Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Call-Girls 7954
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως ακριβώς καί οι άλλοι συναγωνιστές θα συμφωνήσω σε πολλά.... Όπως επισημαίμουν κάποιοι είναι από την Ουκρανία και όχι από τη Ρωσσία, αλλά λεπτομέρειες... Τις φωτογραφίες δε θα της έλεγα περασμένες από photoshop, αλλά αρκετά παραπλανητικές: πιστεύω ότι είναι πέντε-έξη ετών (ίσως λιγότερο, περισσότερο όχι) έχει πάρει αρκετούτσικα κιλά, αλλά χοντρή δεν τη λές γιατί είναι και ψηλή και τα κιλά είναι καλούτσικα μοιρασμένα... Έχει πάντως αρκετή γοητεία με την έννοια του σεξ απήλ.... Προφανώς γιατί της αρέσει το σεξ και φαίνεται...Ματάκι Έχει καί ωραίο πρόσωπο!

Ήρθε ντυμένη όπως ακριβώς είχα ζητήσει και ντάν στην ώρα της (ούτε χρονόμετρο να΄χε βάλει!)Χαμόγελο... Αφήνει την τσάντα της, βγάζει τα παπούτσια της και με φιλά με βαθειά και παθιασμένα γλωσσόφιλα και δεν είχαν περάσει 30 δεύτερα! Κάνει μιά παύση, της δίνω τα λεφτά (είμαι από ΄κείνους που θέλουν να ξεμπερδεύουν απ' την αρχή). Συνεχίζει τα γλωσσόφιλα και το τερματίζει: στα 12 χρόνια που πηγαίνω με επαγγελματίες τόσο βαθειά γλωσσόφιλα ποτέ!Μεγάλο χαμόγελο Παύση, μετρά τα λεφτά και τα τακτοποιεί στην τσάντα της... Αρχίζει να γδύνεται: σώμα με μεγαλύτερη περιφέρεια (κυλινδρικό θα το'λεγα), αλλά όχι χοντρό όπως είπα... Είμαι από πίσω της και ανταλλάζουμε γλωσσόφιλα καθώς γυρίζει το πρόσωπο ενώ της χαϊδεύω το σώμα! Είναι φανερό ότι αρχίζει καί καυλώνει όπως κ' εγώ! Γυρίζει, πέφτει στα γόνατα, μου κατεβαζει το πανταλόνι και αρχίζει πολύ βαθειά πίπα καθώς και να περιποιείται τα αρχίδια! ΠΟΛΥ ΒΑΘΕΙΑ ΠΙΠΑ!! ΒΑΘΥΤΕΡΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!Προσκύνημα Σηκώνεται και άλλα γλωσσόφιλα (εμένα μου αρέσουν τα φιλιά και ειδικά τα γλωσσόφιλα: είναι πιο full service!!Ματάκι)... Ξανά πίπα και αρχιδογλείψιμο!! Φιλιά, πίπα για κάνα 10λεπτοΜεγάλο χαμόγελο! Μετά με καθίζει στον καναπέ και με ρωτά: "Can I fuck you?" Με είχε καυλώσει τόσο ώστε δεν μπορούσα να αντισταθώ και λέω: "yes!"Μεγάλο χαμόγελο Με καβαλάει σαν να'ρχόταν το τέλος του κόσμου και να'ταν το τελευταίο γαμήσι της πριν πεθάνει!Προσκύνημα Δεν άντεξα και έχυσα ύστερα από δυο-τρία λεπτά.... Και πολλά ήταν! Έρωτας Συνέχισε το καβάλημα για κάνα λεπτό και τότε λέει: "I have come!" Αντί να πάει εκείνη για μπάνιο, στέλνει εμένα: σαν να'ταν εκείνη η πελάτισσα και εγώ ο επαγγελματίας που έπρεπε να την εξυπηρετήσω!!Χμμμ;!! Μετακόμιση στο κρεββάτι για 2ο γύρο... Παρά τις πολύτιμες προσπάθειές της για δεύτερο γύρο, δέν έπιασε: γλωσσόφιλα πολύ παθιασμένα (ΤΟΣΟ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!Προσκύνημα!!), πίπες και αρχιδογλείψιμο, αλλά και φιλιά στους μηρούς και στο υπόλοιπο σώμα τόσο δυναμιά ώστε ήταν σα να ήθελε να με φάει!Εμμμμ. Δυστυχώς! Πάντως ένιωθα να ερεθίζομαι σεξουαλικά σε όλη την περιοχή και παραλίγο να ΧΥΣΩ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ έστω και ΧΩΡΙΣ ΣΤΥΣΗ!!!Ναι! Δυστυχώς τζίφος! Ίσως γιατί στον πρώτο γύρο είχα χύσει πολύ έντονα σε συνδυασμό με τό ότι περνάν τα χρόνια (δε θα πω πόσο είμαι αλλά έχω περάσει τα πρώτα -αντα)... ΛΕΠΡΟΜΕΡΕΙΑ: ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΕΣΜΈΝΟΣ ΝΑ'ΤΑΝ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ!!Μεγάλο χαμόγελο ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΗΣ!! Έφυγε στα 50 λεπτά, φανερά απογοητευμένη που δεν είχε 2ο γύρο!! Στην εξώπορτα την οποία είχα ανοίξει μου είπε την επόμενη φορά να κανονίσω να υπάρξει 2ος γύρος ενώ την ίδια ώρα μου έπιασε τον πούτσο!Προσκύνημα Φεύγοντας πέταξε και ένα-δυο γλωσσόφιλα! Σημείωση: πρέπει να είναι λίγο μεγαλύτερη απ'τα 26 γιατί είπε ότι έχει και διδακτορικό στην ψυχολογία!! Συμπέρασμα: άν δεν έχετε πρόβλημα με τις λίγο γεμάτες (δε λέω καν στρουμπουλές!) δοκιμάστε την! Δε θα τη γαμήσετε, θα σας γαμήσει! Λέω ίσως γιατί μου αρέσει η ποικιλία, αλλά άν ήθελα καλό σερβίς γιά σιγουριά, θα την έπαιρνα στα σίγουρα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.310
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Quarantaris, chaoserevos και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού