Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488182
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνιστες πριν αρκετο καιρο η συναντηση με την κοπελα .Παρασκευη βραδυ και οι καυλες να εχουν χτυπησει κοκκινο απο τις ελλεεινιδες που κυκλοφορουσαν εκεινο το θερινο βραδακι σχεδον ημιγυμνες και θελοντας να αρμεξουν καποιο χρυσορειχειο αποφασησα να μην χωθω σε καποια απο τα συγκεκριμενα πουτανιδια αλλα να κατευθηνθω σε ενα απο τα αγαπημενα μου μαγαζια εχοντας στο μυαλο να περασω ενα ευχαριστο τεταρτο με μια κοπελα που θα με εκανε να νιωσω αρχοντας.Χτυπαω κουδουνι ανοιγει η τσατσα και μου παρουσιαζει katy και σαμπρινα .Αποφασιζω ταχιστα το πιπινακι την katy και ζηταω να παω στο δωματιο 3 του πρωτου οροφου που αισθητικα μαρεσει παρα πολυ.Εχοντας μολις γδυθει και εχοντας αραξει στο κρεβαι ανοιγει η πορτα και με βλεπει η μικρη να χαιδευομαι και μου λεει γελοντας...
-Τι κανεις εκει την παιζεις ...??
-Οχι απλα προετοιμζομαι για σενα
-Παρε το χερι σου αυτο θα το κανω εγω!!!!
Με ειχε καυλωσει απιστευτα η αυτοπεποιθηση και ο αερας της μεσα στο δωματιο αλλα και στην υποδοχη .Μια πολυ ομοφη παρουσια και ενα σωμα πετιτ αλλα πολυ σφικτο με πετακτο κωλαρακι, μικρο σχεδον ανυπαρκτο στιθος αλλα κοιλια και ποδια πετρα!!!αρχιζει και βγαζει τ εσωρουχα της και ξεκιναει το χαιδεμα προς την ευαισθητη περιοχη μου και και ξεκιναει μια ποδομαλακια ριχνοντας μου λαγνες ματιες...!Μετα απο λιγο περασμα σκουφου λιγο αγαρμπα βεβαια της ζητησα να τ βαλω εγω γτ δυσκολευοταν.Επειτα πηρε το οπλπο της δηλαδη την κωλαρα της και ξεκινησε να χτυπιεται ακαταυστα πανω στον ..τσο μου!!Για να μην εχουμε προωρο τελος σταματησαμε και της ζητησα να να τον ξαναπαρει στο στομα πραγμα που εκανε και βαζοντας τον οσο πιο βαθια μπορουσε μου εδινε τ σημα για να συνεχισω στα τεσσερα μαζι της.Η τελευταια σταση ηταν ιεραποστολικη οπου και σφυροκοποντας την και εχοντας γινει μουνι στον ιδρωτα κατεθεσα το σπερμα μου μεσα στο στενο κολπο της.Δυστυχως δεν εκατσε πολυ ωρα μετα το τελος καθως το κουδι της θυρας ειχε χτυπησει πολλες φορες και ηξερε οτι η συνεχεια για αυτην θα ηταν μεγαλη.Απλα με ρωτησα αν περασα καλα και αφου πηρε θετικη απαντηση με φιλησε πεταχτα και αποχωρησε.Ντουζαριστηκα και αποχωρησα.Ηταν μια πολυ καλη συνευρεση με μια πολυ ωραια και καθαρη κοπελα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Katty
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Τριγγέτα 3, koskat30, Gingos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού