Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο την πρώτη μέρα που ανέβηκε το μωρό στο σαιτ ήθελα να το συναντήσω, τελικά το πλήρωμα του χρόνου ήρθε. Ραντεβουδάκι στο γνωστό ξενοδοχείο των ν. προαστίων, έρχεται στην ώρα της , ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα όμορφο καυλάκι ντυμένο με ενα κολλητό τζιν και μια λευκή μπλούζα. Μπαίνει μέσα άνετη , ακομπλεξάριστη και ομιλητική που σε κάνει να νιώσεις άνετα. Το μωρό έχει προσωπάρα και χειλάρες. Βγάζει τα ρούχα της όπου αποκαλύπτονται τα κάλη της , μικρό βυζάκι , λαχταριστό μουνάκι και κωλάρα μοναδική για σκίσιμο και μπάτσες (κρίμα που δεν τον δίνει). Το φιλί της τα σπάει, μπορώ να πώ οτι ειναι απο τα ωραιοτερα φιλια που εχω συναντήσει στη ζωή μου, είναι απο αυτά που σε καυλωνουν κατ'ευθείαν. Πίπα μέχρι δακρύων το βάζει όλο μέσα της, με πολύ εμπειρία παρά τα 19 της χρόνια. Της ανταποδίδω το γλύψιμο που της αρέσει πολύ και το δείχνει με σπασμούς και μετά μου γυρνάει στα 4 εκεί τα είδα όλα, κωλάρα τρελή, μπαίνω στο σφιχτό μουνάκι της και την αρχίζω το σφυροκόπημα που γουστάρει το δυνατό γαμήσι, μετά απο λίγο δεν άντεξα και το τέλος ήρθε αναπόφευκτα. Στην ανάπαυλα, κουβεντούλα χαλαρή με το μωρό στην αγκαλιά μου. Ξεκινάμε τα φιλιά και δεν αργεί να σηκωθεί ο μάγκας, δεύτερος γύρος το κάναμε σε διάφορες στάσεις και σε όλες ήταν απόλυτη καύλα και εννοείται οτι στα 4 έδωσε ρεσιτάλ με φωνές που πρέπει να ξεσήκωσε όλο το ξενοδοχείο καθότι η διάρκεια ήταν μεγαλύτερη. Μετά από αρκετή ώρα ήρθε το δικό μου τελείωμα με το μωρό να συνεχίζει να κουνιέται. Ντυθήκαμε , πλυθήκαμε φιληθήκαμε κανα 10λεπτο για να απολαύσω τις χειλάρες της και αυτή τα δικά μου και ακόμα και όταν έφευγε με ανοιχτή την πόρτα δεν ήθελε να φύγει ενώ το γραφείο την έψαχνε καθως καθυστέρησε κανα 10 λέπτο.
Το μωρό τ'αξίζει με το παραπάνω 19 χρονων με εμπειρία 35αρας, καύλωσα μόνο που τα θυμήθηκα για να τα γράψω. Ενα μεγάλο μπράβο στο γραφείο για τα όμορφα και επιλεγμένα κορίτσια με τις πολύ καλές υπηρεσίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, doc_lin, delipas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2018
Το πισω συστημα παντως φαινεται..καλοδουλεμενοΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
04 Νοεμβρίου, 2018
Ναι αλλά δυστυχώς δεν το δίνει, ούτε δάχτυλο δεν αφήνει!!
04 Νοεμβρίου, 2018
Θα συμφωνήσω , οπτικά τουλάχιστον φαίνεται να εχει κωλαρα ....
Κρίμα που δεν το συμπεριλαμβάνει στο service .....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3