Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα χύστες. Καπέλο

Ο λόγος για την Αλίνα από το Φυλής 72 & Φωκαίας γωνία. Δεν την έχω ξαναδεί, όποτε μάλλον πρόκειται για καινούργια κοπέλα. Είναι κοντή, με καστανόμαυρα μακριά ίσια μαλλιά που φθάνουν στα μισά του κορμού της. Φοράει γυαλιά οράσεως με μαύρο σκελετό Σπασίκλας , και στο πρόσωπο θυμίζει την φυτούκλα (πλην όμως καλλίγραμμη) συμμαθήτρια που είχαμε στο Λύκειο και πιθανώς στις μύχιες φαντασιώσεις μας να θέλαμε κάποιοι από εμάς να της τον καρφώσουμε Ντροπή , αλλά κανείς μας δεν το παραδεχόταν. Money Mouth Άλλωστε, δεν θα είχαμε καμία ελπίδα μαζί της διότι δεν είχε χρόνο για να σκεφθεί ότι της χρειάζεται και να γαμηθεί σε αυτή τη ζωή, αλλά μόνο να διαβάσει για να πάρει 20/20, ώστε να περάσει σε κάποια υψηλόβαθμη Πανεπιστημιακή Σχολή των Αθηνών. Χμμμ; Το σεξουαλικό και μέλλον της φυτούκλας παρέμεινε άγνωστο αφ’ ότου χώρισαν οι δρόμοι μας μετά το απολυτήριο, όμως το σεξουαλικό παρόν της Αλίνας συνάντησε την δική μου ακόρεστη δίψα για ένα σφιχτό κοντοπουτανίσιο μουνάκι… Κουλ

Στα του αγώνα: Ο κώλος της είναι καλοσχηματισμένος και έχει ωραία αίσθηση στο χούφτωμα, είναι αρκετά σφρυγηλός. Τα βυζιά της είναι μικρά και δείχνουν λίγο πεσμένα, όμως λόγω του νεαρού της ηλικίας της έχουν καλή αίσθηση στην αφή καθώς και οι ρόγες στο πιπίλισμα. Αφού της χούφτωσα το αφράτο κωλαράκι της και και τα βυζάκια της, μου έγινε πέτρα, φόρεσα καπότα και την ξάπλωσα ανάσκελα. (Όπως καταλαβαίνετε, το τσιμπούκι της δεν το δοκίμασα. Γλώσσα ) Η αίσθηση του αρκετά σφιχτού κόλπου της με έκανε να χύσω πολύ γρήγορα. Λύπη Η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή, άφηνε φιλιά και γλύψιμο, έβγαζε κάποια συμπαθητικά βογγητά, και με αγκάλιαζε καθώς έχυνα βαθειά μέσα στο ρηχό μουνάκι της. Δεν την γάμησα σε έντονους ρυθμούς διότι λόγω μικρού σωματότυπου θα πονούσε. Ωστόσο, και παρά το γεγονός ότι δεν έδινε κώλο, έχυσα απολαυστικά, κάτι που το είχα ανάγκη. Ναι!

Αν την πετύχω, θα ξαναπάω, διότι πιστεύω ότι η θέα του κωλαράκου της στα Κατσικογάμης θα αξίζει. Κρίμα όμως που δεν τον δίνει :rolleye: , θα της τον γαμούσα αργά και ηδονιστικά… Έρωτας

Κατά τον σύντομο χρόνο παραμονής μου στο δωμάτιο, η τσατσά δεν μας ενόχλησε.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Alexis_drogo, Andrew256 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2018
...να προσθέσω κάτι που αξίζει να αναφερθεί...
...αυτή που γάμησες είναι η αλβανίδα ιδιοκτήτρια του "μαγαζιού"...αυτή κάνει κουμάντο...η τσατσά δεν χτυπάει πόρτες...ούτε ξεροβήχει...γιατί πληρώνεται απλά για να καθαρίζει...
SG
Sproxe Garsia
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1