Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Amelie μια επαγγελματίας με φινέτσα…

Νέες αφίξεις στο Clamour και μπαίνω στα μεράκια για Tamara η Amelie , τηλεφωνώ στο γραφείο και για τις ώρες που θέλω είναι διαθέσιμη η Amelie για 1μισή ώρα Out call στον Πρίαμο… Ήρθε στην ώρα της πάνω σε 12ποντα είναι και λυγερόκορμη και με το κοντό μαύρο φορεματάκι της έδειχνε εντυπωσιακή, άνετα την κυκλοφορείς για ποτό η μπουζούκια… Τις έδωσα τα χρήματα που συμφωνήσαμε 240 (200+20+20) και πιάσαμε λίγο κουβεντούλα μέχρι να τελειώσω την βότκα μου, της πρόσφερα βότκα και είπε όχι ευχαριστώ και ακόμα αναρωτιέμαι;;… Ρωσίδα να πει όχι σε βότκα;;;… είναι σαν να λέει όχι το βατράχι στο νερό!...
Τα αγγλικά της είναι αρκετά καλά και η συνεννόηση παιχνίδι… φιλάει με γλώσσα και δεν κλέβει χρόνο από το πρόγραμμά της… πολύ καλή θα χαρακτήριζα την πίπα της με αρκετά σάλια, ρουφήγματα και φιλότιμη προσπάθεια να τον πάρει όλον μέσα… τελείωσα την πρώτη φορά στο στόμα της και αφού τα έφτυσε διακριτικά (στην χαρτοπετσέτα) απόλαυσα μια ανακουφιστική πιπούλα στον μαραζωμένο πούτσο μου… Δεν άργησα να αναπληρώσω τις δυνάμεις μου και φορώντας την κατάλληλη στολή όρμησα να εξερευνήσω το μουνάκι της … Είναι θερμό, υγρό και παιχνιδιάρικο, δεν χορταίνει πούτσο και ανταποκρίνεται ερωτικά αποζητώντας την ευχαρίστηση… Κορυφαίο το πισωκολλητό που κάναμε στα όρθια και ειδικά τα κουνήματα που έκανε στην λεκάνη…
Άλλαξα προφυλακτικό και την πήρα από πίσω σε στάση ιεραποστολική έχοντας τα πόδια της στους ώμους μου τα χέρια μου στα βυζιά της και τα μάτια μου στις μπλε ματάρες της!... Όπως καταλαβαίνεται δεν άργησε να γίνει και η δεύτερη κατάθεση μέσα της και να ξαπλώσω επάνω της αποκαμωμένος…
Έκανε ντουζάκι και έκατσε πέντε λεπτά για παρέα μέχρι που χτύπησε το κινητό και έφυγε αποχαιρετώντας με , με ένα πεταχτό φιλί…
Αυτά φίλοι μου για την Amelie ευελπιστώ μέχρι τέλος Νοεμβρίου να έχω πάρει και την Tamara που με αρέσει , οπότε θα τα ξαναπούμε…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, koukoskoukou, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2018
νομίζω ότι πρωκτικό δεν κάνει, μήπως υπάρχει κάποιο λάθος?
06 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε μου δεν έγινε λάθος πλήρωσα 200 για μιάμιση ώρα 20 για τελείωμα στο στόμα και 20 για πρωκτικό... Αν έριχνες μια ποιο προσεκτική ματιά στο προφίλ της δεν θα είχες αμφιβολία για τα γραφόμενά μου...
06 Νοεμβρίου, 2018
Δεν αμφισβητώ
Αλλά στο προφίλ της γράφει anal rimming

Το anal είναι κάτι διαφορετικό

Εκτός αν η Κοπέλα το συμφώνησε μαζί σου χωρίς να το αναφέρει στο προφίλ της

Καλό θα ήταν να το διευκρινήσεις για να υπάρχει σαφήνεια..

ΥΓ: στην πρώτη ή τη δεύτερη κριτική αν δεν απατώμαι, κάποιος φίλος έγραψε ότι και μόνο "υποψία για την ακουμπήσει κάποιος εκεί φαινόταν σαν αιτία παρεξήγησης" - κάπως έτσι το εγραψε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3