Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107038
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μισελ την εχω δει σε προηγουμενες βολτες μου. Νεα παρουσια (και τι παρουσια) στο χωρο του μασαζ.
Δυστυχως οσες φορες πηγα ηταν απασχολημενη η ηταν να μπει σε δωματιο οποτε σημερα σταθηκα τυχερος
Προκειται για μια ψιλη και ομορφη αριστοκρατικη γυναικα με κορμαρα αδυνατη και καλλιγραμμη. Στεγνο σωμα με φοβερα οπισθια και μικρο στηθος.
Το περπατημα της και οι κινησεις της ειναι αερινες και αριστοκρατικες. Η κορμαρα αποδιδεται στο γεγονος οτι εκανε χρονια επαγγελματικο χορο.
Μαλλι καρε καστανο μακρυ. Πανεμορφα ποδια, επιπεδη κοιλια. ξερει καλα ελληνικα και εχει εξυπνο λεπτο χιουμορ.
Στο δωματιο η ευχαριστη εκπληξη ηταν το μασαζ. Αν και εχει μικρη εμπειρια το κανει πολυ καλα! δεν το περιμενα. πολυ καλες πιεσεις με τα ομορφα χερια της σε ολο το σωμα που σε χαλαρωνουν.
Στη συνεχεια αφαιρεσαι το ομορφο φορεματακι της, εμεινε με τα μαυρα σεξυ εσωρουχα και τις γοβες της και ξεκινησε ενα πολυ καλο στοματικο με προφυλακτικο. Ειναι πολυ καθαρη και πειρποιημενη κοπελα . Μυριζε ολο της το σωμα πολυ ομορφα.
Επειδη το στοματικο της ειναι πολυ καλα την σταματησα και ασχοληθηκα και εγω λιγο μαζι της.
Ειναι πολυ αισθησιακη γυναικα και βγαζει και ενα ωραιο σιγανο παθος κατα τη διαρκεια της συνευρεσης. Περασα καταπληκτικα και περιμενω την ωρα να ξαναπαω. Συνολικος χρονος παραμονης στο δωματιο 1 ωρα κοστος 60 ευρω.
Με τετοια γυναικαρα μια ωρα σε αυτη την τιμη νομιζω ουτε του παπα δεν πρεπει να το πω....
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, xilnik, makhswrx και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2018
Αν ζούσε ο παπά-Γιώργος θα του το έλεγες; Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
06 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα που τον θυμηθηκες? ναι θα του το ελεγα του μπαγασα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2