Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και εχω μια προτίμηση στις μελαχρινές κοπέλες δεν μπόρεσα να αντισταθώ στις φωτογραφίες της Kassandra’s.

Ηταν τέτοια η σιγουριά μου ότι δεν θα φάω καμμία φόλα που την έκλεισα για μιάμιση ώρα! Εμμμμ

Φτάνει το κορίτσι στην ώρα του φορώντας ένα ολόσωμο εκρού κορμάκι και ένα καφέ δερμάτινο παντελόνι που όταν την δεις να περπατάει δεν την κολακεύει και τόσο! Πορνό μποτάκια επίσης του ίδιου χρώματος!
Πολύ ευχάριστη και χαμογελαστή από το πρώτο λεπτό. Μιλάει αρκετά καλά Αγγλικά και είναι πολύ άνετη σαν χαρακτηρας. Με μια σφιχτή αγκαλιά και μερικά κομπλιμέντα που της εκανα έσπασε ο οποιοσδήποτε πάγος θα μπορούσε κάλλιστα να υπήρχε.
Οι κοιλιακοί της που χάιδευα όσο την αγκάλιαζα με προιδεαζαν ότι και το υπόλοιπο κορμι θα ήταν άκρως γυμνασμένο!
Πραγματι έτσι ήταν! Όπως ακριβως τις φωτογραφίες Ναι!
Με πέρασμα από body building, acrobat (έτσι μου είπε) και τώρα yoga έχει καταφέρει να φτιάξει ένα πολυ σφιχτό και καλογυμνασμένο σώμα!
Όταν έμεινε γυμνή δεν περπατούσε.. χοροπηδούσε σαν μπαλαρίνα Προσκύνημα
Ο κωλος της πετρα... «it’s a pity you don’t give it» της είπα και χαμογέλασε Λύπη

Δεν περιγράφω άλλο το κορμί της.. ότι βλέπετε στις φωτό και από το πρόσωπο αφαιρέστε λίγο λάμψη.

Στα προκαταρτικα είχε αρκετή διάθεση για παιχνιδάκια και τριψίματακια άκρως αισθησιακά Ναι!
Φιλαει εύκολα αλλά αποφεύγει τη γλώσσα Θυμός

Την ξέρει την δουλειά καλά και έχει γυρίσει μερικές χώρες μέχρι τώρα ενώ στην Ελλάδα έρθετε για πρώτη φορά και οι εντυπώσεις της ειναι αρκετά καλες!
Σε τρισήμιση μέρες ήμουν ο 24ος πελάτης της και ο πρώτος που γράφει κριτική Money Mouth

Η πεολειχία της δεν ήταν κάτι το τρομερό αλλά όχι και αδιάφορη μπορώ να πω. Προσπαθεί να σε βασανίσει με αργά γλυψιματα και να σε ανεβάσει περισσότερο εγκεφαλικά παρά να πέσει από πάνω σαν εργάτης...

Ο κυριος αγώνας ήταν πολύ μα πολύ ενδιαφέρον και πολύ κουραστικός!!! Δεν καταλαβαίνει Χριστο με τέτοιο κορμί!
Εάν είχα περισσότερο χρόνο στο ραντεβού θα με μάζευαν με ασθενοφόρο Ντροπή

Όλες οι στασεις ήταν παιχνιδάκι για αυτήν και με το που βρίσκαμε το ρυθμό μας συμμετείχε άριστα! Τόσο άριστα που ένιωθες ότι έχεις ξανακάνει έρωτα μαζί της Εμμμμ
Προσοχή διότι εάν δεν αντέχετε στην διάρκεια θα σας «αποτελειώσει» στο πι και φι Γερο-μύστης

Είναι έμπειρη η κουφαλιτσα και σε αυτό και στο χρόνο μιας και μιλάει πολύ και μπορεί να χάσετε τον δεύτερο γύρο (εάν το επιθυμείτε) εάν έχετε μόνο μια ώρα στη διάθεση σας.

Στο social είναι αρκετά ενδιαφέρον τυπακι και θα έχετε να πείτε αρκετά.

Μετά την stripper Layla Ναι! είχαμε την «γυμνάστρια» Kassandra Ναι!

Δυο πολύ καλες συναντησεις που θα τις επαναλάμβανα άνετα στο μέλλον!

Αυτά έγιναν στο δικό μου ραντεβού και δεν φέρω καμμία ευθύνη για το τι θα γίνει στο δικό σας Κουλ

Να γαματε όμορφα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Annapurna, iuakoya και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2018
Kαλημέρα φίλε...να σε ρωτήσω κάτι έπαιξαν καθόλου σπαγγάτα και ευλυγισίες ?
Ρωτάω γιατί είμαι γνήσιος σπαγγατόκαυλος...ευχαριστώ προκαταβολικά Χαμόγελο
29 Οκτωβρίου, 2018
@coachdr ...τα παντα όλα!
01 Νοεμβρίου, 2018
Έπαιξε και σπαγγέτι;;;;;Σπασίκλας
01 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακι μου mysterious Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Δεν προλάβαμε να τσιμπήσουμε είχαμε άλλες ασχολίες Ναι!Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4