Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παντα μου καθοταν ασχημα να διαβαζω κριτικες για κοπελες που εχουν αποχωρησει εδω και καιρο , οπότε, αφου ρωτησα την ιδια ποτε φευγει, αποφασισα να γραψω κριτικη. Η Νομαρα μου ειπε οτι φευγει την αλλη βδομαδα, αν θυμαμαι καλα στις 11 του μηνα.
Απο τα βιντεακια της στο ιντερνετ ηθελα πολυ να τη συναντησω, δεν ειχα ξανασυναντησει σταρλετιτσα που παιζει σε βιντεο. Ηταν συλλεκτικο κομματι κατα καποιον τροπο. Βεβαια, αν η φατσα της δεν μου εκανε κλικ δεν θα με ενδιεφερε. Αυτος ειναι ο λογος που δεν καιγομαι καθολου να συναντησω τις κατα καιρους "πορνοσταρ" που ερχονται ή δουλευουν στη χωρα μας, μιας και οι περισσοτερες μου βγαζουν κατι το "σκυλε".
Η συγκεκριμενη λοιπον απο κοντα ειναι αυτο που βλεπει κανεις, το λιγο σκαμμενο προσωπακι της την κανει να δειχνει ακομα πιο teen απο ο,τι ειναι. Εχει υπεροχα ματια, λιγο σχιστα, μιας και νομιζω πως καταγεται απο καποια σιβηρικη πολη.
Σωμα λεπτο , καθαρο απο τατου , μαλλια καστανοκοκκινα σε κοτσιδακια πιασμενα, η απολυτη λολιτα σαν εμφανιση. Αυτο ηταν το πρωτο θετικο : μου ανοιξε με τα κοτσιδακια της πιασμενα, με καλτσες ψηλες και ενα φορεματακι, και οχι με καμια ρομπα και μισονυσταγμενη.
Ισως επαιξε ρολο οτι μολις ειχε γυρισει απο εξωτερικο ραντεβου. Παντως οπως την ειδα, μου αρεσε, ηταν ο,τι περιμενα και ακομα παραπανω. Το να πληρωσω ηταν πλεον μονοδρομος.

Αφου εκανα το ντους μου, την πλησιασα , μου στηθηκε, αρχισαν τα φιλια και ενα υγρο και βαθυ στοματικο. Ο,τι ειπε ο προηγουμενος συναγωνιστης για το σωμα της ισχυει, πλαστικες επεμβασεις , που δεν ενοχλουν ομως. Λεπτα δαχτυλα σε χερια και ποδια, και απαλο δερμα.
Στην πιπα δεν μπορω να πιστεψω οτι ειχε καβλωσει πια τοσο με μενα, οσο οτι ηθελε μαλλον να με τελειωσει, ακομη και στο στομα της, ευτυχως ειχα την εμπειρια και κρατηθηκα. Θα μπορουσα να της το καταλογισω ως φαουλ οτι το παλευε υπερβολικα με την πιπα, αλλα το προσπερναω, γιατι σαν τεχνικη ηταν αψογη.
Στο σεξ διεκρινα καποια κουραση, κυριως σα να μην αντεχει πολυ δυνατα, ισως ειχε αρκετα ραντεβου, δεν τη ρωτησα και μεταξυ μας, δεν με ενδιαφερει. Αλλα καποια στιγμη πηρε τον ελεγχο και εγινε πιο δοτικη και ετσι το τελος ηρθε μεσα της ,σε μια σταση που ειχε ερθει πολυ κοντα μου και με αγκαλιαζε.

Αν θα την ξανασυναντουσα ; ναι. Ειναι ο τυπος γυναικας που μου αρεσει, αυτα τα ελαφρως σχιστα ματακια, λεπτα χαρακτηριστικα, teeny παρουσιαστικο. Επισης, πολυ χαμογελαστη, και σχετικα ντροπαλη στα κοπλιμεντα, μπορει να μιλησει στοιχειωδη αγγλικα ωστε να μην πειτε μονο τα βασικα.
Μακαρι να ξαναερθει, αλλα παιδια, αυτες οι τιμες ειναι τσιμπημενες. 80-90 το μισαωρο μαξιμουμ επρεπε να ειναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.732
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, barlong1 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού