Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Call-Girls 4042
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σάββατο απόγευμα μετά από ένα σούπερ μπάνιο με ξύρισμα είμαι αραχτός στον υπολογιστή για να διαλέξω με ποια θα περάσω ηδονικά μια ώρα… Οι επιλογές πολλές και οι κοπέλες είναι η μια καλύτερη από την άλλη…
Είχα στο μυαλό μου δύο στανταράκια που είχα περάσει πολύ καλά και θα ήθελα να τα ξαναδώ αλλά το ένα είναι σε τουρ και το άλλο δεν είχε ελεύθερο ραντεβού…
Ουδέν κακό αμιγές καλού!... το μάτι μου σταμάτησε στην Gianna, συμπαθητική φατσούλα χαμογελαστή με όμορφο νεανικό κορμί… Κλικ άρω στις φωτογραφίες της και παρατηρώ εκτός από το όμορφο κορμί της ότι χαμογελάει σε όλες και μου άρεσε…
Τηλεφωνώ στο γραφείο για λεπτομέρειες και ραντεβού και μαθαίνω ότι έρχεται πρώτη φορά στην Ελλάδα είναι μόλις δύο μέρες πού ήρθε και οι πελάτες στέλνουν στο γραφείο θετικά μηνύματα για τις υπηρεσίες στο πρόγραμμά της και τον χαρακτήρα της…
Δεν χρειαζόμουν και πολλά για να ψηθώ και στις 10 ακριβός είμαι έξω από την πόρτα της σε ένα ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας… Με υποδέχθηκε με τα εσώρουχα και την χαμογελαστή φατσούλα που έχει στην πρώτη της φώτο. Μιλάει λίγα αγγλικά αλλά συνεννόηση βγάζει, τα βασικά της δουλειάς τα ξέρει φαρσί …
Λίγα τα αγγλικά της, λίγη ήταν και η κουβέντα μας… ανάλαβα δράση ξεκινώντας από το χαμούρεμα με φιλάκια που στην συνέχεια γίνανε γλωσσόφιλα… Το πρόγραμμά της ξεκίνησε με πίπα και την κατέχει…. Δεν είναι βαρετή ή μονότονη , έχει εναλλαγές και γλύφει εκτός τα αρχίδια μέχρι πίσω που προσωπικά εμένα δεν μου αρέσει… Ακολούθησε το περίφημο 69 για κανένα δεκάλεπτο (τόσο άντεξα) όπου και τελείωσα στο στόμα της γεύω ντας τους χυμούς από το 25χρονο μουνάκι της… Έκανα ένα ντουζάκι γιατί έγινα λίγο χάλια… και μετά από λίγη κουβεντούλα για επαναφόρτιση του εργαλείου είμαι έτοιμος να προχωρήσω και στο κυρίως θέμα …
Βάζω στολή και βουτάω στο στενό!. Μουνάκι της… μου έκανε εντύπωση η στενότητά του που στην συνέχεια το ξεχείλωσα λιγάκι… Στην αρχή πήγαινα αργά για να μην την πονέσω και για να βρω τον ρυθμό της. Κουνάει ωραία την λεκάνη της και συμμετέχει στο σεξ φτάνοντας και σε οργασμούς!… Φοβερή η θέα στα τέσσερα με τουρλωμένο τον κώλο … Τα χέρια μου θέλανε να χουφτώσουν τα κωλομάγουλά της και η γλώσσα μου να χαθεί στο μουνάκι της , όπως και έγινε … Εννοείται ότι ακολούθησε πισωκολλητό με τα απαραίτητα μπατσάκια στα κωλομέρια και δαχτυλάκι μέχρι την πρώτη φάλαγγα του δείκτη και όχι του αντίχειρα… Κάποιος γκασμάς πήγε ατσούμπαλα να μπει και την πόνεσε.. Για από πίσω που της το ζήτησα όταν με έκανε πίπα μου το ξέκοψε πως ούτε να το φαντάζομαι ότι θα γίνει κάτι τέτοιο … Την ταλαιπώρησα λιγάκι μέχρι να τελειώσω την δεύτερη φορά κάνοντας διάφορες στάσεις αλλά ήταν υπομονετική και δεν μου το χάλασε!...
Τελείωσα μέσα της (στο προφυλακτικό) και χύθηκα πάνω της εξαντλημένος από τον οργασμό…
Το κακό στο ΙΝ ΚΟΛ και για αυτό το αποφεύγω είναι ότι μετά από μια τέτοια ευχάριστη εξάντληση που θέλεις να αράξεις και να χαλαρώσεις , πρέπει να ντυθείς και να φύγεις…
Έτσι και έκανα, ντύθηκα στα γρήγορα πήρα μια ανάσα , αφού της έφαγα και πέντε λεπτά που δεν μου τα χρέωσε με χαιρέτησε με ένα φιλί και με ζήτησε συγνώμη αν με δυσαρέστησε που δεν με δέχτηκε από πίσω… Την διαβεβαίωσα ότι δεν θύμωσα , πέρασα όμορφα , ηδονικά , ήταν πολύ καλή στο πρόγραμμα της και ότι με έκανε να αισθάνομαι ότι είμαι με την κοπέλα μου!. Την χαιρέτησα και έφυγα με χαμόγελο πλατύ μέχρι την πόρτα του ξενοδοχείου, που ήρθε στο μυαλό μου που στα κομμάτια είχα να παρκάρει!.. Πολύ καλό το ραντεβού φίλοι μου η Γιάννα αξίζει τα λεφτά της , αλλά πολύ ταλαιπωρία αδερφέ αν πας με αυτοκίνητο στο ξενοδοχείο της…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 high voltage, pannap, Bartender 74

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού