Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα χθες Τρίτη βάρδια και κατέληξα στη φωτεινή Κολωνού 27β η κοπέλα τη γνωρίζεται λεπτή μικρό βυζακι αλλά καλό έδωσα το δεκάρικο μπήκα στο δωμάτιο περίμενα κάνα 20αλεπτο σίγουρα ήρθε η κοπέλα και έπεσαν κατευθείαν ρομαντικά γλωσσοφιλα αργότερα της εγλυψα το ωραίο μουνακι της και μετά από λίγο την έφερα να μου πάρει πιπα ακα ωραία Θ έλεγα αλλά όταν προσπαθεί να τον πάρει όλο μέσα βάζει λίγο δόντι η πιπα ήταν καλή και εκεί έρχεται πάνω μου και τριβεται πάνω στο γυμνό μου καβλι ενώ έπεφταν συνεχομενα γλωσσοφιλα και στη συνέχεια απ τη καλά και τον δύο κατάλαβα ότι το πουλί μου είχε μπει μέσα ακα τη Σταματίσα όμως και της είπα να βάλει προφυλακτικό ελπίζω για τα λίγα δευτερόλεπτα να μην έπαθα κάτι τέλος πάντων την έφερα από πάνω μου και εκεί τελείωσα αυτά
Πάντως προσέχετε πολύ γτ η κοπέλα αρκετά ρομαντική

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.214
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fatasstits, Lakious, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2018
Όπως και τα παράσημα αποπνέουν ρομαντισμό,
όταν πέσει στην μάχη κάποιος άδοξα Money Mouth
04 Νοεμβρίου, 2018
Φιλαράκο προσοχή. Αυτά είναι επικίνδυνα πράγματα. Φίλε η γκομενα τα παιρνει και στην μάπα? ?
04 Νοεμβρίου, 2018
Τα πάντα όλα φίλε και στη μαπα
05 Νοεμβρίου, 2018
Το πολύ πολύ να βγάλεις στον Πουτςο κονδυλωματα,δεν είναι τίποτα με 4-5 θεραπείες κρυοπιξιας θα στρώσεις,φιλικά πάντα στο λέω.
06 Νοεμβρίου, 2018
φιλαράκο, πας στη Φωτεινή που είναι γνωστή υπερφουλαρισμένη, την αρχίζεις γλωσσόφιλα γλυφομούνι και ακά πουτσοτρίψιμο, ε γλύστρησε και δυό πόντους και μπήκε, τη μπέρδεψες τη γυναίκα, και μετά βγαίνεις και την καραμουζιάζεις και εδώ και στην ημερήσια ενημέρωση..
Σε βρίσκω φάουλ..
06 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σαι καλά ευχαριστώ πάντως μια χαρά είναι ο πουτσος μου
07 Νοεμβρίου, 2018
τι ωρες δουλευει αδερφε?
03 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

8 το απόγευμα με 2 πάρα
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8