Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη μεσημσράκινα τσεκάρω τις δυο καινούρθες.. Αλλά πέτυχα μόνο τη μια...όλγα λοιπόν.. Περίπου 20 και φευγα χρονών.. Καστανη.. Με 2αρι περίπου βυζί και σουπερ κωλαρα.. Στο σαλονι ηταν ευδιαθετη με λαγνο βλεμμα... Αν δε κοιταζα τον κωλο της οταν εφευγε ισως να μη περναγα... Εδωσα 20αρι μπηκα στο χαμοδωματιο.. Ηρθε σε ενα λεπτο.. Φουριοζα με αρχισε στα γλωσσοφιλα.. αμεσως τη γυρισα προς το τοιχο και τριβομουν επανω στη κωλαρα της.. Μου επαιζε το πουτσο ταυτοχρονα... αλλα λιγο αγαρμπα... Οποτε και τη ξαπλωσα της ανοιξα τα ποδια και τη ξεκινησα ενα ξεγυρισμενο γλυφομουνοκωλι το οποιο και γουσταρε... Μου φορεσε καποτα μπαμ μπαμ.. Πριν τη πινελιασω.. Και της το καρφωσα... Ειχε μουνι αξυριστο αλλα καθαρο... Μετριες φωνουλες καπως ψευτικες.. Τη γυρισα πισωκολλητο να απολαυσω τη κωλαρα της.. Αλλα στησιμο για το πεος καμπουριασμενο.. Προσπαθησα να τη στησω καλα αλλα δε... Εκει αρχισε η καμψη...αραξα ανασκελα και της ζητησα 69 μηπως και σωθει η κατασταση.. Εβαλε τη κωλαρα στη μουρη μου... αλλα τσιμπουκι ατεχνο μετριο και λιγο δοντι... Αγαρμπο... Ευτυχως ειχα καυλες και εχυσα με μαλακια στα βυζια της.... Συνοψιζοντας.. εχει καλη διαθεση ευκολα σε πειθει εμφανιση μετρια... Κολαζει ο κωλος της... αλλα δε θα τη ξαναπαρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού