρες που ήθελα απο Glamour, οπότε η μπίλια έκατσε στη μικρή γλυκιά γατούλα....την Katty!

Επικοινωνία: Αμεσότατη μέσω viber και το ραντεβού κλείστηκε αυθημερόν.

Είσοδος στο δωμάτιο: Εδώ κέρδισε πολλούς πόντους (πλέον των 12 πάνω στους οποίους περπατούσε). Καταρχήν ήρθε ΑΚΡΙΒΩΣ στην ώρα της.... Σκέψου με πέτυχε στο μπάνιο και της άνοιξα με τη πετσέτα. Ήρθε περιποιημένη - προσεγμένη στα ΠΑΝΤΑ. Πολύ ωραίο ντύσιμο. 12ποντες γόβες κομψότατες,ένα μαύρο φόρεμα επίσης κομψό με μαύρο σακάκι. Όμορφο μακιγιάζ, πολύ ωραία μάτια, χαμόγελο, περιποιημένα νυχάκια....όλα τέλεια. Η εμφάνιση για μένα δίνει πολλούς πόντους. Είναι θέμα σεβασμού προς τον πελάτη. Έλεος με τις κοπέλες που έρχονται σαν να πάνε λαική Σάββατο πρωι αγουροξυπνημένες... Η Katty λοιπόν ήρθε σαν να δίναμε κανονικό ραντεβού για ποτό η φαγητό, περιποιημένη όμορφα...Respect

Προκαταρτικά: Όπως είπα και πιο πάνω, με πέτυχε στο μπάνιο... Μετά τα πρώτα χαδάκια - φιλάκια, πήγαμε μαζί για μπανάκι και δεν ξεκόλλησε το βλέμμα της απο την τσαπου... Μου έβαλε αφρόλουτρο και χαίδευε μια τους κοιλιακούς μία την τσαπού. Φαινόταν να της άρεσε. Η φάση συνεχίστηκε στο κρεβάτι με ένα ικανοποιητικότατο στοματικό, χωρίς μεγάλες προσπάθειες για dt αλλά, με πολύ καραμέλωμα και λάγνες ματιές. Το δερματάκι της είναι απόλαυση, όπως επίσης και το σώμα της σφριγηλό, με ποπουδάκι τουρλωτό χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας.

Κυρίως πιάτο: Όπως καταλαβαίνετε έπαιξε κυρίως GFE χωρίς ωστόσο να μου φέρει αντιρρήσεις σε αύξηση της έντασης. Και τα μπατσάκια της τα έφαγε και το κοπάνημά της κανονικότατα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι κοιτούσε συνεχώς στον καθρέφτη σαν να ήθελε όλη την ώρα να βλέπει πως την πηδάω, όπως επίσης και τα χάδια της που ήταν σαν να μην ήθελε να με αφήσει. Πραγματικά σαν να είσαι με την κοπέλα σου. Το καλύτερο γι μένα ήταν όταν της είπα να φορέσει τις γόβες της και να πάρει θέση στην καρέκλα με τουρλωμένο κολαράκι..... Πολύ καυλα να βλέπεις τη γατούλα να μεταμορφώνεται σε πρόστυχη σκυλίτσα.... Περιττό να πώ οτι τις γόβες δεν τις ξανάβγαλε... Αλλάζοντας αρκετές στάσεις ήρθε το τέλος εντός του ελαστικού στο γατάκι της. Βγαίνοντας από το μπάνιο είδα οτι είχαν μείνει 5 λεπτάκια που πέρασαν με λίγη κουβέντα - τσιμπουκάκι και λίγο καρεκλάτο ακόμη.

Συνοψίζοντας: Μία πολύ καλή συνάντηση που άνετα θα ξαναέκανα. Γλυκιά - όμορφη - ευγενέστατη η μικρούλα μας. Προσωπικά οι κοντούλες μου αρέσουν πολύ. Για αυτούς που έχουν κολλήματα με το ύψος, θεωρώ οτι η Katty είναι μεταξύ 150-155, μιας και πάνω στα 12ποντα την περνούσα αρκετά (175). Αρούνα Μπαμπαγκιντα με λίγα λόγια, αλλά πολύ καλό!

Καλά να περνάτε αλάνια!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, xronakis, αβγδεζ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2018
Στην πολυθρόνα ρε θεέ... Βάλτην να κάτσει ανάποδα με τον κώλο τούρλα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1