Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91195
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γενικά σπάνια θα ξαναπάρω ίδια κοπέλα για συνάντηση. Ειδικά όταν η πρώτη σνάντηση μού άφησε ανάμεικτα συναισθήματα. Πέρασαν περίπου 6 μήνες μετά την πρώτη συνάντηση με την Nataly και παρότι είχε κάνει κανα δυο φάουλ την πρώτη φορά, είχε κάτι που με έλκυε. Δεν ήταν λίγες οι φορές που έπιανα τον εαυτό μου να χαζεύει τις φωτο της όποτε έμπαινα στο site του agn. Χθες τελικά αποφάσισα να την προτιμήσω πάλι γιατί κάτι μου έλεγε οτι θα πάρω τελικά την ρεβάνς. Κλείνω μεταμεσονύκτιο ραντεβουδάκι στα βόρεια και αναμέμω. Στην ώρα της η Nataly και όπως στο παρελθόν, έκανε αισθητή την παρουσία της από τον διάδρομο με το σταθερό ήχο από τα τακούνια της του σίγουρου και στακάτου βηματισμού της. Ανοίγω την πορτα ξέροντας τι θα αντικρίσω. Για ακόμα μία φορά ομως εντυπωσιάστηκα από το πρόσωπο και το πόσο περιποιημένη είναι σε μαλλί, μακιγιάζ και ντύσιμο. Είναι γυναίκα εντυπωσιακή και θυλική.
Εγώ την κοιτούσα εντυπωσιασμένος σαν να ήταν η πρώτη φορά που την έβλεπα και εκείνη έκανε flash back στο μυαλό της για να με θυμηθεί γιατί της ήμουν γνώριμος . Αφού λοιπόν μιλήσαμε, είπαμε τα νέα μας και κάναμε λίγο social, πήγε για μπανάκι. Εδω να αναφέρω μερικές αλλαγές που έχουν γίνει πάνω της. Η μία έχει να κάνει με το χρώμα στα μαλλιά της, μιας και τα σκόυρυνε και από ξανθιά είναι πλέον καστανόξανθη(οπως και να έχει παντως της πάει) και η άλλη και σαφώς πιο σημαντική έχει να κάνει με το σώμα της. Μερικά κιλά μείον και λίγο πιο σφιχτή, βελτίωσε κατά πολυ ενα μικρό θεματάκι που ίσως βρήκαν κάτι πάνω της. Δεν είναι ούτε πλαδαρή, ούτε πέτρα. Οι νέες φωτο που έχουν προστεθεί στο site στην πισίνα, αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα.
Στα του αγώνα οτι είχα γραψει στο παρελθόν. ασχολείται μαζί σου, για αρκετή ωρα και ακούραστα στο πολύ καλό τσιμπούκωμα και της περιποίησης όλης της περιοχής.
Στο κυρίως πιάτο και με δική της πρωτοβουλία πρώτη στάση στα 4 και αμέσως ήρθε στο μυλό μου το φάουλ που έκανε την πρώτη φορά με ένα αρκετό λανθασμένο στήσιμο του κορμιού της και το σπρώξημο που έκανε προς τα πίσω με αποτέλεσμα να μην μου αφήνει χώρο, αλλα προς πολύ μεγάλη μου εκπληξη βλπέπω ένα υπέροχο στήσιμο του κορμιού της, με πολύ ωραίο χαμήλωμα της μέσης και τα πόδια ανοιχτά και εγώ να έχω άπλετο χώρο αναμεσα στα ωραία καπούλια της. Αλλαγή σε ιεραποστολικό με τις γόβες(με τις οποίες βγήκε από το μπανιο) να ακουμπουν στα πλευρά μου και αλλαγή για λίγο ένταση με τα πόδια της στους ώμους μου. Μείναμε έτσι μέχρι που ήθελα να τελειωσω. Τραβιέμαι, βγάζω το προφυλακτικό για να τα αφήσω στο σώμα της και αμέσως μου τον βουτάει και τον χώνει στο στόμα της και αφού μου τον έκανε γυαλί, πήγε στο μπάνιο.
Παρότι την πρώτη φορά είχαμε και δευτερο γύρο, αυτή την φορά δεν μπορούσα και παρότι μου τον γούλιξε σαν χταπόδι με την γλώσσα της, την έβαλα ανασκελα, της άνοιξα τα πόδια και ρούφηξα το υπέροχο και πεντακάθαρο μουνάκι της και αφού δεν θα έχυνα εγώ δεύτερη φορά, επέλεξα να την κάνω να χύσει εκείνη.... να γλυφω με μανία και να δαχτυλιάζω εγώ, να τρίβει την κλειτωρίδα της εκείνη μέχρι που άρχησαν οι σπασμοί και βγήκαν τα υγρά της. Και εκέί πετάει το κορυφαίο... "σειρά σου να χύσεις εσύ τώρα" Δεν της είπα τίποτα. Συνέχισα να γλύφω πόδια, κοιλια, πλευρά, βυζί μεχρι να τελειωσει η ώρα μας. Με ρώτησε γιατί δεν ήθελα δεύτερη φορά και της απάντησα με πάσα ειλικρίνια πως δεν είναι κάθε φορά το ίδιο και μετά από 10+ ώρες απογευματινής δουλειάς δεν είχα ιδιαίτερα κουράγια. Έκανε πάλι ντουζάκι, ντυθηκαμε και έφυγε με ένα παθιασμένο και ζουμερό φιλί στο στόμα.
Δεν της ανέφερα ποτέ τα παραπονά μου της πρωτης συναντησης που είχμε, κατά το πρώτο social. Δεν ήθελα να "επανορθώσει". Ήθελα να δω εάν ήταν κακή στιγμή εκείνο το βράδυ ή όντως τα φάουλ συνεχίζονται. Με χαρά διαπόστωσα πως ίσχυε το πρωτο και στην ερώτηση "εαν θα ξανασυναντούσες την κοπέλα" το "όχι" έγινε "σίγουρα".
Να περνάτε καλα αλάνια μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, chris1955, vasilislo και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού