Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωϊνή επίσκεψη και η υπηρεσία παρουσίασε την όμορφη Κλεοπάτρα, νεαρή ξανθιά κοπέλα, με κανονικό θηλυκό σώμα, καινούργια όπως είπε στο μαγαζί, σε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα.
Τα ωραία της μάτια και το χαμόγελο της με έκαναν να δώσω τα 20 ευρώ και να περάσω στο καθαρό δωμάτιο.
Μετά από λίγο ήρθε και η κοπέλα, χαμογελαστή και με καλή διάθεση και ξεκίνησε προκαταρκτικά χάδια και αγκαλιές. Το στήθος της είναι νερουλό, και είναι ίσως το πιο αρνητικό της σημείο. Φιλιά στο στόμα δεν δίνει.
Η συνεννόηση δύσκολη, καθώς δε μιλάει ούτε αγγλικά, ούτε ελληνικά, πλην ολίγων λέξεων.
Η έλλειψη εμπειρίας είναι εμφανής, οπότε δεν της ζήτησα καν στοματικό, και της είπα να πάμε κατευθείαν για σεξ. Πήγε να ανοίξει την καπότα με τα δόντια, δεν τα κατάφερνε, οπότε την άνοιξα και τη φόρεσα μόνος μου.
Πρώτη στάση ιεραποστολικό, όπου ήταν στενή,ενώ με είχε κλειδώσει κάπως περίεργα και δεν μπορούσα να σπρώξω, οπότε πιο πολύ κουνιόταν αυτή παρά εγώ.
Σχεδόν αμέσως άλλαξα στάση και την έφερα από πάνω, όπου τα πράγματα έγιναν πολύ καλύτερα. Άρχισε να κουνιέται ωραία και να βρίσκει ρυθμό, ενώ μια έσκυβε κοντά μου, μια σηκωνόταν όρθια, και έδειχνε γενικά να το απολαμβάνει.
Για το τέλος τη γύρισα στα 4 και την ξάπλωσα μπρούμυτα, όπου και ολοκλήρωσα.
Δε βιάστηκε, με άφησε και στράγγιξα, μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί στα χείλη και έφυγε με το χαμόγελο πάντα.
Συμπερασματικά, η Κλεοπάτρα είναι άπειρη, αλλά με καλή διάθεση και κινείται σε gfe ρυθμούς. Το νερουλό στήθος είναι μείον, αλλά είναι όμορφη, με θηλυκό σώμα και ωραία μάτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
walt
Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jon smith, FAT BASTARD, mela33 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού