Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αlya λοιπον.


ο τιτλος που εβαλα στην κριτικη ειναι νομιζω με δυο λεξεις αυτο που μου εμεινε απο τη συναντηση μου με την Αlya.
αυτο εχει τα θετικα και τα αρνητικα του που οπως νομιζει κανεις το παιρνει.

ομορφο κοριτσι,οχι κατι που θα πεις wow και θα σπασεις το σβερκο σου να γυρισεις να τη δεις στο δρομο,αλλα οκ μια χαρα ειναι.
ψηλη οσο αναγραφεται στο σαιτ του γραφειου,αδυνατη,μικρο,πολυ μικρο βυζι(βυζολαγνοι μακρια),ωραιο κωλαρακι αν και λιγο χαλαρο και ολο χαμογελο. πιο πολυ χαμογελο αμηχανιας βεβαια αλλα ειπαμε. οπως το παρει κανεις.
οι φωτο της ειναι αντιπροσωπευτικες αλλα εχουν και αρκετη λαμψη και επεξεργασια.


αφιξη λοιπον στο χοτελι μετα απο ευκολη συνεννοηση με το γραφειο και ανοδος στο δωματιο της μικρης.
υποδοχη απο το κοριτσι με τα ρουχα της κι ενα χαμογελο αμηχανιας οπως ειπα παραπανω και λιγο ντροπης.ΝτροπήΝτροπή
στα Αγγλικα δεν το εχει σχεδον καθολου,ουτε τα βασικα θα ελεγα και η επικοινωνια ηταν κομματακι δυσκολη.
αφου ξεπερασαμε τον πρωτο σκοπελο λοιπον ετοιμαστηκαμε για τα διαδικαστικα του αγωνα.

ειχα καταλαβει απο τα πρωτα λεπτα οτι θα επαιζα μπαλλα μονος μου,με ειχαν ενημερωσει και απο το γραφειο ομως λεγοντας μου δυο λογια και το αναγνωριζω οτι ηταν προς τιμην τους αυτο κι ετσι ανελαβα δουλεια.Μεγάλο χαμόγελο
αρχη λοιπον διστακτικα απο την κοπελλα και αναγνωριστικα απο μενα με εκατερωθεν φιλια και χαδια.
ειπαμε αματουρι το κοριτσι και θελει τον τροπο του.ΧαμόγελοΧαμόγελο

συμμετοχη οχι πολυ καλη,πιο πολυ μαγκωμενη θα τη χαρακτηριζα ομως.
στοματικο απο μερους μου λιγο μιας και δεν αρεσε απο οτι καταλαβα ή δεν ηθελε η μικρη και περασαμε σε στοματικο απο πλευρας της.
ατεχνη τελειως στην αρχη,αλλα οταν της εξηγησα με νοηματικη και λιγα Αγγλικα -οσα καταλαβαινε- τι και πως πρεπει να κανει βελτιωθηκε αισθητα.
περασμα και απο τα μπαλλακια μετα απο προτροπη μου και με εναλλαγες στο γλυψιμο σε κορμο και μπαλλακια συνεχισαμε για λιγη ωρα.
σιγα σιγα ξεθαρρευε και τον πηρε και βαθια ολον μεσα στο στομα.
πλακα πλακα ειχα φτιαχτει παντως με αυτο το αματουρικο γλυψιμο και μολις ηρθα κοντα στο τελος σηκωθηκα και τελειωσα ετσι στο στομα της.


στο δευτερο γυρο που ξεκινησε μετα απο λιγο υποτυπωδες μασαζακι απο το κοριτσι αρχισαμε με αυτο το αματουρικο γλυψιμο απο τη μικρη.
θυμοταν καλα τι εκανε πριν λιγο και αυτη τη φορα χωρις συμβουλες κλπ απο πλευρας μου ασχοληθηκε μαζι μου αρκετα.
μεχρι που με ρωτουσε αν το κανει καλα κι αν μ αρεσει κλπ τετοια.ΧαμόγελοΧαμόγελο
τελος παντων το προσπαθουσε το κοριτσι.
στο κυριως πιατο την εβαλα πρωτα σε σταση cow και ανεβοκατεβαινε πανω μου αργα αργα.
μετα τη γυριζω σε ιεραποστολικο και την παιρνω ετσι αργα στην αρχη και επειτα σηκωνοντας τα ποδια της ψηλα λιγο πιο εντονα.
ηξερα ομως οτι προσφεροταν και κουλουρι και της ζητησα να το φαω.Ματάκι
με λιγο λιπαντικο και με τροπο μπηκα μεσα της και φανηκε να της αρεσε κιολας της μικρης αφου την συνελαβα να τριβει την κλειτοριδα της απο κατω ετσι οπως ηταν στα τεσσερα.
με αργες κινησεις την επαιρνα απο πισω και το τελος πλησιαζε.
αυξησα λιγο το ρυθμο και το τελος ηρθε μεσα της αδειαζοντας οτι ειχα.
με ρωτησε το κοριτσι αν μου αρεσε και την αφησα να παει πρωτη αυτη κι υστερα εγω για το ντουζακι μας.

αυτο ηταν ολο. ληξη της συναντησης.



Συμπερασματικα θα ελεγα οτι το κοριτσι δεν προτεινεται για οσους εχουν ιδιαιτερες απαιτησεις αποδοσης.
δεν ειναι για πολλα ζορια, ουτε θα παρει πρωτοβουλιες στον αγωνα.
αυστηρα οχι σε βυζολαγνους αφου εχει πολυ μικρο μεγεθος στηθους.
ρωταει συνεχως αν αρεσει αυτο που κανει στον παρτενερ της,δειχνει να εχει θεληση να μαθει να το κανει καλυτερα και ανησυχει αν περασε καλα μαζι της καποιος.
για αυτους λοιπον τους λογους νομιζω απευθυνεται σε περιορισμενο κοινο,που τους αρεσουν τα αματουρια,με τα καλα τους και τα ασχημα τους.
οι αποφασεις δικες σας παιχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.930
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Sproxe Garsia, xlm και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού