Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 93 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 273434
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον πηγα στην Κρύσταλ μετα την κριτικη του φιλου Maclaud, εντυπωσιασμενος απο την κριτικη του, πηγα να δοκιμάσω και εγώ! Έλα που έκανα λάθος Εμμμμ.

Τσίτα καυλωμένος εγώ Κεφάλι σε τοίχο!, να τρέχω στο Θεσσαλίας για να δοκιμάσω λίγο Κρύσταλ. Λίγα λόγια για το μαγαζί. Εύκολα προσβάσιμο, πάρκιν μπροστά, πεντακάθαρο, όλοι ευγενέστατοι και τιμές όπως παντού (βασικό πρόγραμμα 50 ευρώ).

Βλέπω την Κρυστάλ, ξανθιά, φουσκωμένα χείλη λίγο, βυζιά φαινόντουσαν φτιαγμένα ωραία στητά, κωλαρακί έτσι και έτσι. Τατού κοιλίτσα με σκουλαρίκι στον αφαλό. Λέω άιντε για να δώ, ας σκάσω πενηνταράκι. Για να μην πολυλογώ συνοπτικά:

+αναμονή μέχρι να μπει στο δωμάτιο πέντε λεπτα
+μπηκε ευδιαθετη με χαμογελο και ευγενικη
+πίπα με καπότα, πολυ καλη.
+ωραια μαλακια Μαλακία
+καλη στο cowgirl να κοιταει προς τα εμενα
+ωραια πατουσακια

τα μειον τωρα:
- φάτσα δεν ηταν φοβερη, βρισκεις ανετα πιο ωραιες στα μπουρδελα. ΑΝΕΤΑ λεω.
-κωλος φουσκα, φαινοταν στρογγυλός ωραιος, με το που τον ακουμπάω ήταν τερμα χαλαρος. μια σφαλιαρα να εριχνα θα σηκωνοντουσαν δεκα κυματακια πανω.
- με το που την αγγιζω ισα ισα απο την αρχη ολο αχ και βαχ. Καλα.. μαρή, δεν έχω και τα μαγικα χερια Money Mouth
- το μεγαλυτερο μειον για εμενα, ηταν το στηθος της. Η ρωγα μπορει να ηταν πολυ καλη, αλλα ετσι οπως με πηδαγε στο cow girl, στο ενα βυζι ετσι οπως κουνιοταν, η σιλικονη φαινοταν να ειχε βγει απο τη θεση της, δεν ειχε γινει μαλλον καθολου καλη δουλεια και ηταν παρα πολυ διακριτη. Τοσο που με αποσυντονισε και δεν μπορουσα να απολαυσω την Κρύσταλ. Στο τελος καθομουν και σκεφτομουν την γκομεναρα που επαιζε η τσοντα απο πισω, για να χυσω στα τεσσερα Κατσικογάμης

Αυτα. Δυστυχως απο εμενα ειναι οχι φιλτατη Κρύσταλ, σε εκτιμώ σε σέβομαι αλλα δεν θα σε ξαναπήδαγα.

Αυτά παίδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρύσταλ
highlanderPoutsa
Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2, hana3671, kwstasxat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού