Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κοριτσι με εντυπωσιασε απο την πρωτη μερα που ηρθε στο γραφειο.
προσπαθησα να μαθω οτι μπορουσα αλλα ματαια. δεν ειχε αναφερθει τιποτα ουτε στο φορουμ,ουτε κριτικη ειχε μπει.
μονο οταν γυρισα απο το ραντεβου ειχε βαλει ο Τζιμης τη δικη του.
δε θα διαφωνησω πουθενα με την κριτικη του. ακριβως τα ιδια θα ειχα γραψει κι εγω.

εντυπωσιακο κοριτσι,ακριβως ο σωματοτυπος που μ αρεσει,φυσικη ξανθια αλλα οχι χαζη Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
κορμι θανατηφορο,απιστευτο πραγματικα,τελειος κωλος ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
μικρο εως ανυπαρκτο στηθος και κοιλια πλακα τελειως.
με τοση γυμναστικη που ριχνει το κοριτσι,γιογκα,ορεινη πεζοπορια,ακροβατικα λεει οτι κανει και την πιστευω κλπ κλπ πως να μην εχει τετοια κορμαρα?
επικοινωνιακη αρκετα,με πολυ καλα αγγλικα και ευδιαθετη. ολα συνηγορουσαν στο να εξελιχθει στο τελειο ραντεβου.

μετα τα σχετικα λοιπον ο αγωνας αρχισε εξερευνωντας το κορμι της απο κοντα.Ματάκι
φιλαει ομορφα αλλα χωρις πολλη χρηση γλωσσας,δεκτικη και εκδηλωτικη συναμα στο γλυψιμο απο μερους μου και λεγοντας μου πως της αρεσει περισσοτερο το χαρηκαμε κι οι δυο αρκετα.
το στοματικο της δεν ηταν κατι το αξεχαστο αλλα οχι και αδιαφορο.
γλυφει αργα,το παιρνει ολο μεσα της και μπορει να σε τελειωσει σε ελαχιστο χρονο. περιποιειται και τα μπαλλακια και παιζει με το κεφαλι για να σε φερει σε φουλ διεγερση.
ετσι κι εγω αφου ειχα ηδη φτιαχτει και πιο πριν που την εγλυφα αφεθηκα και το πρωτο τελειωμα με βρηκε να αφηνω οτι ειχα στο στομα της.

στην επαναληψη αφου ειπαμε αρκετα στο διαλειμμα,ξεκινησε με στοματικο απο μερους της παλι και αμεσως φουντωσα και δεν εβλεπα την ωρα να μπω μεσα της.
δοκιμασαμε πολλες στασεις που ειναι δυσκολο να πω μιας και δεν ηταν κατι το συνηθισμενο.
περισσοτερο θυμιζαν στασεις της γιογκα παρα στασεις σεξ. ΜατάκιΚουλ
το κοριτσι ειναι απιστευτα ευλυγιστο,τη βοηθαει παρα πολυ το σωμα της σε αυτο και η γυμναστικη που κανει.
δεν μπορουσα φυσικα να μην τη βαλω στα τεσσερα.
εκει τα ειδα ολα.
απιστευτο στησιμο,απιστευτη η θεα και η αισθηση να πηδας τετοιο κορμι.
της ειπα οτι ειναι ο πιο τελειος κωλος που εχω δει και χαμογελασε με νοημα.
αν τον εδινε κιολας θα ηταν το ιδανικο.
εκει λοιπον στα τεσσερα οπως ηταν κι αφου την πηρα για οσο μπορουσα περισσοτερο,ερχοταν το τελος.
βγαινω λοιπον και ζηταω να τελειωσω στο στομα της οπου τα πηρε ολα μεχρι τελους και αποσυρθηκε πατωντας στις μυτες των ποδιων της να παει στο μπανιο.

ηταν λοιπον ενα πολυ καλο ραντεβου.
το κοριτσι αψογο κι απο πλευρας εμφανισης(φωτο αληθινοτατες)κι απο σερβις τα εδωσε ολα.
επικοινωνιακη,ευδιαθετη και χωρις φανφαρες εκανε αψογα αυτο που επρεπε να κανει.
το γραφειο επισης αψογο στη συνεννοηση και σε πληροφοριες που μου εδωσε πριν το ραντεβου κι ετσι ολα κυλησαν καλα.

αυτα κι απο μενα. να ειστε καλα ολοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.941
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Annapurna, xlm και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού