Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 37 10
Ξενοδοχεία 28948
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη μου φορά που γραφω κριτική,εξού και ο τίτλος!


Το ξενοδοχείο βρίσκεται επί της Λεωφόρου Βουλιαγμένης(κοντά στο Μετρό στάση Ηλιούπολη),αυτό είναι θετικό γιατί το βρίσκεις εύκολα αλλά και αρνητικό γιατί χάνει σε διακριτικότητα.


Είναι νέο ξενοδοχείο,όλα μέσα μυρίζουν "καινούργιο" και από τα υπόλοιπα ξενοδοχεία της αλυσίδας είναι ένα σκαλί πιο πάνω! Στην είσοδο,όταν μπαίνεις δεν νιώθεις ότι βρίσκεσαι σε ξενοδοχείο ημιδιαμονης!


Πολύ καθαρά και μεγάλα δωμάτια, με προσεγμένη και γουστόζικη διακόσμηση, μεγάλα κρεβάτια, καλή ηχομόνωση, αισθησιακό φωτισμό και καλά κλιματιστικά! Πεντακάθαρα είναι και τα μπάνια του, ευρύχωρα, λειτουργικότατα και πάντα με καυτό νερό...


αν και έχω πάντα μαζί δικό μου αφρόλουτρο, παρατήρησα ότι παρέχει μικρά μπουκαλάκια κρεμοσάπουνου και ατομικά σαπουνάκια, καθώς επίσης και σφραγισμένες πετσετουλες!


To προσωπικό είναι εξυπηρετικότατο, ευγενέστατο και διακριτικό! Το σέρβις είναι γρήγορο και τα ποτά καλής ποιότητας! Να σημειώσω ότι το κρασί(ατομικό) το φέρνουν σφραγισμένο και όχι χύμα,σε ποτήρι!


Νομίζω ότι δεν έχει δικό του χώρο στάθμευσης, λίγες φορές το έχω επισκεφτεί, πάντα όμως παρκάρω εύκολα στον παράδρομο της Λ.Βουλιαγμένης!


Αυτή την περίοδο το Priamos Boutique Hotel της Ηλιούπολης είναι το καλύτερο ξενοδοχείο ημιδιαμονης στα κέντρο-Νότια προάστια! Έρωτας
Liza vip
Call-Girl
Εγγραφή:
7 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
1.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 powerpack, Poetjokey, koukoskoukou και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2018
προτοτυπησε το κοριτσι με την κριτικη του, αντε να δουμε και καμμια κριτικη για πελατες Χαμόγελο
05 Νοεμβρίου, 2018
Έχει δικό του υπόγειο χώρο στάθμευσης.Αριστερά της εισόδου.
Βλέπουν το όχημα από τη κάμερα και ανοίγουν τη πόρτα.
Όντως κορυφαία επιλογή στα νότια.
05 Νοεμβρίου, 2018
Αν θέλει το ξενοδοχείο να διαφημιστεί ας τα σκάσει να βάλει banner. Αν φτάσαμε να τα διαφημίζουν οι εργαζόμενες τότε το site πάει πραγματικά κατά διαόλου....
06 Νοεμβρίου, 2018
Με τον jimmy.m ειχες παει τυπισσα....?Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4