Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560937
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική,μετά από μακρά αποχή,εκ μέρους μου, απ' τα τακταινόμενα του χώρου. Στόχος Darina, παρασυρμένος από τις φωτογραφίες της και βουρ για το Ίδρυμα. Επί τόπου ενημερώνομαι οτι βάρδια έχει η Λάουρα -ήμουν σίγουρος οτι είδα Darina στο πρόγραμμα- αλλά για να μη χαθεί η προσπάθεια είπα να μείνω..
Η Λάουρα είναι μια συμπαθητική κοπέλλα, χωρίς να ειναι θεά, μικρό στήθος και γενικότερα petite σκαρί χωρίς περιττά κιλά κυτταρίτιδες κλπ, τουλάχιστον υπό τον φωτισμό του οίκου.
Πήρα το ακριβό πρόγραμμα, περισσότερο γιατί δεν μ' αρέσουν παζαρέματα και βάλε-βγάλε στις υπηρεσίες. Δεν είμαι σίγουρος, οτι τελικά άξιζε, αλλά δε βαριέσαι.
Το δωμάτιο μου φάνηκε καθαρό, πετσέτα σε σελοφάν -ευελπιστώ καθαρή- χωρίς παντόφλες -τουλάχιστον, όχι σε περίοπτη θέση.
Η κοπέλλα ήρθε ευδιάθετη,γδύθηκε και αρχίσαμε τα χαιδέματα. Επιτέθηκα κατ' ευθείαν στο βυζάκι της, ευχάριστο στο χούφτωμα με ωραία ρώγα. Άμα τη επάρσει, τοποθέτηση περικαυλίδος και στοματικό, ακολούθως 69 με νινάκι κου κουλουράκι -το οποίο δεν δίνει- πεντακάθαρα. Δεν ήταν δεκτική σε δακτυλάκια. Κατάθεση στα τέσσερα όπου απόλαυσα να χουφτώνω-ζουλάω τα κολομεράκια της.
Αν και η εμπειρία μου δεν είναι μακρά, ήταν η πρώτη που δεν βούτηξε το βρακάκι της να εξαφανιστεί μετά τη συνεδρία. Παρέμεινε για μικρό social και μου έφερε καινούρια πετσέτα για το ντουζάκι της αποχώρησης.
Δεν ξέρω αν ήταν λόγω μακράς αποχής,αλλά έφυγα ευδιάθετος και ευχαριστημένος. Νομίζω οτι δεν θα είχα αντίρρηση για νέα συνεύρεση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
cloudrider
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
103
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, TZOYLI, Farinos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού