Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 9460
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα ευχαριστώ στο γραφείο, Καπέλοστον Ampelales Ναι! και σε όσους ασχολούνται με τα free fuck και μπορούμε, κάποιες φορές, να πηδάμε τζάμπα. Το ραντεβού πραγματοποιήθηκε αφού μπόρεσα να στήσω Γαμήσου τα ματς του CL και να κερδίσω μία ώρα με ένα κορίτσι του AD. Κουλ
Το γραφείο, όπως πάντα, ήταν εκεί για να λύσει τις απορίες μου και τα κορίτσια του κέντρου ευγενικές και ευέλικτες σε όσα τους είπα.Καπέλο

Αιμιλία

Την Αιμιλία την είχα βάλει στη λίστα από την πρώτη στιγμή που είδα ότι το AD την πρόσθεσε στη φαρέτρα του.
Έχει μία φωτογραφία που είναι πάνω στο κρεβάτι και το κορμί της κάνει σαν τόξο(στάση passé), αυτή η φωτογραφία με έκανε να πω, πρέπει να το φάω αυτό το μωρό. ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Ας πούμε κάποια πράγματα για την εμφάνιση.

Οι φωτογραφίες είναι 100% αληθινές, το πρωτότυπο, όμως, είναι ανώτερο του ψηφιακού.
Το σώμα της, είναι ο ορισμός του μοντελέ, λεπτή, όμορφα πόδια, υπέροχα άκρα, κοιλίτσα φαντάστική να φιλάς και να γλύφεις. Ναι! Στήθος μικρό,με όμορφη ρόγα, άψογο στο κορμί της. Τα πράγματα γίνονται ακόμα καλύτερα όταν το μάτι πέφτει στο κωλαράκι της. Γλώσσα Μιλάμε για κωλαράκι, άψογο σε σχήμα, στρογγυλό και πεταχτό, από τα κωλαράκια που είσαι αραχτός στην παραλία πίνοντας την κοκτειλάρα και περνάει δίπλα με το μαγιουδάκι το reef και το κεφάλι σου γυρνάει σαν της Linda Blair... Τότε σου φεύγει το Old Fashioned απ’ το χέρι και το μωρό, στην καλύτερη, σε κοιτάει και χαμογελάει. Γερο-μύστης

10 λεπτά πριν

Χτυπάει το τηλέφωνό μου λίγο πριν την προκαθορισμένη ώρα του ραντεβού και το γραφείο με ρωτάει, αν έχω πάρει δωμάτιο. Ενημερώνω ότι σε 5 φτάνω και θα επανέλθω με τον αριθμό του δωματίου. Το δωμάτιο βρίσκεται στον 4 όροφο, το έχω ξαναπάρει, μπαίνω στο ασανσέρ και με ακολουθεί ένα προμιλφ, φτιαγμένο στην πένα. Μεγάλο χαμόγελο Ωραία γυναίκα, ωραίο άρωμα, βάζει τις τελευταίες πινελιές στην εμφάνισή της μέσα στο ασανσέρ, στην ουσία «δεν με βλέπει». Κατεβαίνουμε στον ίδιο όροφο και οι δρόμοι μας χωρίζουν, μπαίνω στο δωμάτιο και ενημερώνω το γραφείο. Η Αιμιλία έχει ήδη φτάσει, δεν έχει νόημα να μπω για ντουζ, αποφασίζω να την περιμένω. Πράγματι, λίγα λεπτά μετά,χτυπάει η πόρτα. Έχω γράψει ξανά γι αυτά τα δευτερόλεπτα που μεσολαβούν μέχρι να ανοίξεις την πόρτα και να δεις με τα μάτια σου τι σε περιμένει. Αυτήν τη φορά, δεν έχω άγχος για το τι θα συναντήσω, είμαι σίγουρος ότι η επιλογή μου είναι καλή και ότι η κοπέλα από εμφάνιση σκίζει. Ναι!Ναι!Ναι!

Summer breeze

Η πόρτα ανοίγει και ένα αεράκι πλημμυρίζει το χώρο. Φοράει μάυρη φούστα, λευκή μπλούζα και από πάνω μία καμπαρντίνα χρώματος μπεζ, αν θυμάμαι καλά. Φορώντας τα τακούνια της με πλησιάζει και με φιλάει στο μάγουλο, είναι άνετη μα και συγχρόνως μαγκωμένη. Αφήνει τα πράγματα της και κρεμάει το πανωφόρι της.
Κάνουμε τις απαραίτητες συστάσεις και μου λέει, είμαι το δώρο σου... ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Ομολογώ ότι με έφτιαξε αυτή της η ατάκα. Γλώσσα
Στον κόσμο της πουτανοψευδαίσθησης, αυτές οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά πριν την πράξη.
Την ενημερώνω ότι δεν πρόλαβα να κάνω ντουζ και την στέλνω πρώτη. Στην ερώτησή μου, τι θα πιει, απαντάει, μόνο νερό. Παραγγέλνω νερά και το ποτό μου και την παρακολουθώ να γδύνεται αργά, αποκαλύπτοντας το θεσπέσιο κορμί της. Λευκό σουτιέν και μαύρο κιλοτάκι, προστατεύουν τα απόκρυφα σημεία του κορμιού της, από το λαίμαργο βλέμμα μου.Γλώσσα Πηγαίνει για ντουζ περπατώντας σαν ελαφίνα και βγαίνει με την πετσέτα, με ρωτάει αν μπορεί να καπνίσει, της απαντάω ναι και μπαίνω με τη σειρά μου για ντουζ. Βγαίνοντας, άραξα και γω στο κρεβάτι, έβγαλα τα cigarillos μου και κάπνισα παρέα της. Είχα αποφασίσει να πάω το ραντεβού σε χαλαρούς ρυθμούς και να προσπαθήσω να την προσεγγίσω με απώτερο στόχο να αφεθεί και να πάρω πιπινοερωτισμό. Λύπη
Κάναμε ωραία κουβέντα, παρόλο που υπήρχε μεγάλη διαφορά ηλικίας, γελάσαμε αρκετά, μου έδειξε ότι έχει χιούμορ και δεν μου έβγαλε κάποιο τουπέ. Η πετσέτα της άρχισε να χαλαρώνει και το κορμί της αποκαλυπτόταν σιγά σιγά. Εδώ να πω πως το σώμα της έχει κάποια τατουάζ που έχουν καλυφθεί στις φωτογραφίες για ευνόητους λόγους. Είναι μικρά και είναι σε διάφορα σημεία, της πάνε και είναι καυλωτικά, δεν θα αναφερθώ παραπάνω, σεβόμενος την ιδιωτικότητα της Αιμιλίας. Επίσης έχει piercing στη μύτη. Ματάκι

Action

Αφήνοντας στην άκρη ποτά και τσιγάρα, της έκανα πέσιμο, άρχισα να φιλάω και να γλύφω παντού το κορμί της. Γλώσσα Τα δάχτυλα άρχισαν να την εξερευνούν, ήταν μαγκωμένη και λογικά φοβότανε μήπως και την πονέσω. Με τα πολλά έφτασα στο μουνάκι της, το έγλυψα σαν παλαβός, το ρούφηξα, το έπαιξα, το ευχαριστήθηκα. Κουλ Λίγοι αναστεναγμοί και κάποιες βαθιές ανάσες ήταν αυτό που έφτανε στα αυτιά μου. Κάποιες φορές έκανε να τραβηχτεί, αλλά την κράταγα λέγοντάς της να χαλαρώσει. Με γράπωνε με τα πόδια της και έκανε μια κίνηση γυρνόντας στο πλάι. Σηκώθηκα όρθιος και έφερα το μουνάκι της στο στόμα μου, το έγλυψα δυνατά καθώς είχα σηκώσει το κωλαράκι της ψηλά με τα δυο μου χέρια. Προσκύνημα Χορτασμένος καθώς ήμουν, ήθελα να δοκιμάσω το στοματικό της. Την έβλεπα να με γλύφει και το απολάμβανα. Το στοματικό της ήταν σχετικά καλό για αματούρι 18 χρονών, αλλά μέτριο για κάποια που το κάνει επαγγελματικά.
Μου έδωσε να φορέσω το προφυλακτικό και την έβαλα από κάτω για να βλέπω το πρόσωπό της και να το απολαμβάνω. Ήταν τρομερά στενή, μου είπε να σαλιώσω το μουνάκι της, έτσι έκανα. Το έφτυσα και μπήκα, αργά, πολύ αργά... Προσκύνημα
Πονούσε αρκετά, προσπάθησα να πάω σε χαμηλό τέμπο μέχρι να υγρανθεί για να μπορέσω να μπω πιο βαθιά. Όταν αυτό συνέβη, προσπάθησα να χαρώ περισσότερο το δώρο μου. Λίγες εναλλαγές στάσεων, κάποια στιγμή το πρόσωπό της είχε μία έκφραση πόνου, την ρώτησα αν πόνεσε, μου είπε ναι, χωρίς όμως να παραπονιέται. Προσπάθησα να κλέψω το φιλί της, η αλήθεια είναι ότι αυτήν τη φορά δεν το κατάφερα. Πήρα ελάχιστα και όλα χωρίς γλώσσα. Το τέλος με βρήκε μέσα της, σε στάση ντόγκι. Η θέα φανταστική, το στήσιμο καλό, έδειξε να της αρέσει και να αντέχει πιο δυνατά εδώ, μιλάω για δυνατά, όχι για σφυροκόπημα.
Μπήκε για ντουζάκι, μου έφερε χαρτί σε περίπτωση που χρειαζόμουνα Καπέλο και στη συνέχεια πέρασα και γω.

