Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλημέρα αδέρφια. Γράφω για την συνάντηση μου με την Σόνια. Όταν είδα τις φωτογραφίες ήξερα ότι θα είναι πειραγμενες και οτι θα μου ερχοτανε μια πιο γεμστη κοπέλα. Τελικά έκανα λάθος. Η κοπελα ηταν ακομα πιο χοντρη απο οσο νόμιζα.
Οταν χτύπησε την πορτα και την αντίκρισα έμεινα μα...ας για δύο λόγους. Ό πρώτος ήταν επειδή είδα μια χοντρή κοπέλα που δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Ό δεύτερος λόγος ήταν το υπέροχο πρόσωπο της. Είναι πραγματικά πολύ όμορφη (σύμφωνα με τα δικά μου γούστα).Αποφασισα να την κρατήσω γιατί όπως είπα είναι πολύ όμορφη στο πρόσωπο και επειδή οι χοντρούλες κάνουν τα καλύτερα γαμίσια.
Δεν θα πω πολλά γιατί μαλλον δεν χρειάζεται. Συνεννόησε άνετα,γιατι μιλάει Αγγλικά. Είναι καθαρή κοπέλα,μπανάκι πριν και μετά από κάθε γύρο και δεν μυρίζει άσχημα,αντιθέτως μπορω να πω. Εχει βυζάρες και μπορεις να παιξεις μαζί τους. Στήνεται καλά,αλλά από εδώ και πέρα ξεκινάνε τα κακά. Ειναι σχεδον ανέκφραστη και δεν αντέχει σε γρήγορους και δυνατούς ρυθμούς.Η πίπα της δεν είναι και κάτι το σπουδαίο,πολύ χέρι και λίγο κάτω από το κεφαλάκι τον περνει στο στόμα της. Κάνει υπερβολική χρήση τζελ και δεν καταλαβαίνεις αν έχεις μπει.Γλυστρουσα σε όλη την διάρκεια του αγώνα. Ένιωθα λες και γαμαω κουβά.
Όταν τελείωσε ο πρώτος γύρος και αφού βγήκαμε από το μπάνιο,όταν πήγα να απλώσω χέρι για να ξεκινήσω τον δεύτερο γύρο,τσινισε η κυρία. Αφού κατάλαβε ότι δεν πρόκειται να της κάνω το χατίρι για μπλα μπλα και να περασει η ωρα ετσι και να φύγει και αφού μου έκανε μια μέτρια προς χάλια πίπα,σηκώθηκε πήγε στο μπάνιο(με αφησε στα κρυα του λουτρού)και πασαληθχηκε με μπόλικο τζελ και ξαναήρθε για το δεύτερο ημίχρονο.
Ήταν μια κακή συνάντηση που σύντομα θα ξεχαστεί. Ελπίζω στο μέλλον να μην την ξαναπατησω...

Υ.Γ.Εβαλα στο σώμα 5 γιατί είναι νέο κορίτσι και δεν επιτρέπετε να κανει αυτή τη δουλειά και να έχει τέτοιο σώμα. Θα πρέπει να προσέξει λίγο την διατροφή της και να γυμναστεί με σκοπό να χάσει από 7 έως 12 κιλά και τοτε θα είναι πραγματικά μουνάρα(με όλη τη σημασία της λέξεως).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.622
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού