Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή συνάντηση.Η Δανάη ήρθε στην ώρα της,μόλις άνοιξα την πόρτα και την είδα,έπαθα.Δεν περίμενα να είναι τόσο όμορφη.Το μωρό 19 χρόνων είναι θεα,κούκλα με τέλειο σώμα και μικρό βυζακι όπως μου αρέσει.χειλη τέλεια, ματάκια, τρελάθηκα. Μόλις μπήκε έδωσε και το πρώτο φιλί.χαιρετηθηκαμε είπαμε δύο λεξουλες για να γνωριστούμε της πρότεινα να παραγγείλουμε κατι αλλά δεν ήθελε και ξεκινήσαμε τα γλωσσοφιλα,φιλιά με πάθος, το να έχεις στην αγκαλιά σου αυτό το μωρό και να φιλιεσαι έτσι είναι χάρη από τον Θεό.Απο συμμετοχή σε όλα άριστη σε όλα, γλυψιματα,πιπα βαθιά, Εγώ να γλειφω αυτό το υπέροχο μουνακι, πεντακάθαρο και τέλεια φτιαγμένο σαν μωρού,σαν παρθένας.Η Δανάη δεν παίζεται,δεν υπάρχει.Εχω πάει με πολλές και από αυτό το γραφείο και από άλλα,είναι το τέλειο μωρό. Καλά από χαρακτήρα πολύ καλή,συζήτηση πολύ καλή,ευγενική και γλυκιά.Περασα τέλεια, Δεν την αλλάζω με καμιά.Σε όλα είναι για ΔΕΚΑ αλλά δεν έδεινε στις επιλογές βαθμολογίας,έτσι έβαλα τους μεγαλύτερους βαθμούς που έδινε. ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΔΑΝΑΗ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.Φιλια από την Χαλκίδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, filiposs, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2018
...γράφτηκες πριν έναν χρόνο...
...επί έναν χρόνο είχες μηδέν κριτικές...και μηδέν μηνύματα...
...σκέφτηκες να γράψεις για πρώτη φορά...και μας γέμισες σάλια...
..."Είναι θεά...έπαθες...τέλειο σώμα...άριστη σε όλα...και χάρη του Θεού που γάμησες ένα υπέροχο μουνάκι"...

...με τέτοιους σαλιάριδες χαλάει η πιάτσα...
SG
Sproxe Garsia
02 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ το σχολιό σου είναι πολύ καλό και πιστεύω ότι ταιριάζει με την παραπάνω κριτική χαχαχαχαχαχαχαχα

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
02 Νοεμβρίου, 2018
φίλος γιατί δεν γράφεις και για τις υπόλοιπες που έχεις πάει όπως λες για να έχουμε και εμείς ενημέρωση και άποψη για τα γραφόμενά σου....
02 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος ο παικτης...και η αλλη δεν κανει και καλα πρωκτικο και εχει μπει και τρενο μεσα...
03 Νοεμβρίου, 2018
Προφανώς θα του είπε το κορίτσι να γραψει μια καλή κριτική και ο συνάδελφος το έπραξε άμεσα έτσι ώστε να έχει ευνοϊκή μεταχείριση εις το μέλλον !!!!
Γιατί τον αποπαιρνεις;;;;;
03 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΌτιΓραφω κριτική άμα την αξίζουν από πέρσι που λες γαμήλια πάνω από 15 διαφορετικές όμως δεν άξιζαν την κριτική μου.
03 Νοεμβρίου, 2018
Καλά, χαλάρωσε...
04 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ντροπή δεν κανω...εχω κανει ομως αλλα πλεον οχι...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8