Η ερώτηση

Βγαίνοντας αράξαμε, καπνίσαμε και μιλήσαμε. Μου αρέσε το στυλ της πάνω στην κουβέντα και μου άρεσε ότι έβγαζε μία αυθεντικότητα όταν γελούσε. Κάτι ανεπιτήδευτο θα έλεγα.
Τη ρώτησα γιατί δεν δίνει φιλιά και αν το κάνει γενικά ή απλά με κάποιους. Η απάντηση ήταν ότι δεν δίνει γενικά στους πελάτες. Το γραφείο το γνωρίζει, μου είπε ότι το έχει ξεκαθαρίσει από την αρχή.

Round 2

Η ώρα είχε περάσει αρκετά, έριξα το μπαλάκι στην ίδια για το αν θα πάμε για δεύτερο γύρο, δεν είχε πρόβλημα, μου είπε «ό,τι θες εσύ». Κάναμε δεύτερο, πάνω κάτω στα ίδια πλαίσια με τον πρώτο. Όταν ήμουν από πάνω της, έσφιγγε και τράβαγε το σεντόνι με τα χέρια της και είχε μία ικανοποίηση(;) στο πρόσωπό της, μπορεί να της άρεσε, Χμμμ; δεν ξέρω. Στο τελείωμα την έβαλα για στοματικό, δυστυχώς μου είπε ότι δεν κάνει CIM, κρίμα...
Με τελείωσε με handjob. Πήγε στο μπάνιο ετοιμάστηκε και έφυγε, έμεινε στο δωμάτιο λίγο πάνω από μία ώρα. Κάθως έκλεινε η πόρτα πίσω της, το αεράκι νεανικότητας χάθηκε. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Το δωμάτιο ξανάγινε μουντό και μικρό. Έκανα ντουζ και άρχισα να ετοιμάζομαι αργά. Χαμένος στις σκέψεις μου προσπαθούσα να καταλάβω αν πέρασα καλά ή μέτρια. Σε στενά πουτανοκριτήρια, κάποιος θα μπορούσε να πει ότι έφαγα φόλα, εγώ, όμως, δεν κάνω ραντεβού για να τικάρω μετά τα κουτάκια της επιτυχίας, αναζητώ κάποιες συγκινήσεις ανάλογα με την έλλειψη της στιγμής. Αυτό που ήθελα, ήταν να κάνω ένα ταξίδι στο χρόνο πίσω στα 18 μαζί με ένα πανέμορφο πλάσμα. Αυτό νομίζω το κατάφερα. Αυτός είναι και ο βασικός λόγος που θέλω να την ξαναδώ. Κουλ
Κάθε φορά που κάνω ραντεβού με ένα κορίτσι τόσο φρέσκο, χαίρομαι που μπορώ και το κάνω και χαίρομαι που υπάρχουν γραφεία όπως το AD που δίνουν τη δυνατότητα για κάτι τέτοιο. Καπέλο Κάτι μέσα μου με κάνει να πιστεύω, ότι δεν θα κάτσει για καιρό στη δουλειά αυτή, ίσως η μικρή να με διαψεύσει, δεν ξέρω.

Φάουστ

Μάγος, αλχημιστής, τυχοδιώκτης, γιατρός, τι ήταν τελικά ο Φάουστ; Στην περίπτωσή του, ο μύθος του ξεπέρασε την ίδια του την ύπαρξη, αν αναλογιστούμε, ότι έζησε 500 χρόνια πριν και απασχολεί μέχρι σήμερα, καλλιτέχνες, φιλοσόφους, κοινωνιολόγους, αλλά και απλούς ανθρώπους.

Ο Φάουστ του Γκαίτε, είναι ένα πραγματικό ποιητικό έπος με δεκάδες νοήματα, τα περισσότερα διαχρονικά. Οι χαρακτήρες του είναι ανθρώπινοι, γήινοι, με αδυναμίες, ακόμα και αν μιλάμε για τον ίδιο το Μεφιστοφελή. Η εξουσία, η αγάπη, ο έρωτας, το χρήμα, η προδοσία, θα απασχολούν πάντα τον άνθρωπο.
Η δίκη μου συμφωνία με τον Μεφίστο αφορά μικρά ταξίδια στα χρόνια της νιότης, εκεί που τα πάντα ζυγίζουν περισσότερο, πονάνε περισσότερο, αξίζουν παραπάνω από το κανονικό και φυσικά σε σημαδεύουν για πάντα. Για να ξελογιάσεις την Μαργαρίτα, δεν αρκεί να δώσεις χρήματα, χρειάζεσαι όλα τα τάγματα του Λούσιφερ για να το καταφέρεις και το σίγουρο είναι ότι θα πρέπει να δώσεις κάτι εξίσου ή και περισσότερο σημαντικό.

Τα ελάφια

Αυτές τις ώρες που γράφω αυτές τις γραμμές, η πλειοψηφία αναπαύεται, κάποιοι θα πάνε για δουλειά σε λίγες ώρες, κάποιοι από τους παππούληδες μπορεί να μην ξυπνήσουν το πρωί, κάποιοι ψάχνουν ένα νέο νήμα να μπαχαλέψουν, τα φίδια του Ιάκωβου αλλάζουν δέρμα και οι σκληροί καριόληδες του μπου φιλάνε το σάιτ από τους περίεργους. Ναι!
Για να γιορτάσω την ήττα μου από την Αιμιλία, προσπαθώ να τελειώσω ένα άλλο 18χρονο που ξέφυγε από την κοιλάδα των ελαφιών. Η γλυκύτητα του ουίσκι και οι πολλαπλές νότες γεύσεων γαμάνε το μυαλό μου, άλλη μία ήττα, καλώς τα παιδιά...

Lucifer - Wired 1-0

Προσπαθώ να ξεχωρίσω τις γεύσεις στο στόμα μου και να αποφασίσω αν θα τελειώσω το μπουκάλι ή όχι. Γουλιά με τη γουλιά, ποτήρι με το ποτήρι, η επιλογή ξεφεύγει από τα χέρια μου, θα με πιει εύκολα και χωρίς τύψεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, anatoliz, Sproxe Garsia και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2018
δεν κάνω ραντεβού για να τικάρω μετά τα κουτάκια της επιτυχίας, αναζητώ κάποιες συγκινήσεις ανάλογα με την έλλειψη της στιγμής. Αυτό που ήθελα, ήταν να κάνω ένα ταξίδι στο χρόνο πίσω στα 18 μαζί με ένα πανέμορφο πλάσμα.

respect

Για όσους μπορούν να καταλάβουν
06 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε και συνοδοιπόρε Nick, ευχαριστώ πολύ!

Καπέλο
07 Νοεμβρίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Προσκύνημα
08 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παικτρόνι Νάσο!!!

Καπέλο
08 Νοεμβρίου, 2018
Εξαιρετική γραφή!!! Η πένα ενός λόγιου Καπέλο
N
nanos70
09 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε nanos70, ευχαριστώ παρά πολύ, για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που σου άρεσε!
Καπέλο
15 Νοεμβρίου, 2018
χαρισμα συγχαρητηρια
15 Νοεμβρίου, 2018
Πολύ ωραία αυτά που γράφεις!
16 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@delipas
Δεν κατάλαβαΧμμμ; αν σου άρεσε ή όχι, εννοώ αν το έγραψες ειρωνικά ή όχι.
16 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@stardust
Ευχαριστώ πολύ φίλε!
Χαίρομαι που τα βρήκες ωραία. Καπέλο
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2