Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Να γραψουμε για την συγκεκριμένη κορασίδα μπας και γλιτώσει κάποιος τα χρήματα του. Κεφάλι σε τοίχο!
Ημερομηνία ενδεικτική. Βλέπω φωτος και είμαι ήδη φτιαγμένος καθώς το μωρό είναι όπως γουστάρω - με καμπύλες, πιασίματα και ματάρες.
Μια και δύο, φτάνω στο γνωστό ξενοδοχείο των Ελλήνων... Το πρακτορείο άριστο όπως πάντα.
Ανεβαίνω στο δωμάτιο και βλέπω το μωρό που έχει 5 κιλάκια παραπάνω - πάει να γίνει νταρντάνα αλλά δεν είναι ακόμα....
Στην φώτο με το ηλιοβασίλεμα στην παραλία φαίνεται καλύτερα το σώμα της και τα πιασίματα.
Πάω να φιλίσω ... αμ δε... μου δίνει την πετσέτα στο χέρι... Λέω δεν γαμίεται ας μήν χαλάσουμε την ατμόσφαιρα.
Βγαίνω από το μπάνιο, τα ίδια... Ξεκινάει μία αερόπιπα που ούτε να μου σηκωθεί δεν φτάνει. Την γυρνάω στο 69 και εκεί χάνω το φως μου...
Η τύπισσα πρέπει να είχα να κάνει μπάνιο 2-3 μέρες. Προσπαθώ να ανασάνω... πηγα να λιποθυμήσω... ΛΟΥΗΣ..... Σηκώνομαι, ντύνομαι και φεύγω ... στο 10λεπτο.
Το πρακτορείο άριστο όπως προείπα... μου ζήτησε να γυρίσω να πάρω πίσω 80 ευρώ...
Μακρίαααααααα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
450
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, doc_lin, gpap@13 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2018
Μήπως είναι απλά γκάου και φοβάται ότι με τά συχνά μπάνια θα σβήσουν τα τατου?Κεφάλι σε τοίχο!
S
SANIM
06 Νοεμβρίου, 2018
Είχες και ρέστα δλδ ...ΜαλακίαΜαλακία
T
Titlover69
06 Νοεμβρίου, 2018
Μπόχα αυτή, μπουχός εσύ ΚουλΝαι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3