Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564596
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θα κλαις τα λεφτα σου φιλε, συναγωνιστες λενε οτι απο 50 και πανω δουλευει καλυτερα το σερβικο αλογο!! (Johnny87)

Τύπε αστο, για χαζη την περασες? Στα 50 ειναι κομοδινο. (alex71)

Με 50 ευρω πρεπει να τραβηξεις και το τσοκ, γιατι αλλιως θα σου σβησει... (raopau)

για το στουντιο ειχα μαθει οτι ηταν κομοδινο παλιοτερα..αν και μετα που εκανε ραντεβου δεν ειχε αλλαξει κ πολυ...ετσι ειχα μαθει κ αυτος ηταν κ λογος που δεν πηγα μαζι της!Ελπιζω να μην αλλαξει αθλημα οπως εγραψε το στουντιομαγαζο (Dynamics)

Αυτά ήταν τα σχόλια συναγωνιστών όταν τους είπα ότι σκέφτομαι να γαμήσω την Μόνικα με 50 γιουρο.
Τα λες και αποθαρρυντικά Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Τελικά δεν τους άκουσα και πήγα στο στούντιο.
Το αποτέλεσμα;

Γ-Α-Μ-Η-Σ-Α-Ρ-Α ΚατσικογάμηςΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Κατσικογάμης

Πάμε όμως από την αρχή Καπέλο

Μπαίνω κατά τις 12 στο άδειο στούντιο και μια τσατσογρια μου λέει ότι έχει την Μόνικα και αν την ξέρω.
Αφού έλαβε αρνητική απάντηση φώναξε την κοπέλα.
Μέσα από το δωμάτιο βγήκε ένα άλογο πάνω σε τακούνια, μελαχρινή με βυζάρες, μέτριο κώλο και πρόσωπο από τις πλαστικέςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Γιατί ρε κοπελάρα μου το έκανες αυτό;Κεφάλι σε τοίχο!
Επίσης είναι νταρντάνα και σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτω από 60 κιλά που διαφημίζεται σε άλλη ιστοσελίδα. Γύρω στα 70-75 την κάνωΧμμμ;
Κατά την γνώμη μου μοιάζει λίγο στην πορνοστάρ Missy Martinez Ναι!
Βέβαια έχει μπάσα φωνή, αλλά δεν με πειράζει.
Τέτοια γυναικαρα να είχε απαλή φωνή λίγο δύσκολο.Money Mouth
Ήταν μες στην καλή διάθεση και μιλάγαμε χαλαρά.
Για να κόψω αντιδράσεις είπα μπροστά της για απλό πρόγραμμα και αυτή δεν έδειξε κάποια δυσαρέσκεια, απλά ήταν το ίδιο ευδιάθετη.
Η τσα2 μου είπε αν θέλω να πάρω μεγαλύτερο προγραμμα.
Έπρεπε να της πω αν θέλει να πάρει τα αρχίδια μου Θυμός, αλλά είπα απλά ένα "μπααα δεν έχω τόσα λεφτά Λύπη" και αυτή γέλασε και μου είπε δεν πειράζειΚαπέλο

Στην συνέχεια μου είπε να πάω στον επάνω όροφο, όπου η άλλη υπηρεσία θα με βάλει σε δωμάτιο.
Το δωμάτιο έιναι άψογο με σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες για ντουζ που έκανα πριν και μετάΚαπέλο
Την ώρα που τελείωσα μπήκε η Μόνικα. Χαιρετιώμαστε και έρχομαι κοντά της νιώθοντας λίγο άβολα γιατί εγώ ήμουν ξυπόλυτος και αυτή πάνω σε τακούνια και με πέρναγε 10 πόντους Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Μ-OHHH nice body!
Q-Thank you i am flattered Ντροπή
M-AXAXAXAXAXAX
Q-And what about youΠροσκύνημα!!! These boobs.... FUCKK!!!!Ναι!
M-AXAXAXA thank you
Είπαμε και άλλα (πως με λένε,ζώδιο,ηλικίες κ.α.), αλλά δεν τα γράφω γιατί βαριέμαιΚαπέλοMoney Mouth
Σοσιαλ πολύ, αλλά όχι παρλαπιπω σαν την Σάσα!!! ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
Το θέμα είναι ότι υπάρχει διάλογος στα προκατ, τα οποία ήταν μεγάλης διάρκειας σε όλο το σώμα μου (βέβαια μου είπε ότι έχω ωραίο σώμα, οπότε μάλλον σε αυτό είναι επιλεκτική) και εγώ να έχω το ελευθερο να πιάνω παντού (για απλό πρόγραμμα πάντα)!!!Ναι!
Αφού χαμουρευτίκαμε στα όρθια, ξαπλώσαμε και συνεχίσαμε στο κρεβάτι.
Εκεί με έγλυψε από τον λαιμό μέχρι την κοιλιά καιέδωσε πολύ έμφαση στο στήθος μου, ρωτώντας με αν μου αρέσει.
Πριν βάλει καποτα την εφτυσε και εγλυψε το κεφάλι!!! Ναι!
Για μια στιγμή νόμιζα ότι θα κάνει ακάποτη πίπα, αλλά τελικά δεν Λύπη
Τσιμπουκι μέτριο (μπορώ να πω αδιάφορω) μονότονο που προσπάθησε για βαθύ λαρυγγι όταν της το πα, αλλά δεν μπορούσε.
Σε καμία περίπτωση δεν το έκανε για να με ξεπετάξει.
Ακόμα την ώρα της πίπας έπαιζε με τα αρχίδια Καπέλο

Κάποια στιγμή την ρώτησα για το αν θέλει να γίνει πορνοσταρ και μου είπε όχι, γιατί δεν είναι μια δουλειά για την οποία μια γυναίκα είναι υπερήφανηΓερο-μύστης
Μάλιστα...
Ενώ το να γαμιέται στα στούντιο είναι ύψιστο αξίωμα ΠροσκύνημαMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Στο σεξ τώρα η πρώτη στάση ήταν ιεραποστολικό όπου πηγαίναμε πότε gfe και πότε pse.
Όταν την γαμαγα και της έπιανα τα βυζιά μάλιστα ήταν που μου έλεγε ότι της άρεσε πολύ.
Γουσταρε πολύ και με είχε αγγαλιασει δίνοντας μου φιλιά παντού πέραν του στόματος.
Κάποια στιγμή μάλιστα εχυσε και από την καυλα μου τραβουσε τα μαλλιά, εχωσε το κεφάλι της στο στήθος μου είτε γιατί γουσταρε είτε για να μην ακουστεί παρά έξω και με τα πόδια της με πίεζε για να μην βγω από μέσα της και έβγαζε επιφωνήματα καυλας!!! Ναι!
Την ρωτάω αν εχυσε και μου είπε ναι και ότι είμαι πολύ καλός Καπέλο
Τότε βρήκα την ευκαιρία να της ζητήσω φιλί στο στόμα αλλά μου αρνήθηκε ευγενικά ζητώντας μου μάλιστα συγνώμη αν με στεναχωρησε.
Με τις πλερεζες είμαι Μόνικα Λύπη, άσε πωςνα το ξεπεράσω... Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Την γάμησα και λίγο με τα δύο πόδια της στο ύψος των ώμων αλλά μου είπε ότι πόναγε.

Επόμενη στάση doggy.
Στα 4 αυτό το πλάσμα είναι ΚΌΛΑΣΗ!!!Ναι!
Ξεκινήσαμε γρήγορο σφυροκόπημα με αυτήν να φωνάζει και να πετάει μαξιλάρια και να τραβάει σεντόνια!!!
Το κομοδίνο όλα αυτά....
Επειδή κουράστηκα την ξάπλωσα τελείως κάτω και την γαμούσα σε πιο χαλαρούς ρυθμούς και αυτή να μου παίρνει το χέρι μου και να το βάζει στο βυζί της ενώ είναι χωμένη κάτω από ένα μαξιλάρι βογκώντας.
Ξέχασα να αναφέρω ότι από τα προκατ μέχρι την τελευταία στάση γούσταρε μπατσάκια Ναι!

Τελευταία στάση ήταν με την κοπέλα από πάνω.
Στην αρχή είχε την πρωτοβουλία αλλά επειδή δεν το έπαιρνε όλο δεν θα έχυνα ποτέ.
Έτσι την αγκάλιασα σφιχτά και έδινα πόνο μέχρι να χύσω δυνατά στην μουναρα της!!!
Ενώ έχυνα η κοπέλα συνέχιζε να κουνιέται πάνω από τον πούτσο μου
Αυτή έμεινε λίγη ώρα μέχρι να στραγγιξω Καπέλο

Όταν τελειώσαμε μου είπε ότι είμαι πολύ καλός και μου είπε bravo!!!
Εγώ ήμουν κάπως έτσι Money Mouth από αυτό που είπε και αυτή γελουσε!!!

Μέτα είπαμε κάτι μαλακίες (από που είναι, την ηλικία της και το ότι σταματάει για πάντα κ.α.)και έφυγε.

Αυτό είναι το κομοδίνο ρε μαλάκες;
Χμμμ;Θυμός
Πάτε καλά; Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Δεν κάνει την τέλεια πίπα αλλά σε όλα τα άλλα ήταν τουλάχιστον άνω του μετρίου.

Πραγματικά απορώ με μερικούς που λένε ότι παίρνει μπρος με παραπάνω λεφτά.

Εγώ νομίζω ότι απλά δεν ξέρετε να συμπεριφερεστε σωστά και βρίσκουν και σας τα κάνουν.

Αν τα κάνει σε εσάς γιατί δεν τα έκανε σε εμένα;

Εγώ πήγα εκεί ποδαράτο (μένω κοντά, αλλά και πάλι πολλοί για μόστρα φέρνουν αμάξι) με την φόρμα μου σαν να πηγαίνω στο φούρνο για ψωμί.
Ούτε κουστούμια, ούτε ρολόγια ούτε μην την BMW παρκαρισμένη απέξω (λέω παραδείγματα ανθρώπων που σκάνε σε τέτοια μέρη).
Βέβαια ξέρετε τι λένε για αυτούς που κάνουν μόστρα τι κρύβουν μέσα από το παντελόνι τους Εμμμμ

Απλά πήγα έκανα το μπανακι μου εκεί να είμαι καθαρός , της έκανα τα κοπλιμέντα που θέλει να ακούει η κάθε γυναίκα και ήμουν ευγενικός.
Τόσο απλά.

Επίσης όμορφο δεν με λες, απλά το μόνο που της άρεσε της Μάνικας είναι το σώμα μου.

Πραγματικά καμία σχέση αυτό που γράφατε μερικοί με αυτό που συνάντησα.
Μάλλον πριν πείτε για την συμπεριφορά της κοπέλας να δείτε την δικιά σας Γερο-μύστης



Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2018
φιλε οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι σαβουρομπαζογαμίκουλες. θεοποιούν κάτι μπάζα τεραστιων διαστάσεων και το παίζουν & καμπόσοι Ναι!
04 Νοεμβρίου, 2018
Μαν πραγματικά στεναχωρέθηκα που σταμάτα... Όσες φορές πήγα μαζί της ήταν με το απλό πρόγραμμα, αλλά και εκεί σε φάση που την έβλεπα και μου ανέβαζε την λίμπιντο ήθελα να την ξεσκίσω... Ειλικρινά δεν γούσταρα και δεν γουστάρω να σταματήσει...
04 Νοεμβρίου, 2018
Aγαπητε quaresma ανετα γινεται στανταρακι σου,αφου σε γουσταρει και χυνει μαζι σου.Παντως να εχεις στο μυαλο σου οτι σημαντικο ειναι να γουσταρεις εσυ γιατι αυτη κανει δουλεια και πληρωνεται 50 στο απλο,15 λεπτα!
04 Νοεμβρίου, 2018
Quaresma,
μπράβο παιδί μου.
Έχω ακούσει κι εγώ, από συναδέλφους γνώστες τών stoudios, ότι η Μόνικα αποδίδει μόνο σέ ακριβό πρόγραμμα. Φαίνεται ότι τούτο δέν ισχύει.
Άν μοιάζει μέ τήν MissyΈρωτας, τότε θά είναι θεά !! Εχω δεί διαφημιστικό βίντεο μέ τήν Μόνικα στό redtube. Μπόμπα είναι η άτιμη!
04 Νοεμβρίου, 2018
Να ευλογεις την τύχη σου ρε τύπε που σου εκατσε καλα η φαση και μπραβο σου.
Λες ολοι οι υπολοιποι να θελαμε να σε παραπλανησουμε ή να ειμαστε βρωμιαρηδες και αγενεις?
Προφανως της αρεσες, ειχε κεφια, δεν ξερω.
Περασες καλα, αυτο εχει σημασια.
Υ.Γ. Ηταν σιγουρα η Μονικα?
05 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να με παραπλανησετε όχι, αλλά όταν είστε κατηγορηματικοι ότι είναι φόλα και βλέπω το ακριβώς αντίθετο μου μπαίνουν σκέψεις.

Κοίτα, είναι από την Βοϊβοντινα, είναι 27 χρονών και θα σταματήσει την δουλειά αυτήν την εβδομάδα.
Λες να μην είναι αυτή; Χμμμ;
05 Νοεμβρίου, 2018
τύπε προφανώς και η τύχη σου χαμογέλασε γιατί μιλάμε για ένα από τα μεγαλύτερα παλτά των studios, γουναρικο για τον αρκτικό κύκλο.
τώρα αν νομίζεις ότι όλοι οι υπόλοιποι που έχουν φολιαστεί είναι βρωμιάρηδες και δεν συμπεριφέρονται σωστά τότε οκ, άποψή σου.
όσο για τον 'οργασμό' που είχε, no comment Εμμμμ ΕμμμμΜεγάλο χαμόγελο
Καπέλο
06 Νοεμβρίου, 2018
Παίκτη Κουαρέσμα, δεν ξέρω τι εμπειρία έχεις από στούντιο. Έχουν περάσει κορίτσια στο παρελθόν που βάζανε φωτιά στο δωμάτιο, όχι μόνο στο δωμάτιο αλλά και στο σαλόνι. Η Μόνικα δεν υπήρξε μία από αυτές. Την έχω πάρει και σε απλό και σε μεγάλο και η διαφορά ήταν τεράστια. Το σέρβις ανέβαινε ανάλογα με το κόστος. Είναι μουνάρα και το κορμί της ήταν ακόμα καλύτερο παλιότερα. Βασικά, είχε το τουπέ της γκόμενας που σου έκανε χάρη που κάθισε να την πηδήξεις.
Το καλό είναι ότι πήγες έχοντας τον πήχη χαμηλά και τον πέρασες άνετα, αυτό δεν αναιρεί, ότι έχει φολιάσει παίκτες και παίκτες στο παρελθόν
06 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύποι wired και πορνε μου αρέσει που είστε καθετοι ότι πέρασα καλά μαζί της ΜΌΝΟ από τύχη τότε no comment. Καπέλο

Οπως επίσης αν νομίζετε ότι δεν υπάρχουν οι πυρφοροι που τους εκμεταλευονται οι πουτανες και τους φολιαζουν.

Δεν είπα ότι είστε όλοι απλυτοι, αλλά υπάρχουν και τέτοιοι.

Επίσης στην κριτική έγραψα ότι μπορεί να είναι και επιλεκτική γιατί της άρεσε το σώμα μου. Αλήθεια ή ψέματα δεν ξέρω, αλλά έτσι μου είπε.

No offence, δεν ξέρω την ηλικία σας, αλλά μια πουτανα χωρίς τρομερό σέρβις θα γουσταρε να γαμηθει σε απλό πρόγραμμα με κάποιον μικρότερο που προσέχει το σώμα του ή με κάποιον μπάρμπα σε κατάσταση αποσυνθεσης;

Στο μόνο που είστε όλοι λάθος είναι ότι είμαι απλά τυχερός και τίποτα άλλο...
06 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταρχάς δεν έγραψα ότι πέρασες καλά από κωλοφαρδία, απλά πήγες όπως ο ίδιος έγραψες, γνωρίζοντας πολλά αρνητικά για τις επιδόσεις της κοπέλας. Το «στάθηκες τυχερός», δεν σημαίνει κάτι κακό, πέρασες καλά και μπράβο σου.
Όπως ξέρεις, οι ίδιες οι κοπέλες, τόσο στα σπίτια όσο και στα στούντιο, έχουν κάποιους πελάτες που και οι ίδιες γουστάρουν περισσότερο να περνάνε μαζί τους στο δωμάτιο. Εάν ανήκεις σε αυτήν την κατηγορία λόγω εμφάνισης και ηλικίας, τότε μπράβο σου και είσαι τυχερός, γιατί κάποιοι από μας, δεν ανήκουμε.

Για την ηλικία μου, τι να σου πω, γράφω στους παππούληδες, έχω ξεχάσει να πεθάνωΜεγάλο χαμόγελο

Καπέλο
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2