Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651674
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο μασαζο-ιδρυμα της Συγγρου.

Σαν αρχικο στοχο ειχα βαλει την Τζεσσικα.
Ρωταω την κυρια στην υποδοχη αν ειναι διαθεσιμη και μου λεει πως μπαινει σε μισαωρο προγραμμα και τοτε ζηταω να δω τις υπολοιπες κοπελες.
Καπως σαν να δισανασχετησε και με ρωτησε αν θα επελεγα καποια απο τις υπολοιπες κοπελες για να μην τις βαζει να κανουν πασαρελα....Money MouthΧμμμ;Ναι!

Της απαντω ευγενικα πως αν δεν τις δω ποιες ειναι πως να επιλεξω???
Τεσπα...τις φωναζει να κανουν πασαρελα και επιλεγω την Αγαπη για μιση ωρα. Ειδα και την Λέυλα που την κραταω στα υποψιν.

Μπαινοντας για μασαζ κλεινω και την Τζεσικα λεγοντας στην κυρια να την στειλει στο δωματιο μολις τελειωσει.

Τα δωματια ευριχωρα, με κρεβατι μασαζ και κανονικο διπλο, πεντακαθαρα.
Μπαινω για ντουζακι και μετα απο λιγο να σου και η Αγαπη.
Της ζηταω να κανουμε μασαζ, αρχικα να ξεκινησει μαλακα.

Μου ζητησε να την εμπιστευθω και να την αφησω να κανει αυτο που ξερει καλα...και την αφησα.
Η γυναικα ξερει πολυ καλο μασαζ, με ελιωσε! Μου εκανε κατι περιεργες κινησεις με ποδια και
χερια και μου τεντωνε το σωμα και απο παντου ακουγοταν κρακ! Τρομερη!!!

Παραλληλα ειχα αρχισει και καβλωνα και μολις το αντιληφθηκε με γυρισε ανασκελα ξεκινωντας πιπα χωρις σκουφο! Τον καταπινε ολο.
Μετα εκατσα στα τεσσερα πανω στο μασαζοκρεβατο και μου εγλειφε και ρουφουσε τ'αρχιδια, την κωλοτρυπιδα και τον πουτσο.

Ηταν μια απιστευτη καβλα (τα σκεφτομαι τωρα που τα γραφω και καβλωνω).

Η ωρα σχεδον ειχε περασει μετα απο το απολαυστικο και δυνατο μασαζ και τα υπολοιπα κολπα που μου εκανε αυτη η απολαυστικη μιλφαρα!
Μου ζητησε να χυσω αλλα της ειπα πως θα περιμενω να συνεχισω με Τζεσσικα.

Ετσι λοιπον χαιρετηθηκαμε και μπηκα ξανα για ενα γρηγορο ντουζακι για να υποδεχθω την επομενη.

Συνοπτικα η Αγαπη αξιζει για μενα να κανεις μασαζ και πιπες κτλ. Σεξ δεν θα εκανα. Θα την ξανα τιμησω σιγουρα!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin, muffer35

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού