Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία συνάντησης που αναφέρεται είναι ενδεικτική. Η συνεννόηση με το γραφείο πολύ καλή με μερικά sms και γρήγορα κλείστηκε συνάντηση της μιας ώρας σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Είχα δεί τις φωτογραφίες της Μαρίνας και είχε μπει στη λίστα μου, αφού μου άρεσε ο σωματότυπος της και τα μακριά της μουνόχειλα. Καθώς λοιπόν ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι του ξενοδοχείου προσπαθώντας να μπω στο κατάλληλο mood, χτυπάει η πόρτα.
Σηκώνομαι να ανοίξω στο μωρό. Οι παλμοί έχουν ανέβει. Δυστυχώς η συνέχεια είναι απογητευτική, ξεκινώντας από τη συμπεριφορά της. Η κοπέλα μπήκε με μια ψυχρότητα στο δωμάτιο και μια δήθεν μαγκιά. Όπως μου ανέφερε αργότερα αυτό το κάνει με όλους τους πελάτες για να "κόψει" κίνηση το τι είναι ο καθένας. Εμένα όμως αυτή η ψυχρότητα ήταν αρκετή για να σβήσει κάθε είδους ερωτική επιθυμία. Πρώτο φάουλ λοιπόν η συμπεριφορά της κοπέλας. Το δεύτερο φάουλ αφορά τα ψευδή στοιχεία της στην ιστοσελίδα του γραφείου, δεν είναι Ελληνίδα αλλά Αλβανίδα (όπως μου δήλωσε με απόλυτη ειλικρίνεια), δεν είναι 1,65 ύψος αλλά πιο κοντά στο 1,60 και δεν είναι 23 όπως αναφέρεται στην ιστοσελίδα αλλά μεγαλύτερη. Το πρόσωπο της είναι άγριο και ταλαιπωρημένο κάτι που προσωπικά με χάλασε. Επίσης είναι κάποια κιλά πιο αδύνατη από της φωτό. Όταν την είδα με το τζην που έσκασε μύτη ξενέρωσα γιατί την έδειχνε πολύ skinny. Μόλις ξεντύθηκε ο κώλος της έσωσε κάπως την κατάσταση. Όσον αφορά τη συμμετοχή της, εκεί δεν έχω παράπονο αφού δεν αρνήθηκε τίποτα από ότι της ζήτησα, ούτε όμως ήταν και πρόθυμη να θερμάνει λίγο την κατάσταση. Φάνηκε καλός χαρακτήρας στο τέλος που μιλήσαμε αλλά αυτό δεν αρκεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
312
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 axestos, chris1955, spyros9 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού